Статьи

Mobile-review.com Мобільний безліміт тепер і в «Мегафоні»

 1. Непростий запуск безліміту в МТС
 2. «Мегафон», своя версія безліміту
 3. резюме
 4. Посилання по темі

Після деякої паузи в «Мегафоні» виводять на російський ринок свою версію мобільного безліміту. Тим часом в МТС встигли відмовитися від вже впровадженого data-анлім на «Смарт для своїх», зате все вляглося з безлімітного опцією для інших пакетних тарифів. Відповідь «Білайн» був, тепер і «Мегафон». Питання в тому, скільки років або місяців протримаються мобільні безліміту на цей раз.

Тепер можна говорити про «спробу номер два» (давні GPRS-анлім не береться до уваги). Чи буде спроба успішною для абонентів, або «Бог трійцю любить» і незабаром доведеться починати пару-трійку років чекати третього заходу? Про мобільний безліміт в МТС і «Білайн» ми писали днів 10 назад, гляньте огляд тут . Якщо не читали, то раджу ознайомитися, там може виявитися для вас багато корисного. Знову-таки проблематика і підводні камені (втім, надводні теж) стільникових анлім адже загальні для всіх російських операторів і, хоч і в меншому ступені, для всіх стільникових операторів в світі.

Непростий запуск безліміту в МТС

Важко бути першим, навіть якщо це вже повторення стільникового безліміту дворічної давності, від якого з тих пір все сотовики встигли в Росії відмовитися. Хоча на деяких архівних тарифах анлім продовжували діяти. Спочатку в МТС планували в цьому безліміт встановити «м'який» обмежувач 30 ГБ в місяць, після спрацювання якого швидкість повинна була різатися до 128 Кбіт / с.

Уже в перший день запуску безліміту в МТС чиїмось вольовим рішенням відмовилися від ліміту 30 ГБ / місяць, ніж поставили на вуха все служби. Однак впоралися з авралом на подив швидко, навіть дня не минуло. Мимохідь в цій гарячці постраждав напівзакритий тариф «Смарт для своїх»: на ньому була теж запланована можливість підключити безліміт з обмеженням 30 ГБ за додаткові 200-150-100 руб. / Місяць (в залежності від регіону) і навіть була розроблена схема дефолтного «анлім »для нових підключень з відповідним зростанням абонплати. У процесі перегляду «умов гри» з відмовою від ліміту в МТС вирішили цей «Смарт для своїх» взагалі вилучити зі списку претендентів на опцію і забути про це маленьке казус. На жаль, поки в МТС обговорювали-збиралися, багато голодні безліміту на цьому тарифі підключити його собі встигли, тому що підключення через Особистий кабінет швидко прибрали, а відключити USSD-команду випадково забули. В гарячці Валя на голову нових «вступних» всяко буває. Пишуть, що всім встигли підключити безліміт на «Смарт для своїх» цей анлім все одно відключать, але це вже «витрати виробництва».

Після деякої паузи в «Мегафоні» виводять на російський ринок свою версію мобільного безліміту

Що стосується «істинної» або «помилковою» безлімітний, то поки (!) Претензій до МТС немає. Вже читав отчётік з скріншот ентузіаста-експериментатора, який за три дні скачав третину терабайта через браузер смартфона. При дотриманні умов надання безліміту обмежень по трафіку не спостерігається, зіскакування на швидкість 128 Кбіт / с теж не було. Що далі - «будемо подивитися». Напевно, при виникненні локальних перевантажень якісь різновиди шейпінгу використовувати будуть, але можна припустити, що спочатку будь-яких відміток просто за обсягом трафіку передбачено не було. А там хто його знає. Підкинули тут посилання на безліміт 4 Мбіт / с в Самарі, там в pdf-описі примітка дрібним шрифтом: «З 24 травня 2018 року в разі, якщо протягом 3-х місяців поспіль обсяг щомісячного споживання інтернет-трафіку в рамках тарифу перевищує 150 ГБ , може бути введена квота 150 ГБ, при перевищенні якої максимальна швидкість доступу складе 128 Кбіт / с до початку наступного місяця ». Це не новина, просто натяк на те, що коригування безлімітів бувають різні, а права змінювати параметри тарифів «по ходу п'єси» у операторів ніхто не відбирав.

Це не новина, просто натяк на те, що коригування безлімітів бувають різні, а права змінювати параметри тарифів «по ходу п'єси» у операторів ніхто не відбирав

Так чи інакше, схему «видачі» безлімітного інтернету для смартфонів поки можна вважати остаточно сформованою. На «Таріфіще» цей анлим введений спочатку, на інших тарифах додана можливість підключити опцію « багато інтернету ». Той же безліміт, але за додаткову плату 200 руб. / Місяць (в Москві). Як бачите, безлімітний опцію зробили доступною тільки на тарифах старшої цінової категорії, ці тарифи маркетологи обізвали «популярними». У почутті гумору хлопцям точно не відмовиш. Деякі метання, затримки та інші «шорсткості» запуску я б списав на позапланові перегляди раніше підготовлених матриць, цим довелося терміново займатися в зв'язку з рішенням скасувати поріг в 30 ГБ. Втім, зараз це вже надбання історії. На закінчення нешкідливо нагадати про обмеження:

 • Опція не призначена для модему. Якщо SIM-карта c опцією використовується в модемі, доступ в інтернет обмежується. Рекомендований тариф для модемів - «МТС Коннект-4» / «Для ноутбука». Підозрюю, що умільці рано чи пізно з цим обмеженням впораються, проте поки, судячи з відгуків, не дуже-то виходить.
 • При використанні послуг файлообмінних мереж швидкість доступу в Інтернет обмежується до 128 Кбіт / сек.
 • Роздача трафіку по Wi-Fi, Bluetooth, USB в рамках опції недоступна.
 • У поїздках по Росії при вичерпанні 500 МБ в день швидкість доступу в інтернет обмежується до 128 Кбіт / сек до кінця календарного дня.
 • Якщо підключено опції не витрачається надається на тарифі пакет інтернет-трафіку, за винятком витрат пакета інтернет-трафіку при роздачі учасникам груп «Єдиний інтернет» і «Загальний пакет». Абонент зможе роздавати трафік учасникам груп «Єдиний інтернет» і «Загальний пакет» тільки в рамках пакета по тарифу. Це важливо: безліміт безлімітом, а максимальний обсяг трафіку, яким можна ділитися, відповідає початковому обсягом трафіку в пакеті відповідного тарифу.
 • При підвищеному навантаженні на мережу швидкість доступу в Інтернет може бути обмежена.
 • Опція діє в мережі МТС на території Росії.
 • Опція «Багато інтернету» є взаємовиключними з опціями «Соціальні мережі», «всет», «You tube». При підключенні опції «Багато інтернету» опції «Соціальні мережі», «всет», «You tube» відключаються. При наявності опції «Багато інтернету» опції «Соціальні мережі», «всет», «You tube» недоступні для підключення. Теж зверніть увагу і оціните свої потреби. Не виключено, що значна частина вашого трафіку витрачається на соцмережу або YouTube, в такому сценарії безліміт може навіть нашкодити. Заплатіть за анлім більше і можливість роздавати інтернет по Wi-Fi втратите, нічого не придбавши натомість. Хіба що душевний спокій тотальної безлімітний.

І ще трошки «в тему». З чуток, в МТС дуже серйозно взялися за просування проводового широкосмугового інтернету в регіонах і стільниковий безліміт передбачається зробити частиною конвергентних інтернет-тарифів в якості стимулу підключення до такого комплексного вирішення.

«Мегафон», своя версія безліміту

На момент підготовки огляду офіційної інформації опубліковано ще не було, запуск планується на 27 серпня 2018 року. Втім, Ельдар в твіттері побіжно згадав нові тарифи з 27 серпня, будемо вважати ще одним підтвердженням. Можна було б почекати офіціозу, але основні ідеї зрозумілі, а вичікувати ще кілька днів після публікації (час на виправлення можливих помилок) не хочеться. Так що в якості попередньої інформації розпишемо «чесно вкрадені» в мережі основні параметри, а деталі розберемо через тиждень. Знову-таки з питанням про обмеження я б запропонував орієнтуватися на нинішній безліміт в МТС, навряд чи в «Мегафоні» придумали щось зовсім вже радикально нове. Хіба що повне блокування інтернету при спробі вставити SIM-карту в модем, про цю особливість читайте нижче.

Версія «Мегафона» виглядає більш гнучкими і дешевше, на середньо-старших і старших тарифах абонентської плати немає, на «Дивись» і «Спілкуйся» плата близько 52 руб. у місяць. Це, звичайно, не 200 руб. в МТС. Більше схоже на схему безліміту в «Білайн» без абонентської плати і плати за підключення. Діє ця безлімітна опція в «Мегафоні» тільки в межах домашнього регіону, в поїздках по Росії витрачається трафік з тарифного пакету.

Опція підключається автоматично при новому підключенні і перехід на ТП «Включайся! Слухай »(в ряді регіонів),« Включайся! Дивись + »,« Включайся! Преміум »,« Включайся! Дивись + VIP »,« Включайся! Дивись + Максимальний ».

Опція доступна для самостійного підключення на тарифах «Включайся! Слухай »(в ряді регіонів),« Включайся! Спілкуйся »,« Включайся! Дивись »,« Включайся! Дивись + »,« Включайся! Преміум »,« Включайся! Дивись + VIP »і« Включайся! Дивись + Максимальний ».

В рамках опції надається необмежений обсяг трафіку при використанні мобільного інтернету. Територія дії - домашній регіон. Опція не діє спільно з іншими інтернет-опціями. Підключення опцій, які розширюють територію дії (опції "Будь як вдома", "Будь як вдома VIP", "Вся Росія" і т.д.) недоступно.

При підключенні опції передплачений в рамках тарифного плану інтернет-трафік не діє на території домашнього регіону, в поїздках по Росії пакет трафіку надається за умовами тарифного плану. Після відключення опції відновлюється надання передплаченого пакету інтернет-трафіку. Добре, що так, а то ж з них станеться: могли зробити як з хвилинами всередині мережі, які теж витрачають пакет і де безліміт включається тільки після вичерпання пакета хвилин. В інтернет-безлімітів лічильники роздільні, і при знаходженні в домашньому регіоні тарифний пакет трафіку не витрачається.

Втім, раніше в «Мегафоні» приблизно теж так і було, спеціальна опція працювала тільки в домашньому регіоні, не витрачаючи трафік з основного пакета.

Інтернет-трафік по опції доступний тільки на смартфонах / телефонах / планшетах. При перестановці SIM-карти в інший пристрій відбувається переадресація на сторінку Welcome Page і надходить SMS-повідомлення, в якому зазначено, що опція на цьому пристрої не надається, доступ в інтернет блокується до відключення опції. Відповідно, доступ відновиться тільки після повторного підключення опції. Хоч підключення і безкоштовне, але про це краще знати заздалегідь, а то ж не кожен зрозуміє. Особливо якщо симкарта в модемі. Ще може виявитися дуже неприємним сюрпризом, якщо в «Мегафоні» надумають відправити цю опцію в архів: разок встромив симкарту в роутер - все, «поїзд пішов», і більше анлим не підключений.

На опції діє обмеження на скачування з торрент-сайтів і роздачу Wi-Fi. Термін дії опції не обмежений. Опція діє до моменту відключення. Округлення інтернет-сесій до 250 КБ.

Абонентська плата за опцію на тарифах «Включайся! Спілкуйся »і« Включайся! Дивись »списується щодоби. У разі, якщо коштів для списання абонентської плати недостатньо, абонентська плата не списується, опція призупиняється і активується при поповненні рахунку суми, достатньої для списання абонентської плати. Допускається списання абонентської плати нижче порога відключення на суму, яка не перевищує розміру однієї абонентської плати за користування послугами зв'язку.

Вартість в столичному регіоні (Москва). Підключення безкоштовне, щодобовий абонентка: абонплата відсутня на тарифних планах «Включайся! Дивись + Максимальний »,« Включайся! Дивись + »,« Включайся! Дивись + VIP »і« Включайся! Преміум ». На тарифних планах «Включайся! Дивись »і« Включайся! Спілкуйся »- 1.70 руб. на добу.

резюме

Як я вже написав вище, багато деталей і тонкощі поки незрозумілі. Скоро з'ясуємо, а поки інформації досить для того, щоб зорієнтуватися і зрозуміти, наскільки така пропозиція цікаво особисто для вас. Не забуваючи про те, що інтернет-безліміт неминуче має на увазі додаткові обмеження. І якщо включений в пакетний тариф обсяг трафіку вас влаштовує з деяким запасом, то нема чого шукати безлімітних пригод на власну ... скажімо так, симкарту. І навпаки, якщо трафіку часто не вистачає, то безліміт може виявитися відмінним ліками від додаткових витрат.

Посилання по темі

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Чи буде спроба успішною для абонентів, або «Бог трійцю любить» і незабаром доведеться починати пару-трійку років чекати третього заходу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача