Статьи

Найпростіший спосіб вставити в командний рядок шлях до файлу або папці

З талківаясь з необхідністю виконати якусь операцію в командному рядку, починаючі користувачі дуже скоро розуміють, що можливості цього інструменту щодо звичного copy-paste вельми обмежені. Командний рядок не підтримує роботу з комбінаціями Ctrl + C і Ctrl + V, копіювати і вставляти текст у віконце консолі можна за допомогою контекстного меню, що викликається правою кліком правою клавішею миші.


При роботі з командним рядком Windows дуже часто доводиться переходити з одного каталогу в інший, це зрозуміло. Ось і виходить так, що деякі користувачі тільки заради того щоб потрапити в потрібний каталог на жорсткому диску вручну прописують в консолі довжелезні шляху. Задоволення при цьому вони явно не відчувають і це зрозуміло чому. По-перше, на це йде дорогоцінний час, по-друге, при ручному наборі адреси завжди є ризик припуститися помилки.

Звичайно, ручного набору є альтернатива, наприклад можна відкрити цільової каталог в Провіднику, зайти в властивості папки або файлу, скопіювати звідти повний шлях, а потім вже вставити його в вікно командного рядка. Це вже швидше і надійніше, але немає ще більш зручного і швидкого способу? Виявляється є! Спосіб цей простий, як і все геніальне. Просто так склалося, що багато користувачів про нього не знають. А не знають тому, що мало про це хто говорить.

А не знають тому, що мало про це хто говорить

Не потрібно нічого копіювати і вставляти, досить просто перетягнути файл або папку в консоль і шлях вставиться сам, а якщо треба, то і лапки підставити, так що вам лише залишиться натиснути Enter.

Не потрібно нічого копіювати і вставляти, досить просто перетягнути файл або папку в консоль і шлях вставиться сам, а якщо треба, то і лапки підставити, так що вам лише залишиться натиснути Enter

Це правило діє для всіх об'єктів файлової системи, починаючи від логічних розділів і закінчуючи ярликами і файлами без розширення. Від необхідності використання команд переходу, таких як CD перетягування, звичайно, не позбавляє, але погодься, наскільки ж це зручніше ручного введення!

Це вже швидше і надійніше, але немає ще більш зручного і швидкого способу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача