Статьи

Наближається Чорна п'ятниця-2018: секрети вдалого шопінгу

13 листопада 2018, вівторок, 8:01 341

2018-11-13T08: 01: 00 + 02: 00 Lifestyle 2019-05-15T04: 25: 03 + 03: 00

Українські Новини

Українські Новини Наближається Чорна п'ятниця-2018: секрети вдалого шопінгу Українські Новини Наближається Чорна п'ятниця-2018: секрети вдалого шопінгу

Чорна п'ятниця в світі почнеться опівночі 23 листопада. Фото: pixabay.com

Офлайн-магазини також починають розпродажі ввечері. У деяких магазинах Чорна п'ятниця триває протягом декількох днів, а іноді і тиждень.

Знижки до -90% і акції починають діяти майже на всі групи товарів. Традиція грандіозних розпродажів прийшла до нас із США і щорічно становитися все популярнішим. Традиція влаштовувати Чорну п'ятницю набуває таких масштабів ще й тому, що наближаються новорічні свята, тому розпродажі стають чудовою нагодою купити подарунки рідним і близьким.

В Чорну п'ятницю біля магазинів утворюються величезні черги. Іноді люди займають чергу за багато годин до відкриття торгової точки.

Серед світових інтернет-магазинів масштабні знижки проводять AliExpress, Amazon, а також онлайн і оффлайн-магазини світових брендів, таких як Adidas, GAP, Burberry, Huawei, Marc O'Polo, Levi's, Zara та інші.

Крім звичайних товарів часто дула хороші знижки на різні послуги і квитки.

Деякі українські і не тільки магазини починають хитрувати, тому за кілька тижнів до Чорної п'ятниці ціни можуть підвищувати, щоб потім різко знизити.

Для того, щоб вигідно скупитися в Чорну п'ятницю потрібно:

  1. Заздалегідь визначитися, що потрібно купити і скласти список.
  2. Промоніторити ціни в різних магазинах на обраний товар за кілька тижнів до розпродажів.
  3. Врахувати різницю в часі, в разі покупки в інтернет-магазинах з інших країн.
  4. Порівняти ціни на один і той же товар в різних магазинах.
  5. При покупці в інтернет-магазинах доставку замовляти з Післяплата.

Як повідомляли Українські Новини, в минулому році в соцмережах Чорна п'ятниця викликала шквал обговорень і жартів.

Тим часом, в День Холостяка Alibaba побила відразу декілька рекордів з продажу.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.