Статьи

Mobile-review.com Презентація Logitech

  1. Logitech Powershell
  2. Чохли для iPad Mini і iPad Air
  3. Чохли для Samsung Galaxy Tab 3
  4. Bluetooth-клавіатури
  5. Колонки UE Boom / UE Boom Mini
  6. висновок

Днями компанія Logitech представила свою нову лінійку аксесуарів, серед яких були портативні колонки, ігрові миші, клавіатури, чохли для iPad і Galaxy Tab 3, а також джойстик, що підключається до iPhone 5 / 5S.

У Logitech, бачачи, наскільки динамічно розвивається ринок планшетів і смартфонів, вирішили не ігнорувати його і випустили відразу кілька аксесуарів для цих пристроїв. Нас, звичайно ж, найбільше цікавить саме Logitech PowerShell - ігровий контролер для iPhone 5 / 5S / iPod Touch 5. З нього і почнемо.

Logitech Powershell

На презентації було сказано багато слів про розвиток ринку мобільних ігор, а також про те, що адекватних пропозицій у вигляді джойстиків, до яких підключається смартфон, практично немає. До слова, сама компанія Apple була також стурбована цим фактом. В результаті було прийнято рішення такої джойстик створити. Як я зрозумів, інженери Apple також брали участь в його створенні, і, по суті, Logitech Powershell буде першим подібним аксесуаром, що отримав сертифікацію від Apple. На даний момент роботу з Powershell підтримують вже більше 50 ігор з App Store, з часом їх кількість буде тільки зростати.

На даний момент роботу з Powershell підтримують вже більше 50 ігор з App Store, з часом їх кількість буде тільки зростати

Джойстик володіє вбудованим акумулятором на 1500 мАг, також в ньому передбачені виїмки для всіх кнопок iPhone / iPod. А ось для прослуховування музики доведеться підключати навушники через спеціальний перехідник.

А ось для прослуховування музики доведеться підключати навушники через спеціальний перехідник

Пристрій з'явиться у продажу в лютому 2014 по рекомендованою роздрібною ціною в 4 490 рублів. Що тут скажеш? Аксесуар класний і потрібний, дуже цікаво подивитися, як же будуть вести себе комерційні зразки. Але ця ніша поки явно вільна, і для безлічі геймерів зв'язка iPod Touch 5 + Powershell цілком може стати відмінною заміною портативної консолі.

Чохли для iPad Mini і iPad Air

Для маленького iPad було представлено два чохла: захисний з клавіатурою UltraThin Keyboard Folio і відстібається клавіатура-обкладинка - UltraThin Keyboard Cover.

Перший виступає в ролі чохла-підставки з клавіатурою. На презентації окремо відзначали, що постаралися зробити компоновку клавіш максимально зручною, адже розміри iPad Mini менше стандартного iPad.

Друга обкладинка є просто відстібати кришкою-підставкою.

Новий iPad Air також не оминули увагою. Крім тих же Keyboard Folio і Cover, була показана і звичайна захисна обкладинка - Protective Cover. По суті, це звичайний чохол-книжка з можливістю використовувати його в якості підставки.

Тепер трохи про ціни.

  • UltraThin Keyboard Folio for iPad Mini - 3 000 рублів
  • UltraThin Keyboard Cover for iPad Air - 4 300 рублів
  • UltraThin Keyboard Protective Case for iPad Air - 2 300 рублів

На інші аксесуари ціни поки невідомі.

Чохли для Samsung Galaxy Tab 3

Бачачи популярність лінійки Galaxy Tab, Logitech не могли обійти її стороною і випустили пару чохлів і для них.

Для Galaxy Tab 3 7.0 / 8.0 / 10.1 доступні захисні чохли Folio з магнітною застібкою. Будуть присутні різні забарвлення.

Також для великого Galaxy Tab 3 10.1 анонсували і чохол з клавіатурою.

1 анонсували і чохол з клавіатурою

На питання про випуск аксесуарів для інших пристроїв / вендорів чіткої відповіді дано не було.

Bluetooth-клавіатури

Було представлено три бездротових Bluetooth-клавіатури, виробник зазначав, що серед сценаріїв використання варто відзначити і зручність використання з Smart TV (для цього навіть збільшили радіус роботи клавіатур до 5-7 метрів).

Solar Keyboard - перша клавіатура компанії на сонячних батареях. Її зовнішній вигляд виконаний у стилі останніх iMac і iPad / iPhone. Рекомендована ціна - 3 000 рублів.

Logitech K400 - клавіатура з вбудованим тачпадом. Цікавий варіант для використання з Smart TV. До речі, у мене телевізор підключений до iMac, і під час перегляду яких-небудь серіалів я тримаю під рукою і клавіатуру, і тачпад, що не дуже зручно, тому рішення, використане в К400, заочно мені подобається. Тим більше що ціна моделі складе всього 2 000 рублів.

Тим більше що ціна моделі складе всього 2 000 рублів

Logitech K810 - безпровідна клавіатура в алюмінієвому корпусі з підсвічуванням клавіш. У компанії її позиціонують як універсальний пристрій для введення тексту з декількох різних пристроїв. Роздрібна ціна - 4 600 рублів.

Роздрібна ціна - 4 600 рублів

Колонки UE Boom / UE Boom Mini

Компанія позиціонує ці колонки як рішення для активних користувачів, що бажають слухати музику в дорозі, на природі або в будь-яких інших місцях. Відмінною особливістю є можливість роботи відразу з декількома пристроями одночасно і швидке перемикання між ними. Також дві колонки можуть працювати як стереосистема.

Також дві колонки можуть працювати як стереосистема

Цікавими є й захисні функції «бумів»: під час розповіді про колонках провідний випадково впустив одну з них, після падіння вона продовжувала грати як ні в чому не бувало.

Рекомендована роздрібна ціна на великий Boom - 10 000 рублів, на Boom Mini - 5 000 рублів.


висновок

Головна подія минулого презентації - це, безумовно, Logitech Powershell, думаю, що багато ігромани будуть з нетерпінням чекати старту продажів цього джойстика. Якщо ж говорити про особисті враження, то мені сподобалися бездротові клавіатури для Smart TV, особливо модель К400 з тачпадом, можливо, я навіть куплю собі таку для більш зручної взаємодії з телевізором, підключеним до комп'ютера.

Якщо ж говорити про особисті враження, то мені сподобалися бездротові клавіатури для Smart TV, особливо модель К400 з тачпадом, можливо, я навіть куплю собі таку для більш зручної взаємодії з телевізором, підключеним до комп'ютера

А що сподобалося вам, шановні читачі? Огляди яких з представлених аксесуарів ви б хотіли бачити на сайті?

Євген Вільдяев ( [email protected] )
Євген Вільдяев (   aldaronnn@gmail Twitter Instagram
Опубліковано - 03 грудень 2013 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Що тут скажеш?
А що сподобалося вам, шановні читачі?
Огляди яких з представлених аксесуарів ви б хотіли бачити на сайті?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача