Статьи

Найшвидший Bugatti Veyron відстояв свій титул

Все ще найшвидший

Все ще найшвидший. Bugatti Veyron Super Sport, як і раніше залишається рекордсменом швидкості серед всіх серійних автомобілів у світі, хоча цей титул міг перейти і до іншого суперкару. Справа в тому, що недавно до автомобіля виникли деякі претензії . Мовляв, перед встановленням рекорду Bugatti кілька модифікувала Veyron, щоб той зумів розвинути якнайбільшу швидкість.

Зокрема, автовиробник зняв обмеження на швидкість, що і дозволило найшвидшому Bugatti Veyron показати результат понад 430 км / ч. У той же час в продаж автомобілі надійшли з обмежувачами, що не дозволяють їм розвинути швидкість понад 415 км / ч. Однак представники Книги рекордів Гіннеса не побачили в цьому нічого кримінального.

«Вивчивши всю необхідну інформацію, Книга рекордів Гіннеса прийшла до висновку, що зняття обмежувачів швидкості фундаментально не змінило конструкцію автомобіля або його двигуна», - йдеться в офіційній заяві на сайті guinnessworldrecords.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача