Статьи

Mobile-review.com Презентація Logitech

  1. Logitech Powershell
  2. Чохли для iPad Mini і iPad Air
  3. Чохли для Samsung Galaxy Tab 3
  4. Bluetooth-клавіатури
  5. Колонки UE Boom / UE Boom Mini
  6. висновок

Днями компанія Logitech представила свою нову лінійку аксесуарів, серед яких були портативні колонки, ігрові миші, клавіатури, чохли для iPad і Galaxy Tab 3, а також джойстик, що підключається до iPhone 5 / 5S.

У Logitech, бачачи, наскільки динамічно розвивається ринок планшетів і смартфонів, вирішили не ігнорувати його і випустили відразу кілька аксесуарів для цих пристроїв. Нас, звичайно ж, найбільше цікавить саме Logitech PowerShell - ігровий контролер для iPhone 5 / 5S / iPod Touch 5. З нього і почнемо.

Logitech Powershell

На презентації було сказано багато слів про розвиток ринку мобільних ігор, а також про те, що адекватних пропозицій у вигляді джойстиків, до яких підключається смартфон, практично немає. До слова, сама компанія Apple була також стурбована цим фактом. В результаті було прийнято рішення такої джойстик створити. Як я зрозумів, інженери Apple також брали участь в його створенні, і, по суті, Logitech Powershell буде першим подібним аксесуаром, що отримав сертифікацію від Apple. На даний момент роботу з Powershell підтримують вже більше 50 ігор з App Store, з часом їх кількість буде тільки зростати.

На даний момент роботу з Powershell підтримують вже більше 50 ігор з App Store, з часом їх кількість буде тільки зростати

Джойстик володіє вбудованим акумулятором на 1500 мАг, також в ньому передбачені виїмки для всіх кнопок iPhone / iPod. А ось для прослуховування музики доведеться підключати навушники через спеціальний перехідник.

А ось для прослуховування музики доведеться підключати навушники через спеціальний перехідник

Пристрій з'явиться у продажу в лютому 2014 по рекомендованою роздрібною ціною в 4 490 рублів. Що тут скажеш? Аксесуар класний і потрібний, дуже цікаво подивитися, як же будуть вести себе комерційні зразки. Але ця ніша поки явно вільна, і для безлічі геймерів зв'язка iPod Touch 5 + Powershell цілком може стати відмінною заміною портативної консолі.

Чохли для iPad Mini і iPad Air

Для маленького iPad було представлено два чохла: захисний з клавіатурою UltraThin Keyboard Folio і відстібається клавіатура-обкладинка - UltraThin Keyboard Cover.

Перший виступає в ролі чохла-підставки з клавіатурою. На презентації окремо відзначали, що постаралися зробити компоновку клавіш максимально зручною, адже розміри iPad Mini менше стандартного iPad.

Друга обкладинка є просто відстібати кришкою-підставкою.

Новий iPad Air також не оминули увагою. Крім тих же Keyboard Folio і Cover, була показана і звичайна захисна обкладинка - Protective Cover. По суті, це звичайний чохол-книжка з можливістю використовувати його в якості підставки.

Тепер трохи про ціни.

  • UltraThin Keyboard Folio for iPad Mini - 3 000 рублів
  • UltraThin Keyboard Cover for iPad Air - 4 300 рублів
  • UltraThin Keyboard Protective Case for iPad Air - 2 300 рублів

На інші аксесуари ціни поки невідомі.

Чохли для Samsung Galaxy Tab 3

Бачачи популярність лінійки Galaxy Tab, Logitech не могли обійти її стороною і випустили пару чохлів і для них.

Для Galaxy Tab 3 7.0 / 8.0 / 10.1 доступні захисні чохли Folio з магнітною застібкою. Будуть присутні різні забарвлення.

Також для великого Galaxy Tab 3 10.1 анонсували і чохол з клавіатурою.

1 анонсували і чохол з клавіатурою

На питання про випуск аксесуарів для інших пристроїв / вендорів чіткої відповіді дано не було.

Bluetooth-клавіатури

Було представлено три бездротових Bluetooth-клавіатури, виробник зазначав, що серед сценаріїв використання варто відзначити і зручність використання з Smart TV (для цього навіть збільшили радіус роботи клавіатур до 5-7 метрів).

Solar Keyboard - перша клавіатура компанії на сонячних батареях. Її зовнішній вигляд виконаний у стилі останніх iMac і iPad / iPhone. Рекомендована ціна - 3 000 рублів.

Logitech K400 - клавіатура з вбудованим тачпадом. Цікавий варіант для використання з Smart TV. До речі, у мене телевізор підключений до iMac, і під час перегляду яких-небудь серіалів я тримаю під рукою і клавіатуру, і тачпад, що не дуже зручно, тому рішення, використане в К400, заочно мені подобається. Тим більше що ціна моделі складе всього 2 000 рублів.

Тим більше що ціна моделі складе всього 2 000 рублів

Logitech K810 - безпровідна клавіатура в алюмінієвому корпусі з підсвічуванням клавіш. У компанії її позиціонують як універсальний пристрій для введення тексту з декількох різних пристроїв. Роздрібна ціна - 4 600 рублів.

Роздрібна ціна - 4 600 рублів

Колонки UE Boom / UE Boom Mini

Компанія позиціонує ці колонки як рішення для активних користувачів, що бажають слухати музику в дорозі, на природі або в будь-яких інших місцях. Відмінною особливістю є можливість роботи відразу з декількома пристроями одночасно і швидке перемикання між ними. Також дві колонки можуть працювати як стереосистема.

Також дві колонки можуть працювати як стереосистема

Цікавими є й захисні функції «бумів»: під час розповіді про колонках провідний випадково впустив одну з них, після падіння вона продовжувала грати як ні в чому не бувало.

Рекомендована роздрібна ціна на великий Boom - 10 000 рублів, на Boom Mini - 5 000 рублів.


висновок

Головна подія минулого презентації - це, безумовно, Logitech Powershell, думаю, що багато ігромани будуть з нетерпінням чекати старту продажів цього джойстика. Якщо ж говорити про особисті враження, то мені сподобалися бездротові клавіатури для Smart TV, особливо модель К400 з тачпадом, можливо, я навіть куплю собі таку для більш зручної взаємодії з телевізором, підключеним до комп'ютера.

Якщо ж говорити про особисті враження, то мені сподобалися бездротові клавіатури для Smart TV, особливо модель К400 з тачпадом, можливо, я навіть куплю собі таку для більш зручної взаємодії з телевізором, підключеним до комп'ютера

А що сподобалося вам, шановні читачі? Огляди яких з представлених аксесуарів ви б хотіли бачити на сайті?

Євген Вільдяев ( [email protected] )
Євген Вільдяев (   aldaronnn@gmail Twitter Instagram
Опубліковано - 03 грудень 2013 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Що тут скажеш?
А що сподобалося вам, шановні читачі?
Огляди яких з представлених аксесуарів ви б хотіли бачити на сайті?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.