Статьи

На робочий стіл не ставиться гаджет годинник. Чому гаджети робочого столу перестали працювати

 1. Як відновити гаджети робочого столу швидко і просто
 2. Для обох операційних систем Vista і 7 крім вбудованих, можна було застосовувати і сторонні, викачані...
 3. Microsoft пішла далі і пропонує інструмент щоб повністю відключити бічну панель і гаджети в Windows 7.
 4. Наприклад, плитка додатки «Погода» надає більший обсяг інформації, ніж гаджет погоди. Більшість всіх...
 5. Деякі сторонні розробники не так давно знайшли вирішення цієї проблеми випустивши, що дозволяють в...
 6. Встановлюйте програму і користуйтеся знову улюбленими гаджетами.
 7. Перший варіант
 8. Другий варіант
 9. варіант третій
 10. варіант четвертий
 11. варіант п'ятий

Гаджети для робочого столу сьогодні дуже популярні, адже це невеликі зручні утиліти, які постійно радують нас найсвіжішої і актуальною інформацією . Наприклад, гаджети дозволяють отримати інформацію про погоду, курс валют відповідно до даних Центрального Банку, подивитися карту пробок, знайти швидко той чи інший запит в певній пошуковій системі . Функції та можливості програм дуже численні, до того ж вони практично не використовують ресурси вашого комп'ютера. Слід пам'ятати, що в операційній системі Windows 7 є чимало корисних гаджетів за замовчуванням, наприклад, календар, годинник, погода. Однак в деяких випадках користувачі ненавмисно видаляють додатки, або це відбувається в результаті системного збою. Як же відновити втрачені утиліти?

Якщо на робочому столі гаджети більше не відображаються, то це ще не означає, що на комп'ютері їх немає. Клацніть правою кнопкою миші по вільного місця і виберіть пункт Гаджети в відкривається контекстного меню. Якщо утиліти відсутні і тут, то слід вживати більш серйозні кроки. На жаль, відновити програми за допомогою скачування їх з інтернету не вийде. Однак ніхто не забороняє попросити ваших друзів знайти софт у себе на комп'ютері і вислати вам. Або ж відправитися з флешкою ​​до одного і скопіювати самостійно.

Якщо ж друзів з системою Windows 7 немає, то і тут переживати не варто. Є й інші способи, як швидко відновити гаджети для робочого столу. Найпростіший - це скористатися опцією пошуку операційної системи. Для цього відкриваєте меню Пуск, далі переходите в поле Пошук. Тут потрібно ввести запис: Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows. Слід зазначити, що запис повинна бути саме в такому вигляді, в іншому випадку відновити гаджети не вийде. Надалі з'явиться вікно результатів - залишається вибрати відповідний рядок, після чого на робочому столі знову з'являться всі ваші утиліти.

Надалі з'явиться вікно результатів - залишається вибрати відповідний рядок, після чого на робочому столі знову з'являться всі ваші утиліти

Як відновити гаджети робочого столу швидко і просто

Відновити гаджети на робочому столі можна ще одним способом, якщо раптом попередній варіант не спрацював. Необхідно зайти в меню Панель керування, де є опція Оформлення та персоналізація, натиснувши на яку відкриється нове вікно. Тут повинен розташовуватися пункт Гаджети робочого столу. Однак нас цікавить посилання, розташоване знизу, яка називається Відновлення гаджетів робочого столу. Нам залишається тільки вибрати її і почекати, поки все зміни прийдуть в силу.

Для обох операційних систем Vista і 7 крім вбудованих, можна було застосовувати і сторонні, викачані з інтернету, які надавали швидкий доступ до різноманітної інформації і з мінімальним споживанням системних ресурсів.
Найімовірніше, Ви помітили відсутність в Windows 8, від яких Microsoft вирішила відмовитися. У Windows 10 їх так само немає.

Такий рішення було прийнято компанією з міркувань безпеки.

Microsoft пішла далі і пропонує інструмент щоб повністю відключити бічну панель і гаджети в Windows 7.

У Windows 10 гаджети пропонують замінити динамічними плитками.

Наприклад, плитка додатки «Погода» надає більший обсяг інформації, ніж гаджет погоди. Більшість всіх інших плиток, так само дають чимало інформації.
Але незважаючи на велику інформативність, їх на жаль прикріпити на робочий стіл можна, як можна це зробити с. Через це, якщо необхідно подивитися погоду в Windows 10, наприклад, потрібно зайти в меню «Пуск» або початковий екран.
У моєму випадку відсутності гаджетів для мене не було великою проблемою, так як їх інформацією я не користувався ніколи. Але є велика кількість людей, які використовую активно.

Ви з числа таких користувачів, але при цьому використовуєте Windows 10, тоді прочитайте цю статтю до кінця, тому що в ній ми розповімо, кілька способів як повернути гаджети в нову операційну систему.

Деякі сторонні розробники не так давно знайшли вирішення цієї проблеми випустивши, що дозволяють в Windows 8 і 8.1.
Переважна більшість їх підтримуються в новій операційній системі 10, але серед них не всі гідної якості, щоб встановлювати і витрачати на них свій час.
Далі ми розповімо Вам про дві, за допомогою яких Ви зможете повернути собі на робочий стіл, рідні desktop gadgets з Windows 7 в Windows 10.

Desktop Gadgets Installer.

Дана програма просто чудово справляється зі своїм завданням - установки.

Desktop Gadgets Installer повертає всі стандартні гаджети, що надаються в Windows 7.

Встановлюйте програму і користуйтеся знову улюбленими гаджетами.
Додатково до гаджетам, Desktop Gadgets Installer ще додає в меню робочого столу опцію «Гаджети», яка так само повернулася з Windows 7.
Через неї можна отримати доступ до всіх встановлених гаджетам.

Установник Desktop Gadgets Installer не включає в себе ніяких «сюрпризів», тобто ви можете бути впевнені, що на додаток до гаджетам в вашу систему НЕ будуть встановлені браузерні панелі інструментів або інший «сміття».
є безкоштовною програмою для.

Розроблено було це додаток для Windows 8 і 8.1, але Windows 10 так само підтримує її повністю.


Після установки 8GadgetPack, у Вас з'явиться бічна панель, на якій розмістяться ваші улюблені гаджети.

У програмі вбудовано 45 гаджетів - годинник, календар, інформер валют, індикатор процесора і т.д. А так же 8GadgetPack, як і попередня програма, додає опцію «Гаджети» в меню робочого столу.

Хоча рідко, але все ж трапляється, що гаджети робочого столу windows 7 не працюють або перестали коректно працювати, а іноді їх взагалі не видно. Що робити?

Причин чому гаджети не працюють багато. В інтернеті відповіді майже стандартні і допомагають далеко не завжди.

Тут же буде приводні кілька варіантів як відновити їх працездатність - 100%, точніше п'ять способів - щось обов'язково повинно допомогти.

Перший варіант

Спробуйте те, про що пишуть майже всюди. Він полягає у виправленні файлів dll. Допомагає не завжди, але нехтувати ним не варто.

Думаю, де диспетчер задач, командний рядок і як її запустити з правами адміністратора вам відомо. Ось нижче інструкція.

Другий варіант

Можливо у вас непрацюючий (кривої) тільки один гаджет і «поклав» весь сайдбар. Таке буває.


Згадайте який був встановлений останнім і видаліть його. З панелі робочого стола може не вийти, тоді надають знайти його реальне фізичне розташування і видалити папку.

варіант третій

Запустіть його і в шостому пункті знайдіть рядок: «відновлення гаджетів робочого столу виндовс» і виконайте все що буде вам запропоновано.

варіант четвертий

Якщо пам'ятаєте з якого часу гаджети перестали працювати скористайтеся відновленням системи.


Поверніть вашу виндовс до того моменту коли вони працювали. Якщо все владнається то проблема швидше за все полягала в реєстрі виндовс 7.

варіант п'ятий

Програма для установки нової, нічим не гірше стандартної бічній панелі (сайдбара). Вона безкоштовна.

У цій статті не дано вичерпну відповідь чому гаджети не працюють, причин природно набагато більше, але більшості з читачів проблему вирішить.

Як же відновити втрачені утиліти?
Що робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача