Статьи

Найбільший крокодил у світі потрапив в книгу рекордів Гіннеса

Гігантський крокодил Лолонг, спійманий жителями філіппінської провінції Агусан дель Сур. © AP Photo

У філіппінському заповіднику всі бажаючі можуть насолодитися видом гігантського крокодила-вбивці, який сьогодні офіційно потрапив в книгу рекордів Гіннеса як найбільший крокодил у світі. Він був спійманий у вересні під час масштабної облави, коли місцеві жителі вирішили відловити хижака, винного у вбивстві кількох місцевих жителів, в тому числі і дітей. Щоб зловити Лолонга, який був названий по імені офіцера, який загинув під час полювання на нього, його довелося загнати в бухту, а потім занурити на вантажівку за допомогою підйомного крана.

Довжина Лолонга досягає понад шість метрів, а важить він більше тонни, повідомляє Huffington Post. Його попередник по книзі рекордів був коротше його на метр і важив приблизно на сто кілограмів менше. Зараз гігантський крокодил є чи не головним джерелом прибутку і приманкою для туристів в Бунаване: він уже приніс місту близько $ 72 тисяч, які були витрачені в основному на його утримання й влаштування зоопарку.

Мер міста Бунаван Едвін Кокс заявив, що по відчуває змішані почуття з приводу виявлення в його місті гігантського крокодила. "Ми дуже пишаємося цим, адже це доводить, наскільки багата тутешня природа, - пояснив він. - Але, з іншого боку, ми побоюємося, що Лолонг може бути не єдиним". Його побоювання підтверджуються тим, що під час цькування Лолонга мисливці помітили ще одного крокодила, який, судячи з усього, навіть перевершує його розмірами. Зараз влада збирає гроші на організацію ще однієї облави на крокодилів.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.