Статьи

Miranda - багатомовний мульти-протокольний месенджер з безліччю плагінів і скінів. Завантажити Програму для Windows!

 1. Дві Міранди, Instant Messages і New Generation
 2. Інтерфейс і основні переваги месенджера
 3. Модулі та авторські збірки
 4. Коротка інструкція по русифікації інтерфейсу
 5. Міграція, конкуренти, відгуки та коментарі користувачів
 6. Завантажити Miranda безкоштовно з підтримкою російської мови
 7. Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Міранда - мультипротокольна безкоштовна програма для відправки і прийому миттєвих повідомлень і файлів, що працює в багатьох мережах, наприклад: ICQ, MSN, Jabber (і Google Talk), Yahoo та ін Міранда - мультипротокольна безкоштовна програма для відправки і прийому миттєвих повідомлень і файлів, що працює в багатьох мережах, наприклад: ICQ, MSN, Jabber (і Google Talk), Yahoo та ін. Модульна структура Міранди, дає можливість використовувати різні доступні мережі, сервіси та функції без реєстрації і відправки SMS, і саму програму Miranda скачати безкоштовно для Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32-біт і 64-біт) з https://programswindows.ru не складе труднощів. Вільне розповсюдження і відкритий вихідний код дозволяють незалежним розробникам розширювати можливості програми, в тому числі за допомогою плагінів.

Здатність працювати в локальній мережі будь-якої конфігурації без підключення до Інтернету дозволяє використовувати Міранду в якості офісного IM-клієнта, особливо коли в офісі працює понад сто осіб.

Більшість користувачів Miranda IM працювали і продовжують працювати в Windows 95, 98, XP, 7, 8, 8.1, 10, 32-бітових або 64-бітних, а також серверних версіях. Програму можна запустити під Linux, але по-справжньому кроссплатформенной вона не є, оскільки працює лише в оболонці Wine Is Not an Emulator. Будучи Портабельная, Інтернет-пейджер не вимагає класичної інсталяції в систему, працює з USB-флешки, може мати кілька копій на різних комп'ютерах, ноутбуках і планшетах з операційною системою Віндовс, при необхідності синхронізуючись.

Дві Міранди, Instant Messages і New Generation

На цій сторінці сайту https://programswindows.ru доступний для завантаження за прямим посиланням з офіційного сайту новий stable-реліз ФОРКОМ Miranda IM, IM-месенджер Miranda NG, який створений колишніми програмістами ядра і плагінів Miranda IM. Також можна безкоштовно скачати Miranda IM Portable без реєстрації і SMS з офіційного дзеркала проекту SourceForge. Можуть стати в нагоді добірки плагінів, збірок, скінів і русифікатор, сумісний з оригіналом і Форком. Нове Покоління Інтернет-пейджера з'явилося в результаті конфлікту між ключовими розробниками Георгієм Хазаном і Борисом Красновський. Георгій став засновником нового проекту, і 30.08.2012 після піврічної роботи вийшов стартовий реліз програми Miranda New Generation.

Кардинальні зміни в ядрі привели до того, що Miranda NG вийшла несумісною зі старими плагінами. У той же час основною перевагою Miranda NG в порівнянні з Miranda IM, крім підвищення швидкості і зниження споживання системних ресурсів, стало розміщення всіх плагінів в єдиному репозиторії, і при змінах правки в ядро ​​і плагіни вносяться синхронно. В результаті відмови від кодування ANSI ядро ​​і плагіни нормально підтримують Unicode. Профілі Miranda IM і NG і мовні локалізації сумісні, а в розробці знаходиться плагін для автоматичного переїзду на Miranda New Generation.

Профілі Miranda IM і NG і мовні локалізації сумісні, а в розробці знаходиться плагін для автоматичного переїзду на Miranda New Generation

Ця еластична по конфігурації і налаштувань програма надає широкі можливості для творчості і комбінування. Завантажити Міранду безкоштовно для комп'ютера російською мовою рекомендується тим користувачам, яким потрібний модульний конструктор для створення власного, індивідуально зібраного просунутого Інтернет-пейджера. Miranda Instant Messages і Miranda New Generation поширюються вільно як програми з відкритим вихідним кодом згідно GNU General Public License, відповідно, не тільки використовувати, а й розширювати функціональні можливості може будь-хто.

Інтерфейс і основні переваги месенджера

Оригінальний інтерфейс програми мінімалістичний, простий і ні у кого не викликає ускладнень при освоєнні, а тим більше при щоденному використанні. Справжнім любителям швидких онлайн листувань і обміну файлами в Міранді не тільки зручно, але ще і весело перекидатися текстовими повідомленнями, розбавляючи текст кумедними смайликами, галереї яких з розбивкою на категорії можна завантажувати з Інтернету в необмеженій кількості. Останнє оновлення Міранди легко налаштувати під свої потреби і переваги, використовуючи безліч плагінів і скінів, створених за багато років існування програми як авторами інтернет-пейджера, так і сторонніми незалежними розробниками. Багато користувачів не збирають Міранду з окремих плагінів, скінів, конфігуруємо під себе масу налаштувань, а вважають за краще швидко безкоштовно скачати збірку Miranda російською мовою, вже готову до використання, коректно сконфігурованої, русифіковану, з крутими скінами і смайлами.

Основні переваги Міранди:

 • спілкування в онлайні з іншими користувачами Міранди та інших Асек,
 • швидкий обмін текстами та файлами,
 • робота в декількох мережах по декількох протоколах одночасно,
 • автоматичне підключення при запуску і при обриві Інтернет-з'єднання,
 • можливість синхронізації декількох копій на різному обладнанні,
 • розширюваність шляхом установки різних модулів і плагінів,
 • зручний менеджер профілів з налаштуванням профілю при створенні,
 • можливість налаштування основного і додаткових профілів,
 • швидка навігація за списком контактів, меню і налаштувань,
 • висока безпека, швидкість і стабільність роботи,
 • потужний плагін SpamFilter для ефективного захисту від спаму,
 • підтримка на офіційному сайті, SourceForge та інших ресурсах,
 • низькі вимоги до швидкості Інтернету і ресурсів комп'ютера,
 • інтеграція з соціальними мережами Mail.Ru, ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Twitter та ін.,
 • можливість грати в онлайн ігри самостійно або Мультипла,
 • і слухати радіо онлайн в прямому ефірі без використання браузера.

Модулі та авторські збірки

За час існування програми створені популярні додаткові плагіни для підтримки зображень і аватарів, використання профілів, перевірки орфографії, читання електронної пошти, прочитання повідомлень голосом, шифрування, прослуховування радіо онлайн, роботи в корпоративній мережі, а також потужний спам-фільтр для боротьби з про всіма видами спаму і безліч інших корисних функціональних розширень месенджера. Для підключення слід завантажити плагіни в архівах і розпакувати в папку Plugins Міранди. Сумісні додаткові плагіни самі підтягнуться і підключаться після перезапуску програми, так вийде швидка багатофункціональна мультиплатформенна Аська з величезним набором додатків. До списку підтримуваних протоколів самостійно можна додати будь-який з існуючих протоколів, просто написав (або замовивши програмісту) невеликий плагін.

Істотним безумовною перевагою Міранди є можливість створити власну унікальну збірку, налаштовану виключно під конкретні індивідуальні потреби. Тим, хто не має часу або бажання, але вже встиг російську версію Miranda скачати безкоштовно на комп'ютер і переконатися, що програма хороша, рекомендуємо завантажити збірку Міранди, а краще відразу кілька вподобаних, і спробувати їх в справі.

Коротка інструкція по русифікації інтерфейсу

Хоча безкоштовно скачати Міранду російською мовою для Віндовс в оригінальній останньої версії неможливо, русифікація Міранди - процедура проста і доступна кожному. Щоб інтерфейс Міранди змінив мову на російську, випливає з архіву русифікатора витягти текстовий файл русифікації в корінь каталогу програми і перезапустити її.

Міграція, конкуренти, відгуки та коментарі користувачів

Модульний месенджер з безліччю протоколів, плагінів, скінів і збірок може швидко сподобається користувачу альтернативного програмного забезпечення , Справа не стане за тим, щоб безкоштовно скачати Miranda для Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (x32 і x64) з підтримкою російської мови і швидко встановити на свій комп'ютер, ноутбук або планшет з операційною системою Windows. Перехід на Міранду з іншого Інтернет-мессенджера відбувається швидко і легко, зі збереженням всіх контактів і персональних даних. Максимально безпроблемна міграція можлива з попередніх версій Miranda, ICQ, QIP і QIP Infium, з ними ж спостерігається найкраща сумісність. За протоколами ICQ або Jabber підтримується робота з менш поширеними IM-клієнтами: Yandex.ICQ, Rambler.ICQ, R & Q, SIM, Pidgin, Imadering, Empathy, Kopete і іншими.

Всі користувачі попередніх версій, які бажають додати відгук або коментар на офіційних сайтах розробників програми miranda-im або miranda-ng в доменах org, тематичних сайтах, форумах і в соціальних мережах, відзначили, що ця безкоштовна програма для спілкування не має конкурентів. Справедливості заради варто помітити, що конкуренти насправді є. Серед конкурентів слід згадати такі месенджери: ICQ , Mail.Ru Агент , Jabber Messenger, QIP Infium, QIP, ooVoo , Skype , Viber. Від аналогічних програм Міранда відрізняється в вигідну сторону, тим, що не містить реклами і дбайливо споживає Інтернет-трафік, економлячи гроші користувача.

За відгуками і коментарям користувачів на офіційному сайті, сайтах і форумах, присвячених швидкому онлайн спілкування, і залишених у тематичних групах популярних соціальних мереж, Міранда дуже економічна при використанні дорогого 3G або GPRS Інтернету. Для спілкування з родичами, приятелями і колегами, використовуючи це програмне забезпечення, достатньо мати підключення до мережі Інтернет і переносну останню версію Miranda скачати безкоштовно на російській мові і встановити на свій комп'ютер, ноутбук або планшет з OS Windows.

Завантажити Miranda безкоштовно з підтримкою російської мови

Оновлено: 14.12.2018 Остання версія: NG 0.95.10, IM 0.10.80 Синоніми: швидко аська, мранда, Миринда, Марінда, Мерінда, меранда, meranda, marinda Операційна система: Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista , XP (32-bit і 64-bit) Розмір файлу: 8,0 МБ, 7,4 МБ, 7,9 МБ Завантажити безкоштовно:

Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Зараз Ви знаходитесь на сторінці "Міранда - багатомовний мультипротокольний месенджер з безліччю плагінів і скінів" сайту програми для Microsoft Windows , Де кожен має можливість легально безкоштовні програми для комп'ютера з Microsoft Windows скачати безкоштовно. Ця сторінка оновлена ​​14.12.2018. Спасибі, що відвідали розділ програм для спілкування .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.