Статьи

Московський стрип-клуб засудять за відмову коту в приватному танці

Мешканка столиці Лариса Назарова подала в суд на стриптиз-клуб "Бурлеск" за відмову танцівниці виконати приватний танець, замовлений для кота. Мешканка столиці Лариса Назарова подала в суд на стриптиз-клуб Бурлеск за відмову танцівниці виконати приватний танець, замовлений для кота

pixabay.com

У позові сказано, що моральна шкода господині оцінюється в 999 тисяч рублів. Повідомляється, що 21 грудня дівчина прийшла в стриптиз-клуб з невським маскарадних котом Оскаром. В якості новорічного подарунка для свого котика Лариса замовила приватний танець стриптизерки.

В результаті танцівниця відмовилася виконувати вимогу клієнта. Назарова звинувачує стриптиз-клуб в наданні послуг неналежної якості (порушення статті 29 Закону про захист прав споживачів). Позовна заява зареєстрована в Хорошевському районному суді Москви.

"Правда.Ру" раніше писала про те, що всі документи в ЦВК, щоб брати участь у виборах президента Росії в 2018 в якості кандидата, подав глава російської Асоціації стриптиз-клубів Лаки Лі.

Мирні стосунки батьків та толерантність повинні бути у всіх шарах суспільства, в усіх національностей, у всіх ментальних, віках і країнах. До речі, раніше шоумен також заявляв, що своїм висуненням у кандидати в президенти хоче захистити жінок-стриптизерок і змінити ставлення людей до даної професії.

Крім цього, асоціація стриптиз-клубів, яку очолює Лаки Лі, подала в суд на агентство Superjob за "образу честі і гідності".

На такий крок пішли після того, як портал відмовився розмістити оголошення про відкриту вакансію артистки шоу-балету. Однак суд встав на сторону відповідача.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.