Статьи

Монетизація блога мами

Вже давно у мене визріла ідея почати на своєму блозі цикл статей на тему заробітку на мамского блозі Вже давно у мене визріла ідея почати на своєму блозі цикл статей на тему заробітку на мамского блозі. Тим більше, що в сьогоднішній розсилці від блогу «Активна мама» я пообіцяла всім передплатникам старт циклу статей «Монетизація блога мами». Так що, думаю, пора здійснювати задумане. Відразу скажу, що не існує самого кращого способу заробітку на блозі. До оптимальному для себе варіанту кожен блогер повинен прийти сам шляхом проб різних способів монетизації. На що можна орієнтуватися, вибираючи метод заробітку на блозі?

Особисті уподобання. Одних дратують нескінченні тизери, інших - сапа, третє - нетематичні посилання в статтях. Якщо ви не хочете бачити той чи інший вид реклами у себе на блозі - просто не ставте його. Не обов'язково робити так, як всі, чи не так?

Тематичність реклами. Реклама, відповідна темі вашого блогу адекватно сприйметься відвідувачами, буде виглядати гармонійно і ненав'язливо і принесе найбільший дохід. Логічно, що, розмістивши на блозі мами

рекламу газонокосарок, ви навряд чи отримаєте від цього великий дохід, зате непорозуміння з боку ваших читачів гарантовано.

Почуття міри . Чи не перенасичувати блог рекламою. Сумно дивитися на блоги, де рекламні блоки наставлені по всім сторонам поста, та ще й всередині нього. Текст статті взагалі втрачається в цій великій кількості тізерів, банерів і контекстної реклами. Підберіть два-три найбільш вигідних для вас способу заробітку - цього буде достатньо і для регулярного доходу, і для пристойного зовнішнього вигляду блогу.

Дохід . Дізнатися, який вид заробітку є більш вигідним для вашого блогу, можна виключно шляхом проб і помилок. У кого-то на блозі добре клацають по рекламі Гугла, хтось заробляє на тізера, а для кого-то єдине джерело заробітку - продаж посилань. Спробуйте в один місяць співпрацювати з однією партнеркою, а в наступний - з іншого. Тільки не запихати їх все відразу на блог - див. Попередній пункт.

Рекомендації досвідчених блогерів. Перед тим, як випробувати на своєму блозі той чи інший вид заробітку, ознайомтеся з відгуками про нього від інших, більш досвідчених, блогерів. Зробити це просто - введіть в пошуковик назву партнерки і додайте до нього слово «відгуки». Краще заздалегідь дізнатися, з чим маєш справу і не потрапляти на недобросовісних партнерів.

Відвідуваність і «пузомерки». Один вид реклами вимагає високої відвідуваності (нерезонними ставити, наприклад, рекламу Гугла, на блог з відвідуваністю в 5 чоловік на добу, ну а в учасники популярних тизерних партнерок вас і зовсім не візьмуть з такими показниками). Інша реклама вимагає наявності показників ТИЦ і ПР, відмінних від нуля (сервіси покупки і продажу посилань, прямі замовлення на розміщення постових, прес-релізів та оглядів). Так що «танцюйте» від того, чим багатий ваш блог - відвідувачами або показниками ТИЦ і ПР. Якщо обидва показники досить високі - то і вибір способів заробітку значно розширюється.

Найголовніше - читачі. Не забувайте про своїх відвідувачів! Я з сумом спостерігаю за тим, як багато блогери, почавши заробляти на своєму блозі, наповнюють його нікчемним контентом: статтями в 500-700 символів, аби рекламне посилання туди заліпити. Блог стає порожнім і нецікавим. Якщо вам дороги ваші читачі - пам'ятайте про них!

Наступна стаття циклу «Монетизація блога мами» буде присвячена вже конкретного виду заробітку - контекстній рекламі. Слідкуйте за оновленнями, підписуйтесь на розсилку блогу!

На що можна орієнтуватися, вибираючи метод заробітку на блозі?
Не обов'язково робити так, як всі, чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача