Статьи

На воді ще не було так весело!

  1. Впевненість у води і у воді Гуляйте під дощем, плескатися в басейні, розслабляйтеся в ванні або навіть...
  2. Варіанти забезпечення водонепроникності

Впевненість у води і у воді

Гуляйте під дощем, плескатися в басейні, розслабляйтеся в ванні або навіть займайтеся аквааеробікою - з системою Nucleus 6 ви можете відпочивати у води з повною упевненістю, що система буде продовжувати працювати. Процесор Nucleus 6 має клас захищеності IP57 *, що робить його самим водостійким з усіх наявних на світовому ринку завушних процесорів.

Сьогодні в системі Nucleus 6 кожен звуковий процесор має новітнє водовідштовхувальне покриття, яке забезпечує більшу надійність системи в умовах близькості води, ніж будь-коли раніше. Ви можете займатися найрізноманітнішої діяльністю біля води, носячи звуковий процесор Nucleus 6. Але система Aqua + з ще більшим ступенем водонепроникності (IP68) * дозволяє вам впевнено плавати і навіть пірнати.

Відповіді на деякі часто зустрічаються питання щодо системи Aqua + і води

Інноваційна конструкція, проста у використанні

Aqua + - це гнучкий м'який силіконовий чохол, який вдягають поверх процесора серії CP810 або CP900. При використанні з котушкою Aqua + ви можете насолоджуватися водними видами відпочинку та спорту, при яких потрібно додатковий захист.

Чохол Aqua + зручно розташовується на вусі і дозволяє вам плавати, не знімаючи звукового процесора; при цьому вам не будуть заважати громіздкі дроти і чохли. Також вам не доведеться надягати спеціальний водонепроникний звуковий процесор.

Подивіться відеоролик, в якому показано, як просто використовувати чохол.

Варіанти забезпечення водонепроникності

Якщо водонепроникність потрібна вам лише час від часу, можна скористатися аквааксессуарамі багаторазового використання. Простий, зручний і доступний за ціною аквааксессуар є багаторазовий (до 20 разів використання) гнучкий пластмасовий чохол, який забезпечує повну герметизацію процесорного модуля, кабелю і котушки. Прозорий і гнучкий пластик дозволяє з легкістю спостерігати за процесором, користуватися елементами управління і переміщати котушку з місця на місце. Чохол призначений тільки для використання з акумуляторами. Аквааксессуар багаторазового використання випускається упаковками по 5 штук і підходить для процесорів Nucleus Freedom, Nucleus 5 або Nucleus 6.

Дивіться повний список аксесуарів для спорту та плавання для систем Nucleus

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача