Статьи

На кордоні з Росією біометричний контроль заробив на повну потужність (фото)

Паралельно зі скануванням відбитків пальців проводиться паспортний контроль / фото УНІАН

З 1 січня 2018 року введено в дію мобільні і стаціонарні комплекси біометричного контролю на кордоні з Росією. Відповідно з цього дня кожен громадянин РФ, який захоче перетнути державний кордон України, повинен залишити на кордоні відбитки пальців.

Читайте також Україна вводить нові правила перетину кордону: як будуть пропускати росіян з 1 січня 2018 роки (відео)

Порядок проведення біометричного контролю на різних пунктах пропуску дещо відрізняється: на стаціонарних пунктах пропуску сканують чотири пальці правої руки, а потім один великий палець, а на мобільних комплексах сканують один вказівний палець. Паралельно зі скануванням відбитків пальців проводиться паспортний контроль. За запевненням прикордонників цього цілком достатньо для швидкої і повної ідентифікації людини і перевірки його по всіх базах даних, включаючи базу Інтерполу.

Для перевірки роботи системи наш кореспондент разом з прикордонниками Сумського загону 2 січня 2018 року був присутній при проведенні паспортного і біометричного контролю в поїзді Москва-Київ на залізничній станції «Конотоп». Пасажири сприйняли нововведення досить спокійно. Найбільш часто звучало побоювання, що тепер прикордонний контроль буде займати набагато більше часу. Однак, за словами начальника Конотопського відділу прикордонної служби Сумського прикордонного загону майора Ігоря Медведєва, отримані технічні засоби і програмне забезпечення для паспортного і біометричного контролю дозволяють виробляти необхідні процедури настільки швидко, щоб вони не позначалися на швидкості прикордонного контролю. Він також додав, що в інспектується вагоні всі пасажири успішно пройшли паспортний і біометричний контроль, обладнання працювало справно, і будь-яких інцидентів зафіксовано не було.

фото УНІАН

Нагадуємо, що на всіх контрольно-пропускних пунктах на кордоні України, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони, з 1 січня 2018 року почала свою роботу автоматизована система фіксації біометричних даних для громадян Російської Федерації та ще 70 країн Азії та Близького Сходу, визначених переліком Міністерства закордонних справ, а також осіб без громадянства.

Впроваджуючи систему фіксації біометричних даних при в'їзді в Україну громадян з тих держав, які віднесені до категорії ризику, наша держава демонструє незмінність свого європейського курсу і прагнення поліпшити туристичний імідж, адже для громадян європейських та інших країн, які не входять до переліку МЗС, ця система дозволить уникнути ускладнення прикордонних формальностей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача