Статьи

Миру напророкували новий всеосяжний економічна криза через Apple і Amazon - новини економіка

Американські біржові індекси пішли вниз через обвал акцій найбільших технологічних компаній, чия капіталізація падає разом з попитом на високотехнологічну продукцію.

ТехноГігант можуть зіштовхнути світову економіку в безодню нового всеосяжного кризи, повідомляють " РІА Новини ".

Ще в серпні Apple стала першою в світі компанією, чия капіталізація перевищила трильйон доларів. Через місяць аналогічних показників досяг і найбільший світовий інтернет-ритейлер Amazon. Однак ажіотаж інвесторів обернувся ринковим міхуром, який зараз здувається.

Найсильніше впали цінні папери так званого конгломерату FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google). За останній рік акції Facebook втратили 39,5% від максимальної вартості, Apple - 20,5%, Amazon - 25,4%, Netflix - 35,6%, Alphabet (належить Google) - 20,3%. Загальний підсумок: мінус трильйон доларів капіталізації.

Обвал викликала низка новин: днями керівник і власник Amazon Джефф Безос заявив, що "рано чи пізно" його компанія збанкрутує. Крім того, інвесторів не обрадувало і рішення Apple скоротити виробництво нових iPhone.

Початкові плани випустити на ринок до лютого 2019 року 70 мільйонів iPhone XR урізали на третину. Причиною цього став поганий попит в Росії, Бразилії, Індії та Туреччини, а також виключно низький рівень продажу в Китаї.

В результаті інвестбанк Goldman Sachs знизив прогноз загальних продажів нових iPhone на 5%, а прогноз по котируваннях акцій Apple - на 3%. Аналітики інвестбанку переглянули і оцінку справедливої ​​вартості акцій компанії з 222 до 209 доларів. Однак до закриття торгів папери американської компанії коштували вже 185,8 долара за акцію.

Однак до закриття торгів папери американської компанії коштували вже 185,8 долара за акцію

як повідомляв OBOZREVATEL , сукупні втрати на ринках акцій США, Азії і Європи внаслідок масштабних розпродажів за підсумками жовтня перевищили п'ять трильйонів євро, що стало найбільшим обвалом з часів краху банку Lehman Brothers в 2008 році.

За розрахунками великого американського інвестбанку JP Morgan Chase, найгірше попереду і американський фондовий ринок чекає справжній обвал. Очікується, що ринок впаде через велику кількість індексних, біржових та інших пасивно керованих фондів. Зараз до 80% всіх активів припадає на пасивно керовані, тоді як перед кризою 2008 року їх частка не перевищувала 30%.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача