Статьи

Мусульмани сьогодні відзначають свято розговіння Ураза-байрам. Вони будуть ввічливі

Сьогодні мусульмани відзначають свято розговіння Ураза-байрам, яким закінчується священний для послідовників ісламу місяць рамадан. Свято триває 3 дні.

Згідно шаріату в Ураза-байрам мусульмани повинні бути ввічливими, ошатно одягненими і не повинні поститися. Головний ритуал свята - колективна масова молитва в мечеті, тобто намаз. У Росії є регіони, в яких Ураза-байрам обернувся вихідними. Президент Чечні Рамзан Кадиров оголосив неробочими днями 1 серпня, 1 і 2 вересня.

Для жителів Петербурга, які не сповідують іслам, Ураза-байрам обернеться можливими проблемами на дорогах. Через заходів в соборній мечеті на Петроградської стороні буде обмежено рух транспорту по Кронверкському проспекту від вулиці Куйбишева до Каменностровского проспекту. Біля мечеті чергуватимуть поліція і швидка допомога.

Через 2 місяці після Ураза-байрам мусульмани відзначатимуть свято жертвопринесення Курбан-байрам. Саме на ньому зазвичай ріжуть баранів, що неодноразово викликало критику з боку громадськості. У 2009 році на території Апраксина двору, прямо в центрі Петербурга, мусульмани влаштували публічний забій баранів. Місцевим жителям довелося звернутися в міліцію, яка, втім, жертвоприношення не зупинив. У 2010 році баранів різали спеціально за межами міста, щоб не провокувати інших петербуржців:

У 2010 році баранів різали спеціально за межами міста, щоб не провокувати інших петербуржців:

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.