Статьи

МТС повернув повний безліміт на популярну лінійку тарифів

Оператор стільникового зв'язку МТС запустив опцію «Багато інтернету», яка дозволяє зробити повністю безлімітним трафік на більшості тарифів передплаченої лінійки Smart
Оператор стільникового зв'язку МТС запустив опцію «Багато інтернету», яка дозволяє зробити повністю безлімітним трафік на більшості тарифів передплаченої лінійки Smart. Опція доступна і на архівних тарифних планах, але підключити її можна тільки до дорогих тарифами - за які доводиться платити понад 500 рублів щомісяця.
Ця опція призначена для тих, кому потрібен повністю безлімітний мобільний інтернет, але не хочеться змінювати звичний тариф на новий . Користування опцією коштує 200 рублів на місяць. Підводний камінь всього один - неможливість роздавати мобільний інтернет по Wi-Fi.
На сайті МТС опису опції «Багато інтернету» та інструкції по її підключенню немає. Підключити її можна в офісах обслуговування МТС, а також за допомогою служби підтримки оператора.

Канал iG в Telegram - t.me/iguides_ru

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача