Статьи

На сьогоднішній день тільки чверть столичних будинків знаходиться у веденні керівників компаній

На сьогоднішній день тільки чверть столичних будинків знаходиться у веденні керівників компаній, повідомив голова правління НП «Капітальний ремонт і будівництво» Сергій Прощин на прес-конференції в понеділок, пише «Інтерфакс».

«Зараз в Москві 75% житлових будинків управляються ДЕЗамі, і тільки 25% знаходяться у веденні керуючих компаній», - сказав С.Прощін.

При цьому він підкреслив, що не існує єдиного стандарту проведення капітального ремонту в будинку, а також не завжди якість ремонту відповідає ціні, яку платить за це місто.

«Є також велика проблема недобросовісних підрядників, що виконують капремонт. Велике число таких компаній приходить на ринок, і часто це схоже на театр абсурду », - підкреслив С.Прощін.

За його словами, такі компанії роблять дисконт на конкурсах в 40-45%, а за такі гроші ніхто не зможе якісно виконати свою роботу.

Він також зазначив, що програма приладів обліку в Москві працює не до кінця, так як ресурсопостачальними організації не зацікавлені в зменшенні обсягів споживання ресурсів.

«Практика показує, що економія по ресурсам може досягати до 30-40%», - додав С.Прощін.

23 листопада 2009

Юридична допомога по будь-яким
питань нерухомості Дізнатися більше про послуги і ціни

Читати всі новини

Запишіться на консультацію прямо зараз! Рішення будь-яких питань, пов'язаних з житлом та іншою нерухомістю.

require_once TEMPLATEPATH. '/ likes.php'; ?>Php'; ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.