Статьи

Монтаж банера: монтаж установка ремонт демонтаж банерів Москва альпіністи

  1. Детальніше про монтаж рекламних банерів
  2. Супутні монтажу банера послуги
  3. Миття і чищення банерів і банерних сіток

Для оцінки точної вартості монтажу банерів, термінів виконання робіт наші співробітники повинні отримати якомога повнішу інформацію про конструкцію банера, місці його установки.

Для виготовлення баннерного полотна нам необхідні точні розміри і файл з рекламним макетом.

Для виготовлення баннерного полотна нам необхідні точні розміри і файл з рекламним макетом

Вартість демонтажу банера дорівнює 30-50% від вартості первинного монтажу. Вартість ремонту, мийки банера договірна.

Якщо інформації, отриманої при телефонній розмові, виявиться недостатньо, то наш співробітник під'їде для огляду об'єкта. Виїзд нашого фахівця безкоштовний.

При необхідності для робіт залучаються автовишки. В розділі вартість робіт ви можете ознайомитися з вартістю на послуги.

Фахівці компанії володіють усіма необхідними документами: дозволами на електротехнічні, зварювальні, висотні роботи. Телефонуйте, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання! Наш телефон: (495) 662-67-85.

Для відправки заявки на роботи можна скористатися електронною поштою [email protected] .

Детальніше про монтаж рекламних банерів

Гуляючи, або проїжджаючи містом на машині, ми часто звертаємо увагу на яскраві привабливі розтяжки, які називаються банерами.

Установка банера є дуже поширеним в Москві, і в Росії в цілому, засобом залучення потенційних клієнтів.

Поряд з інформуванням про пропоновані товари і послуги, монтаж банерів є відмінних способом для формування іміджу вашої компанії.

Популярність установки банерів, як одного з видів зовнішньої реклами, зростає постійно і стрімкими темпами.

Це пов'язано з тим, що монтаж рекламного банера має безліч переваг, які дозволяють в короткі терміни вирішити питання про встановлення зовнішньої реклами.

Банери, в основному, виготовляються з вінілової тканини (панафлекса), яка є дуже довговічним матеріалом, стійким до будь-яких кліматичних умов.

Виготовлення банерів, їх монтаж проводиться в найкоротші терміни. Крім того вартість монтажу банерів досить невисока, завдяки простоті їх установки.

Необмеженість в розмірах рекламного зображення, можливість застосування нестандартних рішень при установці банерів і їх виготовленні, велика обозреваемость, - все це робить монтаж банерів дуже популярним серед наших клієнтів.

Наша компанія здійснює монтаж, демонтаж банерів будь-яких розмірів, а також займається ремонтом банерів при необхідності.

Монтаж банера проводиться практично на всі види підстав.

Супутні монтажу банера послуги

ремонт банера

Співробітники компанії "Промальпстрой" виконають роботи по ремонту банерів, а саме: закріплять відірвався банер, підлатають розриви на банері, підтягнутий шнурівку і т.д.

Миття і чищення банерів і банерних сіток

При довготривалому розміщенні банери вимагають періодичної мийки тому атмосферні забруднення з'являться досить швидко.

Мийка великих банерів проводитися апаратами високого тиску і в ручну з застосуванням спеціальних щадних миючих засобів.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача