Статьи

Найпростіший спосіб вставити в командний рядок шлях до файлу або папці

З талківаясь з необхідністю виконати якусь операцію в командному рядку, починаючі користувачі дуже скоро розуміють, що можливості цього інструменту щодо звичного copy-paste вельми обмежені. Командний рядок не підтримує роботу з комбінаціями Ctrl + C і Ctrl + V, копіювати і вставляти текст у віконце консолі можна за допомогою контекстного меню, що викликається правою кліком правою клавішею миші.


При роботі з командним рядком Windows дуже часто доводиться переходити з одного каталогу в інший, це зрозуміло. Ось і виходить так, що деякі користувачі тільки заради того щоб потрапити в потрібний каталог на жорсткому диску вручну прописують в консолі довжелезні шляху. Задоволення при цьому вони явно не відчувають і це зрозуміло чому. По-перше, на це йде дорогоцінний час, по-друге, при ручному наборі адреси завжди є ризик припуститися помилки.

Звичайно, ручного набору є альтернатива, наприклад можна відкрити цільової каталог в Провіднику, зайти в властивості папки або файлу, скопіювати звідти повний шлях, а потім вже вставити його в вікно командного рядка. Це вже швидше і надійніше, але немає ще більш зручного і швидкого способу? Виявляється є! Спосіб цей простий, як і все геніальне. Просто так склалося, що багато користувачів про нього не знають. А не знають тому, що мало про це хто говорить.

А не знають тому, що мало про це хто говорить

Не потрібно нічого копіювати і вставляти, досить просто перетягнути файл або папку в консоль і шлях вставиться сам, а якщо треба, то і лапки підставити, так що вам лише залишиться натиснути Enter.

Не потрібно нічого копіювати і вставляти, досить просто перетягнути файл або папку в консоль і шлях вставиться сам, а якщо треба, то і лапки підставити, так що вам лише залишиться натиснути Enter

Це правило діє для всіх об'єктів файлової системи, починаючи від логічних розділів і закінчуючи ярликами і файлами без розширення. Від необхідності використання команд переходу, таких як CD перетягування, звичайно, не позбавляє, але погодься, наскільки ж це зручніше ручного введення!

Це вже швидше і надійніше, але немає ще більш зручного і швидкого способу?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.