Статьи

Надійні онлайн обмінники електронних валют!

Відгуки

24wm.kz 0/0 24wm 365cash.co 0/0 Belqi.net 0/1 Bestobmen.com.ua 0/2 Btcbit.net 0/0 Cashing.su 0/0 Changemoney.me 0/0 Crypto-market24.ru 0/0 E-money.cc 0/0 El-change.com 0/1 Exch-em.com 0/1 Expayer.ru 0/0 Exwp.com 0/0 F-change.biz 0/4 Fehupay.com 0/0 Hotrate.io 0/0 Inchange.ru 0/0 Ipay24.org 0/0 Liteobmen.ru 0/0 Obmennik.ua 0/0 Onlinechange.com 0/0 P2pchange.is 0/0 Payeer.com 0/0 Payget.pro 0/1 Rubitok.com 0/3 Spbwmcasher.ru 0/0 Superobmenka.com 0/0 Vobmenka.com 0/0 Wm.cash 0/0 Wmz.one 0/1
У таблиці представлені кращі пункти обміну електронних валют, які здійснюють оперативний і якісний обмін webmoney , perfect money , Яндекс.Деньги, paypal, okpay , Qiwi і інших електронних грошей .

Всі електронні обмінні сервіси в таблиці, представленої вище, заслуговують довіри і уваги. Ви можете не турбуватися про надійність або якість роботи будь-якого обмінного пункту, представленого в лістингу.

Перед тим як взяти участь в рейтингу все вище перераховані сервіси обміну валют пройшли ретельну перевірку нашими фахівцями. Кожен пункт обміну електронних валют був уважно проаналізовано, враховувалися такі важливі критерії як: час існування інтернет обмінника, історія роботи (відгуки), якість сайту і зручність користування, рівень активності, компетентність і якість роботи підтримки, відсутність прихованих комісій і відповідність курсів обміну, швидкість обробки заявок і мн. ін. З огляду на величезну конкуренцію і найбільший вибір онлайн обмінників, Вашій увазі представлені тільки найкращі сайти з обміну валют, робота кожного з представлених була протестована реальними заявками на обмін електронних грошей.

У Багатьох інтернет обмінників присутні унікальні напрямки, які Ви рідко знайдете в мережі (обмін з використанням валют solidtrustpay, neteller, payza, skrill і ін.).

У рейтингу беруть участь обмінні ресурси як з автоматичною обробкою заявок, так і з ручною (за участю операціоніста). Час обробки заявок в кожному з пунктів обміну може відрізнятися, але Ви можете бути впевнені на 100% в тому, що кожен з них дотримується свій регламент обробки заявок.

Більш того, система оцінки кожного обмінного пункту, представлена ​​моніторингом scanmoney.net у вигляді відгуків, дозволяє контролювати якість роботи обмінників. Кожен Клієнт, який скористався тим чи іншим обмінним сервісом в лістингу або рейтингу scanmoney.net, може залишити відгук про роботу обмінника. Ми ретельно перевіряємо кожен відгук і в разі надходження скарг на електронний обмінник про порушення свого ж регламенту - він моментально видаляється з нашого ресурсу.

Біля кожного сервісу обміну на даній сторінці, а так само на сторінках напрямків обміну в рейтингових таблицях Ви можете ознайомитися з коротким описом обмінного пункту. Більш того ми відкриваємо цикл статей, в яких детально будемо описувати роботу кожного сервісу, оцінювати їх за багатьма параметрами, а також описувати наші враження після операцій і спілкування з підтримкою.

Звичайно ж да! Ми запрошуємо до співпраці власників обмінних пунктів, які можуть в будь-який час подати заявку на додавання обмінного пункту в рейтинг моніторингу scanmoney.net.

Ми вітаємо активну участь наших відвідувачів в роботі моніторингу обмінних пунктів . Адже всі відвідувачі, які хоч раз здійснили операцію обміну на ресурсах, представлених у лістингу, можуть залишити відгук про роботу і свої враження про операцію обміну. Більш того ми вітаємо Ваші пропозиції щодо розширення лістингу обмінних сервісів. Якщо Ви знаєте якісний обмінний пункт, якого немає в нашому рейтингу, Ви можете повідомити нам про нього, і наші фахівці в найкоротші терміни розглянуть Ваші пропозиції. І навпаки, якщо у Вас є поганий досвід обміну в будь-якому із сервісів в рейтингу або Ви помітили невідповідність інформації в обміннику і на моніторингу - зв'яжіться з нашими фахівцями і після перевірки інформації вони оперативно вживатимуть заходів.

Тільки завдяки спільним зусиллям користувачів моніторингу, учасників лістингу і підтримки даного сайту можливе створення корисного, якісного, інформаційного ресурсу. Так давайте ж всі разом брати участь у розвитку такого корисного сайту як scanmoney.net!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача