Статьи

На воді ще не було так весело!

  1. Впевненість у води і у воді Гуляйте під дощем, плескатися в басейні, розслабляйтеся в ванні або навіть...
  2. Варіанти забезпечення водонепроникності

Впевненість у води і у воді

Гуляйте під дощем, плескатися в басейні, розслабляйтеся в ванні або навіть займайтеся аквааеробікою - з системою Nucleus 6 ви можете відпочивати у води з повною упевненістю, що система буде продовжувати працювати. Процесор Nucleus 6 має клас захищеності IP57 *, що робить його самим водостійким з усіх наявних на світовому ринку завушних процесорів.

Сьогодні в системі Nucleus 6 кожен звуковий процесор має новітнє водовідштовхувальне покриття, яке забезпечує більшу надійність системи в умовах близькості води, ніж будь-коли раніше. Ви можете займатися найрізноманітнішої діяльністю біля води, носячи звуковий процесор Nucleus 6. Але система Aqua + з ще більшим ступенем водонепроникності (IP68) * дозволяє вам впевнено плавати і навіть пірнати.

Відповіді на деякі часто зустрічаються питання щодо системи Aqua + і води

Інноваційна конструкція, проста у використанні

Aqua + - це гнучкий м'який силіконовий чохол, який вдягають поверх процесора серії CP810 або CP900. При використанні з котушкою Aqua + ви можете насолоджуватися водними видами відпочинку та спорту, при яких потрібно додатковий захист.

Чохол Aqua + зручно розташовується на вусі і дозволяє вам плавати, не знімаючи звукового процесора; при цьому вам не будуть заважати громіздкі дроти і чохли. Також вам не доведеться надягати спеціальний водонепроникний звуковий процесор.

Подивіться відеоролик, в якому показано, як просто використовувати чохол.

Варіанти забезпечення водонепроникності

Якщо водонепроникність потрібна вам лише час від часу, можна скористатися аквааксессуарамі багаторазового використання. Простий, зручний і доступний за ціною аквааксессуар є багаторазовий (до 20 разів використання) гнучкий пластмасовий чохол, який забезпечує повну герметизацію процесорного модуля, кабелю і котушки. Прозорий і гнучкий пластик дозволяє з легкістю спостерігати за процесором, користуватися елементами управління і переміщати котушку з місця на місце. Чохол призначений тільки для використання з акумуляторами. Аквааксессуар багаторазового використання випускається упаковками по 5 штук і підходить для процесорів Nucleus Freedom, Nucleus 5 або Nucleus 6.

Дивіться повний список аксесуарів для спорту та плавання для систем Nucleus

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.