Статьи

Набір тексту в текстовому редакторі Word 2000

  1. Запуск текстового редактора Word Як запускати Word, я думаю ви знаєте. Найдовший шлях - це натиснути...
  2. Як написати велику літеру?
  3. Ви хочете цілий абзац написати великими літерами?
  4. Як видалити літери і слова, написані помилково?
  5. Що робити, якщо ненавмисно, видалив кілька абзаців, або сторінок?
  6. Як почати новий абзац?
  7. Де знайти точку і кому?
  8. Популярні розділові знаки:

Запуск текстового редактора Word

Як запускати Word, я думаю ви знаєте. Найдовший шлях - це натиснути кнопку Пуск, потім Всі програми, знаходите папку Microsoft Office, в ній знаходите Microsoft Office Word і натискаєте на ту посилання.

Краще, звичайно, зробити ярлик на робочому столі (дивись як вивести значки (іконки) на робочий стіл ), А ще краще - помістити цей ярлик на панель швидкого запуску. Як це зробити - дивись, як додати значки на панель швидкого запуску в розділі уроки по Windows.

Набір тексту в програмі Word

Набір тексту - це саме нудне і трудомістке заняття при роботі на комп'ютері. Відформатувати набраний текст: вирівняти його по краях, виділити заголовки, змінити колір, розмір шрифту і т.д. вам допоможе будь-який знавець комп'ютера. А ось набирати текст, у всякому разі безкоштовно, бажаючих буде мало.

Так що, доведеться Вам свої мемуари самим набирати, щоб не витрачати всю пенсію на друкарку! Але, адже, це і не складно!

Отже, починаємо набір. Використовуємо обидві руки. Стукати по клавішах потрібно починати, хоча б двома пальцями різних рук. А то звикнете одним пальцем - так потім спробуй перевчити!

Текст почне вводитися з того місця, де Ви розташували миготливий текстовий курсор. Спробуйте набрати перше речення. Спочатку будете довго шукати кожну букву, потім - все швидше і швидше.

Ліва частина клавіатури Ліва частина клавіатури.

Права частина клавіатури (без цифрової клавіатури) Права частина клавіатури (без цифрової клавіатури)

Як написати велику літеру?

Натиснути клавішу Shift 1. (Іноді, на клавіатурі немає слова Shift, а є тільки стрілка вгору). Утримуючи клавішу Shift букви будуть великими. До речі, ви помітили, що клавіш Shift - дві? Якщо ви, як і більшість людей, правша, то будете натискати, частіше, ліву клавішу Shift.

Ви хочете цілий абзац написати великими літерами?

При цьому, не хочете весь час тримати клавішу Shift? Не проблема! натисніть
клавішу Caps Lock 2 І ВЕСЬ ТЕКСТ, ДАЛІ, друкуватиме ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ. КОЛИ В ЦЬОМУ ВІДПАДЕ НЕОБХІДНІСТЬ, НЕ ЗАБУДЬТЕ ЩЕ РАЗ НАТИСНУТИ КЛАВІШУ CAPS LOCK, щоб,
знову, текст друкувався малими літерами.

Як видалити літери і слова, написані помилково?

- Є 2 клавіші, за допомогою яких ви видалите будь-які помилки. Клавіша Backspace 3, стирає літери лівіше курсора (замість напису Backspace на клавіші може бути тільки стрілка вліво). А, клавіша Del (Delete) 4 видаляє букви правіше курсору. Клацніть мишкою посередині тексту, щоб там замигав курсор. Тепер, натискаючи вищевказані клавіші,
потренируйтесь в видаленні знаків, ліворуч і праворуч від курсора.

Що робити, якщо ненавмисно, видалив кілька абзаців, або сторінок?

- Поки ви не закрили Word, втрату можна відновити, без праці. Для цього, вгорі, на панелі інструментів, знаходите ось таку стрілку (обведена червоним олівцем):
- Поки ви не закрили Word, втрату можна відновити, без праці . Натискаючи цю стрілку, ви будете рухатися у зворотний бік і, на якомусь етапі, повернеться віддалений текст.

Як почати новий абзац?

В кінці рядка, Word сам робить перенос курсору на наступний рядок. Однак, якщо ви хочете, не тільки перейти на інший рядок, але, і почати новий абзац, тоді натискаєте клавішу Enter 5.

Де знайти точку і кому?

Точка знаходиться на клавіші 6. Там же знаходиться і кома, тільки в верхньому регістрі. Спочатку потрібно натиснути клавішу Shift, а потім клавішу 6, щоб поставити кому в документ.

Популярні розділові знаки:

Знак оклику: Shift + 1 (натискаєте Shift, потім цифру 1)

Лапки: Shift + 2

Двокрапка: Shift + 6

Крапка з комою: Shift + 4

Знак питання: Shift + 7

Щоб краще запам'ятати, які знаки, над якою цифрою знаходяться, натисніть клавішу Shift, а потім по черзі натискайте клавіші від 1 до 0, і ви самі побачите, де, які знаки "ховаються". Потренуйтеся!

Якщо ви хочете надрукувати знак, якого немає на клавіатурі (π, γ, √, ∞, €, ® і т.п.), відкриваєте меню Вставка і вибираєте Символ. Перед вами відкриється
вікно, в якому вибираєте необхідні символи.

Тепер потренуйтеся в наборі тексту, наберіть хоча б сторінку, збережіть її і не забудьте, де! На наступному уроці будемо красиво форматувати ваш текст.

Перейти на сторінку:

2. Форматування тексту в текстовому редакторі Microsoft Word.

3. Збереження документа в Microsoft Word

4. Створення таблиці в Word

Як написати велику літеру?
Ви хочете цілий абзац написати великими літерами?
Як видалити літери і слова, написані помилково?
Що робити, якщо ненавмисно, видалив кілька абзаців, або сторінок?
Як почати новий абзац?
Де знайти точку і кому?
До речі, ви помітили, що клавіш Shift - дві?
Ви хочете цілий абзац написати великими літерами?
При цьому, не хочете весь час тримати клавішу Shift?
Як видалити літери і слова, написані помилково?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача