Статьи

На сьогоднішній день тільки чверть столичних будинків знаходиться у веденні керівників компаній

На сьогоднішній день тільки чверть столичних будинків знаходиться у веденні керівників компаній, повідомив голова правління НП «Капітальний ремонт і будівництво» Сергій Прощин на прес-конференції в понеділок, пише «Інтерфакс».

«Зараз в Москві 75% житлових будинків управляються ДЕЗамі, і тільки 25% знаходяться у веденні керуючих компаній», - сказав С.Прощін.

При цьому він підкреслив, що не існує єдиного стандарту проведення капітального ремонту в будинку, а також не завжди якість ремонту відповідає ціні, яку платить за це місто.

«Є також велика проблема недобросовісних підрядників, що виконують капремонт. Велике число таких компаній приходить на ринок, і часто це схоже на театр абсурду », - підкреслив С.Прощін.

За його словами, такі компанії роблять дисконт на конкурсах в 40-45%, а за такі гроші ніхто не зможе якісно виконати свою роботу.

Він також зазначив, що програма приладів обліку в Москві працює не до кінця, так як ресурсопостачальними організації не зацікавлені в зменшенні обсягів споживання ресурсів.

«Практика показує, що економія по ресурсам може досягати до 30-40%», - додав С.Прощін.

23 листопада 2009

Юридична допомога по будь-яким
питань нерухомості Дізнатися більше про послуги і ціни

Читати всі новини

Запишіться на консультацію прямо зараз! Рішення будь-яких питань, пов'язаних з житлом та іншою нерухомістю.

require_once TEMPLATEPATH. '/ likes.php'; ?>Php'; ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача