Статьи

Найшвидший браузер для windows 7

 1. Opera
 2. Torch
 3. I. Google Chrome
 4. II. Firefox
 5. IV. Opera
 6. V. Один з найбільш критикованих браузерів - Хром від «поштовика» Mail.ru
 7. VI. Explorer 11
 8. «Браузери в тіні»
 9. I. K-Meleon
 10. Підводимо підсумки «Кращі браузери 2015 року»
 11. альтернативні браузери
 12. висновки

У старі часи користувачі по всьому світу використовували переважно два браузера - Netscape Navigator і Microsoft Internet Explorer . Цей період давно пройшов, ставши історією завдяки інтенсивному розвитку великої кількості сучасних браузерів , Що задовольняють вимогам найширшого кола користувачів.

В цілому, браузери поширюються абсолютно безкоштовно і спрямовані на максимальну швидкість роботи з веб-сторінками. Крім відомих і популярних, і Opera на ринку представлено безліч альтернативних рішень, які заслуговують на увагу, включаючи Torch, Tor, Web Freer і т.д. Не варто забувати і про новий браузер Microsoft Edge , Що поставляється з ОС Windows 10.

Для того, щоб допомогти вам підібрати браузер, оптимально підходить під ваші вимоги, інтернет-портал Techradar зробив добірку з п'яти браузерів, які на думку ресурсу на даний момент є кращими браузерами для комп'ютерів Windows.

Регулярні оновлення, велика кількість доступних розширень і висока продуктивність на всіх платформах, особливо на Windows, роблять одним з найпопулярніших браузерів на планеті. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс дозволяє навіть початківцям користувачем використовувати гнучкі можливості персоналізації.

Firefox оптимізований для роботи з декількома вкладками, а численні плагіни пропонують величезні можливості по розширенню функціональності і поліпшенню зручності використання браузера. Безпека продукту підтримується на високому рівні завдяки постійним оновленням , А за результатами торішнього тесту швидкості Mozilla Firefox посіла друге місце після Internet Explorer.

Firefox, як і більшість конкурентів, інтенсивно розвиваються, і в останній версії Firefox 41 була додана можливість миттєвого обміну повідомленнями як для ПК-платформи, так і для мобільних пристроїв Android.

на старих версіях Windows . включаючи Windows 95, користувачі також можуть використовувати сумісні версії Firefox , Хоча остання стабільна версія (На даний момент - 35.0.1) доступна тільки для XP Service Pack 2, Server 2003 SP1 і більш пізніх версій. Крім того, Firefox перевершує інші продукти, наприклад, Google Chrome і Opera, по підтримці стандарту HTML5. Наздогнати Firefox конкурентам буде зовсім непросто.


Наздогнати Firefox конкурентам буде зовсім непросто

Пропонує Кросплатформені рішення для серфінгу в Інтернеті з розширеними можливості синхронізації. Також, як і Firefox, Chrome підтримує величезну кількість додатків і розширень з магазину Chrome Store, які додають браузеру функціональність. Chrome перевершує Firefox в швидкості завантаження HTML5 і забезпечує більш високий рівень продуктивності HTML5, ніж будь-який інший браузер Windows.

Chrome може працювати тільки на Windows XP SP2 і пізніших версіях Windows, хоча підтримка XP була припинено в квітні 2015 року. Chrome може стати одним з тих браузерів, у яких найбільш популярні ретроспективні версії.

Чесно кажучи, дуже складно вибирати між Firefox та Chrome, тому що рішення дуже схожі по пропонуємо можливостям, а кінцеве призначене для користувача думка може залежати від зовнішнього вигляду.


Чесно кажучи, дуже складно вибирати між Firefox та Chrome, тому що рішення дуже схожі по пропонуємо можливостям, а кінцеве призначене для користувача думка може залежати від зовнішнього вигляду

Якщо Ви не жили відлюдником протягом останніх двох місяців, то повинні знати, що Microsoft в кінці липня випустила заміну для Internet Explorer в особі.

Розроблений з запозиченням тільки самого кращого з Windows 10, при першому розгляді новий браузер кардинально відрізняється від свого старшого брата, за винятком лише одного моменту - іконки "e" на логотипі. Значною відмінністю від Internet Explorer є висока продуктивність Microsoft Edge. Таким чином, новий продукт намагається загладити помилки минулого, приписувані IE.

На ранній стадії розвитку проекту повідомлялося про велику кількість проблем сумісності, зокрема про некоректної роботи з технологією Microsoft Silverlight. Крім того, помилки виникають і при перегляді неоптимізованих сайтів з брудним кодом.

Що стосується унікальних переваг нового браузера, то інтеграція зі звуковим помічником Cortana дозволяє управляти пошуком і іншими функціями браузера за допомогою голосу. Cortana є значущим компонентом Windows 10, і присутність технології в Microsoft Edge є дуже корисним доповненням.

Нова концепція "Windows як сервіс" мають на увазі, що виправлення помилок будуть відразу ж впроваджуватися в продукт, не чекаючи пакетів оновлень і порушуючи таким чином традицію IE.

Opera


Opera

Ще одним топовим браузером є нова Opera з поліпшеною продуктивністю і з деякими додатковими можливостями , Які роблять продукт гідним конкурентом першим трьом браузерам. Квадратні вкладки нагадують Internet Explorer і відрізняються від вкладок Chrome і Firefox. На цьому схожість з IE закінчуються.

Додатковий функціонал вигідно відрізняє Opera від інших браузерів, зокрема режим Турбо. В даному режимі Opera прискорює завантаження сторінок за рахунок їх стиснення на своїх серверах. Це відмінний спосіб заощадити трафік для користувачів повільних з'єднань. Звичайно, Opera не зможе прискорити модемное dial-up з'єднання до рівня широкосмугового зв'язку, але завантаження певних сторінок буде обов'язково спритніше.

Speed ​​dial - ще одна додаткова функція, яка дозволяє додавати улюблені сайти в вигляді великих іконок на домашній екран. Як би там не було, більшість браузерів перейняли цю функцію, як і можливість установки додаткових розширень і плагінів.

Torch


Torch

Якщо Ви перебуваєте в постійному виборі розширень і додатків для браузера, спробуйте браузер Torch на базі Chrome. Torch вже "з коробки" укомплектований широким набором корисних інструментів , Які запобігають необхідність самостійного пошуку рішень.

Зовні Torch виглядає ідентично Google Chrome хоча базова функціональність завдяки розширенням перевершує Chrome в рази. Продукт дозволяє завантажувати торренти і зберігати мультимедійні файли прямо з браузера. Torch містить спеціальні закладки для музики, за допомогою яких можна відтворити контент з Spotify, а плитки ігор знаходяться на окремій вкладці і запускаються прямо в браузері

Крім того, браузер включає персоналізовані фонові зображення для домашньої сторінки і пошукової сторінки з можливістю установки будь-яких шпалер, доступ до яких здійснюється при натисканні на меню у верхньому правому куті.

Torch показує ідентичну з Google Chrome швидкість обробки HTML5 і є чудовою альтернативою для користувачів, які спочатку хочуть максимальні можливості від браузера.

Хто б міг подумати, що за одне десятиліття сформується конкуруючий ринок браузерів. Сьогодні, коли користувач вирішує вибрати найбільш зручний для себе браузер, то він стикається з великою проблемою, яка в той же час є перевагою - кількість. Кількість програм для роботи в мережі настільки велике, що стає важко визначитися з браузером, який можна було назвати найкращим. У даній статті ми поговоримо про кращих браузерах 2015 року, які сьогодні вважаються найпопулярнішими.

I. Google Chrome

Ось уже два роки поспіль браузер від Google не здає своїх позицій і залишається в списку лідерів. Що примітного хотілося виділити в цьому браузері?

- Швидкість роботи радує. Хоча в тому випадку, коли ви встановлюєте ряд плагінів, то вона дещо знижується, але незначно.

- Адресна рядок виступає і в ролі пошуковика.

- Стартове вікно формується з тих інтернет-ресурсів, які користувач відвідує найбільш часто.

- Простий дизайн. Цей дизайн дозволяє користувачеві з комфортом працювати в інтернеті. Кожна функція «захована» в окремому меню, але в той же доступ до неї можна отримати за пару кліків.

- Браузер завжди пропонує перевести сторінку з іноземної мови. У деяких випадках така функція допоможе користувачеві заощадити час в пошуку онлайн-перекладача.

II. Firefox


Firefox

У швидкості роботи цей браузер навряд чи поступається Chrome, зате точно його обійде в кількості доповнень.

Зовсім трохи швидкість даного браузера відстає від лідера. А ось що стосовно доповнень, то для Firefox їх неймовірно величезна кількість. І по їх кількості і функціоналу, він доста звання одного з найкращих браузерів 2015 року. І кожен користувач рано чи пізно зверне увагу на ці доповнення. Наприклад, захоче скачати відеоролик з хостингу, або ж заблокувати рекламу. Все це робиться за допомогою доповнень.

Розділ закладок в Firefox - це ще одна перевага браузера. Дуже зручно видаляти, додавати, або ж переміщати закладки. Навіть якщо у вас їх декілька десятків, заплутатися в даному розділі вам не вдасться.


Навіть якщо у вас їх декілька десятків, заплутатися в даному розділі вам не вдасться

Цим браузером користується кожен затятий шанувальник всіх сервісів Яндекс. Тобто, якщо у вас пошта від цього пошуковика, ви дивитеся погоду в Яндексс і так далі, то можете сміливо скачувати саме цю програму. А чи є якісь більш суттєві переваги у браузера?

- Непогана швидкість роботи;

- Невелике споживання системних ресурсів, так що якщо ваш комп'ютер не особливо потужний, то вам, швидше за, підійде браузер від Яндекс, ніж Google Chrome, хоча користувачі вже не раз заявляли, що в деяких випадках перша програма працює трохи швидше другий;

- «Турбо-інтернет» - відмінна функція для тих. у кого не безлімітний інтернет, або ж погана швидкість підключення.

IV. Opera


Opera

У той час, коли ще про смартфонах і мови не йшло, Opera вже вирвався на мобільний ринок, а після і на комп'ютерний. До цього дня у браузера пристойну кількість аудиторії, так і в цілому, програма для роботи в інтернеті непогана:

- Користувач може додати сотні закладок і плагінів, але Opera все одно продовжить працювати на хорошій швидкості. А ось якщо подібне провернути з браузером від Google, то він почне моторошно виснути. Загалом, з оптимізацією в плані навантаження на ПК у Opera все відмінно.

- Малий витрата системних ресурсів

- Цікаво побудована панель, на якій зручно працювати з закладками

- На стартовій сторінці є всі часто відвідувані користувачем сайти.

- «Турбо-режим». Сьогодні вже мало хто користується даний опцією. Він був актуальний в ті часи, коли безлімітний інтернет був рідкістю. Саме в такі часи Opera і завоював популярність. Зараз же його можна включити в тому випадку, якщо у вас низька швидкість підключення. Наприклад, може не вантажити відеоролик в високій якості . В такому випадку «турбо-режим» оптимізує якість відео і зможемо спокійно насолоджуватися переглядом!

V. Один з найбільш критикованих браузерів - Хром від «поштовика» Mail.ru


ru

Незважаючи на всю критику, є чудові гідності у даної програми:

- Пошук в адресному рядку працює на «відмінно»;

- У браузері є так званий антивірус, який буде повідомляти нас про підозрілих або «заражених» сайтах. Крім цього, зміна стартової сторінки, пошукач за умовчанням і так далі тепер без нашого відома не відбудеться.

- У тому випадку, коли людина користується поштою від mail.ru, працювати з браузером буде ще зручніше, тому що доступ до ящика можна буде отримати за один клік;

- Системні вимоги невисокі, а ось швидкість роботи Хрома радує;

VI. Explorer 11


Explorer 11

Репутація у браузера від Microsoft далеко не найкраща. І колись давно це був дійсно найдовший і незручний браузер. Але тоді їм просто ніхто не займався, зараз же ситуація дещо змінилася.

До переваг програми можна віднести безпеку користувача, функція «прискорення сайтів» - при повільному інтернеті вона часто виручає, відео відтворюється плавно, як і гри (але це довга історія).

«Браузери в тіні»

Тепер поговоримо про ті програми для роботи в мережі, про які не говорять щохвилини в інтернеті:

I. K-Meleon


K-Meleon

Непогана альтернатива популярному браузеру. Швидкість роботи радує, в цілому оформлена програма в простому стилі. До речі, багато хто говорить, що стиль браузера багато в чому схожий з Firefox.

Відмінний варіант для тих. у кого комп'ютер вже не «тягне» сучасні і нові браузери. Системні вимоги K-Meleon настільки низькі, що навіть якщо вашого комп'ютера виповнився десятирічний ювілей, браузер буде «літати»!


За функціоналом даний браузер мало чим поступається від популярних програм для роботи в мережі. Що цікавого, крім високої швидкості роботи, користувач побачить в Slim Browser?

- Сучасна і добре побудована панель закладок;

- Зручний менеджер завантажень файлів, де про кожен файл відображається детальна інформація;

- Непогана швидкість роботи пошуку.

І це лише мала частина цікавих опцій, який є в настільки маловідомому браузері.


Один з найбільш новоспечених програм в своєму жанрі. Головна його примітність полягає в нестандартності. В якому ще браузері ви побачите бічну панель до Windows з кількома кнопками? А в цілому я б не сказав, що це найоригінальніший браузер. Тут є все опції, які присутні і в сучасних програмах для роботи в мережі.

Варто окремо відзначити стартову сторінку, на якій будуть відображатися новини і погода вашого регіону, а не сайти, які користувач найчастіше відвідує.

Якщо ви не будете закривати браузер повністю (в треї його краще залишити), то не пропустіть повідомлення про новий лист на пошті, або ж який-небудь новини, пов'язаної з важливою подією.

Підводимо підсумки «Кращі браузери 2015 року»

Google Chrome неспроста залишається лідером на сьогоднішній день. У цьому браузері є всі функції, які потрібні користувачеві з операційною системою Windows XP, 7, 8, 10, а найголовніше, немає нічого зайвого. Ну, і частинка популярності дісталася програмі завдяки Google. Адже одному з найвідоміших пошукових систем не важко просувати свій новий продукт.

Якщо вас цікавить в першу чергу швидкість роботи браузера, то вам варто вибрати одні варіант з трьох: Хром, K-Meleon, або Комета-браузер. Що стосовно Firefox, так, його швидкість теж радує, але все ж він є в плані швидкості далеко не лідером, та й використання численних браузерів значно загальмовує програму.

Якщо ви хочете бачити в браузері якомога більше функцій, хочете комфортно працювати з ним, то вибирайте або «Оперу», або Firefox. Встановивши необхідні плагіни на другий варіант, Firefox стає чимось більшим, ніж просто програма для серфінгу в мережі.

Добрий день.

Ще років 10 тому браузерів в мережі було "раз-два та й усе". Сьогодні ситуація зовсім інша: їх десятки (якщо не сотні) і вибрати, часом, ой як не просто. У цій статті я б хотів зупинитися на найкращих браузерах 2015 роки (на початок 2015р.). Причому, в статті будуть розглянуті не тільки найпопулярніші браузери, але і кілька інших, з якими мені доводилося працювати і які потрібно використовувати при певних завданнях.

Мабуть, почнемо ...

Список браузерів буде розташований в порядку їх використання користувачами в мережі інтернет (за результатами багатьох незалежних статистик). Так само в опис кожного браузера буде висловлено моя думка на основі досвіду роботи з ним, наведені посилання на матеріали блогу з доповненнями для тієї чи іншої програми.

1) G oogle Chrome

Сайт: https://www Сайт: https://www.google.ru/chrome/browser/desktop/

Один з найпопулярніших браузерів у мережі інтернет як в минулому році, так і в цьому. Мабуть, головні його переваги такі:

 • швидкість роботи (особливо поки не встановлена ​​купа плагінів). До речі, якщо браузер почне гальмувати, рекомендую ознайомитися з цією статтею:;
 • зручний пошук (запит можна ввести відразу в адресний рядок);
 • самі часто-відвідувані сайти відображаються у вас на стартовому вікні (для багатьох - це дуже зручна фішка);
 • дизайн в стилі мінімалізм (нічого ніде зайвого немає, все лаконічно заховано. Тобто працювати з браузером дуже зручно: він надає максимум робочого місця на екрані. А то знаєте, буває, що пів екрану зайнято шапкою браузера з опціями, які 90% користувачам не потрібні);
 • переклад сторінок на іноземній мові (іноді ця опція просто виручає).

2) Firefox

Сайт: https://www Сайт: https://www.mozilla.org/ru/firefox/

У швидкості роботи цей браузер навряд чи поступається Chrome, зате точно його обійде в кількості доповнень.

Таких доповнень до мережі для Firefox - тисячі! Вони дозволяють вирішувати десятки, якщо не сотні завдань. Браузер зможе: завантажувати відео з сайтів, автоматично знаходити картинки потрібного формату, блокувати рекламу, сканувати викачані файли на віруси і т.д.

До речі, на мій погляд, в Firefox реалізована найзручніша робота з закладками. У мене їх в браузері сотні (якщо не тисячі). Щоб швидко перемістити, видалити або створити закладку, досить один раз натиснути поєднання клавіш Cntrl + B - далі з'явитися бічна панелька з усіма закладками.

Сайт: http://browser Сайт: http://browser.yandex.net/

Яндекс браузер буде дуже зручний тієї аудиторії користувачів, які часто користуються сервісами Яндекса. Наприклад, в ньому можна швидко шукати інформацію в Яндексі (через адресний рядок, до речі, з підказками), подивитися погоду, пошту тощо.

Якщо не брати до уваги сервіси Яндекса, то основні переваги цього браузера в наступному:

 1. досить швидка швидкість роботи;
 2. більш низьке споживання системних ресурсів (багато хто неодноразово помічали, що Яндекс-браузер працює швидше Chrome , Особливо через деякий час, коли в браузери додатися кілька десятків закладок і плагінів);
 3. є опція турбо-інтернету (дозволяє економити трафік, прискорити завантаження сторінок, відкривати деякі сторінки, які були блоковані вашим провайдером інтернету).

4) Opera

Сайт: http://www.opera.com/ru/

Напевно, один з найстаріших браузерів (відносно, звичайно, проти Хромов, Яндекс-браузерів і ін.). Та й донині зберігає величезну популярність серед користувачів. Основні переваги цього браузера (на мій погляд):

 • висока швидкість (незважаючи на кількість закладок і плагінів). До речі, Chrome на відміну від Opera, починає гальмувати, якщо в нього додати таку ж кількість закладок і плагінів. Тобто Opera досить добре оптимізована в плані навантаження на комп'ютер.
 • низьке споживання системних ресурсів (див. п.1);
 • зручна панелька для роботи з закладками;
 • стартова сторінка з популярними сайтами користувача;
 • знаменитий турбо-режим, який допомагає зменшувати кількість трафіку (з безлімітними тарифами на інтернет вже не актуально. А я ще, до речі, пам'ятаю тарифи на 100 Мб на місяць, коли потрібно було відключати картинки і ставити подібні налаштування в браузерах, щоб економити трафік) і збільшити швидкість передачу інформації. Наприклад, якщо у вас часто досить гальмує відео при перегляді Youtube - спробуйте включити турбо режим, можливо про гальмах ви просто забудете!

5) Хром - Mail.ru

Сайт: http://internet Сайт: http://internet.mail.ru/

Стрімко набирає популярність браузер від Mail.ru, і, до речі, потрібно відзначити досить непоганий браузер.

 1. По-перше, швидкий пошук в адресному рядку.
 2. По-друге, є захисник, який буде вас попереджати про підозрілих і вірусних сайтах.
 3. Якщо у вас є пошта на mail.ru - то ви отримаєте до неї швидкий і зручний доступ в один клік мишкою!
 4. Досить висока швидкість роботи з порівняно низькими системними вимогами.
 5. І останнє, разом з браузером в комплекті йде захисник, який буде блокувати зміни налаштувань вашого інтернету: стартової сторінки, пошуку та ін.

6) Explorer 11

Сайт: http://windows Сайт: http://windows.microsoft.com/ru-ru/internet-explorer/

У мережі склалася думка, що Internet Explorer не надто зручний браузер, довго не оновлювався, користуватися ним незручно і ін. (Колись це мало місце бути, коли Microsoft довгий час не займалася браузером).

Але останнім часом цей браузер розвивається стрімкіше ніж всі інші. Основна його перевага - він вже вбудований в Windows, а значить щоб навіть скачати інший браузер - ви хоч раз запустіть його.

До того ж, в ньому є все новомодні фішки: пошук з адресного рядка , Апаратне прискорення сайтів (перегляд сайтів дуже плавний), плавність відтворення відео та ігор (окрема фішка!), Високий рівень безпеки.

альтернативні браузери

Тут наведу кілька цікавих і маловідомих широкому колу користувачів браузерів.

1) K-Meleon

Сайт: http://kmeleon Сайт: http://kmeleon.sourceforge.net/

Дуже легкий і дуже швидкий браузер . Сторінки вантажаться настільки швидко, наскільки дозволяє ваш інтернет! Працює швидше, ніж всі інші відомі мені браузери.

Взагалі, в цілому дуже схожий на браузер Firefox.

2) Slim Browser

Сайт: http://www Сайт: http://www.slimbrowser.net/ru/

Не так давно відкрив для себе цей браузер. Що мене найбільше в ньому здивувало - так це швидкість роботи!

Браузер працює по справжньому швидко незважаючи на кількість закладок! І ще одне: в ньому є всі найпопулярніші фішки, які зустрічаються у всіх інших браузерах:

Швидкий пошук;

Менеджер завантажень файлів;

Зручна панелька для роботи з закладками;

Безліч інших опцій.

Поки тестую його, зморив на результати роботи і серйозно замислююся зробити його основним!

3) Комета браузер

Сайт: http://kometa-browser Сайт: http://kometa-browser.ru/

Порівняно молодий браузер. Цікавий, як мені здалося, своєю нестандартною ідеєю. Разом з браузером йде в комплекті бічна панелька до Windows з зручними кнопками.

В іншому браузер має схожі опціями. Хіба, що порадувала Стартова сторінка : Замість звичних найбільш відвідуваних користувачем закладок, показуються новини і погода вашого регіону (браузер автоматично його визначає).

Так само, що звертає на себе увагу в цьому браузері: його "висіння" в треї поряд з годинником. Тобто його не потрібно закривати повністю, він буде висіти в пам'яті, сповіщаючи вас про нові листи або ін. події.

висновки

Безсумнівно, що одним з найпопулярніших браузерів залишається Google Chrome (і можливо це і не випадково). Адже цей браузер має всі найважливішими функціями, до того ж підтримується таким "пошуковим гігантом" як Google.

Якщо ви підбираєте собі швидкий браузер, то рекомендую зупинитися на: K-melon, Chrome і SlimBrowser. Це найшвидші браузери, з якими мені вдалося попрацювати.

Так само відносно недавно я провів один експеримент і (знаходиться в оператівної пам'яті комп'ютера) - як підсумок, браузер працює рази в 2-3 швидше!

Для кого більше важлива функціональність і зручність браузера - рекомендую зупинитися на Опері і Firefox. Модулі зможуть змінити Firefox до невпізнання і вирішити практично будь-яке завдання.

На цьому сьогодні у мене все. Всім вдалої роботи в інтернеті. Буду вдячний за ваші доповнення.


Соціальні кнопки.


І. Зовсім недавно вийшла операційна система Windows 10, і написаний з нуля Edge вже більше місяця в релізі. У постійно йде війні браузерів склалися нові умови сутички, які протестувало видання VentureBeat. Було проведено 8 різних тестів. Якщо скласти результати коротко, то Edge переміг в 3 тестах, Chrome в 3 і Firefox в 2. Safari, Internet Explorer і інші не оцінювалися.
Результати тестів зібрані в таблиці нижче. Переміг результат кожного тесту виділено жирним.

Тест Яке значення краще Google Chrome Mozilla Firefox Microsoft Edge SunSpider 1.0.2 Нижче краще 188,8 мс 172,1 мс 83,8 мс Octane 2.0 Вище краще 31161 25907 32921 Kraken 1.1 Нижче краще 1093,1 мс 1155,5 мс 1142,2 мс JetStream 1.1 Вище краще 175.41 165,60 198.70 Oort Online Вище краще 9710 9540 7300 Peacekeeper Вище краще 4702 5320 3018 WebXPRT 1.998 Вище краще 360 465 405 HTML5Test Вище краще 521 466 397 Для тестів в VentureBeat взяли комп'ютер з процесором Intel Core i5 4440 (6 МБ кешу, базова частота роботи 3,10 ГГц), 8 Гб оперативної пам'яті DDR3 і Nvidia GeForce GTX 460. Жорсткий диск на 500 ГБ зі швидкістю обертання 7200 оборотів в хвилину поділили на частини. У нову область розміром 75 ГБ була встановлена ​​свіжа Windows 10 Pro (64-бітна версія), а потім на операційну накотили всі доступні на той момент поновлення. Зображення виводилося на 24-дюймовий монітор роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів. Зрозуміло, спроби повторити ці тести приведуть до інших значень їх результатів через відмінності продуктивності комп'ютерів і версій ПЗ.

У тестах використовувалися наступні версії бразуер:

 • Google Chrome 45.0.2454.85;
 • Mozilla Firefox 40.0.3;
 • Microsoft Edge 20.10240.16384.0.
SunSpider

версії 1.0.2 - це бенчмарк основних компонентів JavaScript, але не елементів DOM або інших API браузерів. Його метою є з'ясування працездатності браузера в задачах, що існують в реальному світі, а також можливих у найближчому майбутньому. Розроблено командою WebKit. У цьому тесті з відривом фінішував Edge.

Octane - це бенчмарк JavaScript від компанії Google. Використовувалася версія 2.0. Дивно, але сам браузер Chrome не виграв в цьому тесті. Нехай гугловський браузер і відірвався від Firefox, але і тут перемогу здобув Edge.

Бенчмарк швидкості движка JavaScript Kraken розроблявся творцем Firefox, компанією Mozilla. Тест проводився в версії 1.1, тут перше місце отримав Chrome, за ним слідували Edge і Firefox.

JetStream версії 1.1 писався компанією Apple. Бенчмарк проводить кілька тестів JavaScript, а потім вважає геометричне середнє їх результатів. Тут перше місце зайняв Edge.

Онлайн-додаток OortOnline.gl міряє продуктивність WebGL, компонента JavaScript для рендеринга 2D- і 3D-графіки. Це тест від творців однойменної гри. За балами попереду був Chrome, недалеко пішов і Firefox, а Edge був трохи позаду.

Peacekeeper від розробника комп'ютерних бенчмарків Futuremark враховує багато аспектів роботи браузера, в основному це рендеринг, математичні операції і робота пам'яті. Виграв тест Firefox, а низький результат Edge, мабуть, викликаний відсутністю необхідних кодеків.

Бенчмарк WebXPRT версії 1.998 був написаний виробником бенчмарків Principled Technologies. З поставленим завданням найкраще впорався Firefox.

Як випливає з назви, HTML5Test перевіряє реалізацію стандартів п'ятої ревізії мови розмітки HTML. Максимальна відповідність стандартам оцінюється в 555 балів, це межа цього тесту. Кращу оцінку отримав Chrome, а Edge є над чим попрацювати.

В цілому жоден з браузерів не показав значного переваги над іншими. За результатами тестів все три мають приблизно однаково хорошу продуктивність. Але найцікавіше, що не відстає браузер, який стоїть в Windows за замовчуванням. Чи зуміє Edge завоювати шматок аудиторії Chrome і Firefox? Браузерна війна триває.

Що примітного хотілося виділити в цьому браузері?
А чи є якісь більш суттєві переваги у браузера?
Що цікавого, крім високої швидкості роботи, користувач побачить в Slim Browser?
В якому ще браузері ви побачите бічну панель до Windows з кількома кнопками?
Чи зуміє Edge завоювати шматок аудиторії Chrome і Firefox?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача