Статьи

Miranda - багатомовний мульти-протокольний месенджер з безліччю плагінів і скінів. Завантажити Програму для Windows!

 1. Дві Міранди, Instant Messages і New Generation
 2. Інтерфейс і основні переваги месенджера
 3. Модулі та авторські збірки
 4. Коротка інструкція по русифікації інтерфейсу
 5. Міграція, конкуренти, відгуки та коментарі користувачів
 6. Завантажити Miranda безкоштовно з підтримкою російської мови
 7. Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Міранда - мультипротокольна безкоштовна програма для відправки і прийому миттєвих повідомлень і файлів, що працює в багатьох мережах, наприклад: ICQ, MSN, Jabber (і Google Talk), Yahoo та ін Міранда - мультипротокольна безкоштовна програма для відправки і прийому миттєвих повідомлень і файлів, що працює в багатьох мережах, наприклад: ICQ, MSN, Jabber (і Google Talk), Yahoo та ін. Модульна структура Міранди, дає можливість використовувати різні доступні мережі, сервіси та функції без реєстрації і відправки SMS, і саму програму Miranda скачати безкоштовно для Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32-біт і 64-біт) з https://programswindows.ru не складе труднощів. Вільне розповсюдження і відкритий вихідний код дозволяють незалежним розробникам розширювати можливості програми, в тому числі за допомогою плагінів.

Здатність працювати в локальній мережі будь-якої конфігурації без підключення до Інтернету дозволяє використовувати Міранду в якості офісного IM-клієнта, особливо коли в офісі працює понад сто осіб.

Більшість користувачів Miranda IM працювали і продовжують працювати в Windows 95, 98, XP, 7, 8, 8.1, 10, 32-бітових або 64-бітних, а також серверних версіях. Програму можна запустити під Linux, але по-справжньому кроссплатформенной вона не є, оскільки працює лише в оболонці Wine Is Not an Emulator. Будучи Портабельная, Інтернет-пейджер не вимагає класичної інсталяції в систему, працює з USB-флешки, може мати кілька копій на різних комп'ютерах, ноутбуках і планшетах з операційною системою Віндовс, при необхідності синхронізуючись.

Дві Міранди, Instant Messages і New Generation

На цій сторінці сайту https://programswindows.ru доступний для завантаження за прямим посиланням з офіційного сайту новий stable-реліз ФОРКОМ Miranda IM, IM-месенджер Miranda NG, який створений колишніми програмістами ядра і плагінів Miranda IM. Також можна безкоштовно скачати Miranda IM Portable без реєстрації і SMS з офіційного дзеркала проекту SourceForge. Можуть стати в нагоді добірки плагінів, збірок, скінів і русифікатор, сумісний з оригіналом і Форком. Нове Покоління Інтернет-пейджера з'явилося в результаті конфлікту між ключовими розробниками Георгієм Хазаном і Борисом Красновський. Георгій став засновником нового проекту, і 30.08.2012 після піврічної роботи вийшов стартовий реліз програми Miranda New Generation.

Кардинальні зміни в ядрі привели до того, що Miranda NG вийшла несумісною зі старими плагінами. У той же час основною перевагою Miranda NG в порівнянні з Miranda IM, крім підвищення швидкості і зниження споживання системних ресурсів, стало розміщення всіх плагінів в єдиному репозиторії, і при змінах правки в ядро ​​і плагіни вносяться синхронно. В результаті відмови від кодування ANSI ядро ​​і плагіни нормально підтримують Unicode. Профілі Miranda IM і NG і мовні локалізації сумісні, а в розробці знаходиться плагін для автоматичного переїзду на Miranda New Generation.

Профілі Miranda IM і NG і мовні локалізації сумісні, а в розробці знаходиться плагін для автоматичного переїзду на Miranda New Generation

Ця еластична по конфігурації і налаштувань програма надає широкі можливості для творчості і комбінування. Завантажити Міранду безкоштовно для комп'ютера російською мовою рекомендується тим користувачам, яким потрібний модульний конструктор для створення власного, індивідуально зібраного просунутого Інтернет-пейджера. Miranda Instant Messages і Miranda New Generation поширюються вільно як програми з відкритим вихідним кодом згідно GNU General Public License, відповідно, не тільки використовувати, а й розширювати функціональні можливості може будь-хто.

Інтерфейс і основні переваги месенджера

Оригінальний інтерфейс програми мінімалістичний, простий і ні у кого не викликає ускладнень при освоєнні, а тим більше при щоденному використанні. Справжнім любителям швидких онлайн листувань і обміну файлами в Міранді не тільки зручно, але ще і весело перекидатися текстовими повідомленнями, розбавляючи текст кумедними смайликами, галереї яких з розбивкою на категорії можна завантажувати з Інтернету в необмеженій кількості. Останнє оновлення Міранди легко налаштувати під свої потреби і переваги, використовуючи безліч плагінів і скінів, створених за багато років існування програми як авторами інтернет-пейджера, так і сторонніми незалежними розробниками. Багато користувачів не збирають Міранду з окремих плагінів, скінів, конфігуруємо під себе масу налаштувань, а вважають за краще швидко безкоштовно скачати збірку Miranda російською мовою, вже готову до використання, коректно сконфігурованої, русифіковану, з крутими скінами і смайлами.

Основні переваги Міранди:

 • спілкування в онлайні з іншими користувачами Міранди та інших Асек,
 • швидкий обмін текстами та файлами,
 • робота в декількох мережах по декількох протоколах одночасно,
 • автоматичне підключення при запуску і при обриві Інтернет-з'єднання,
 • можливість синхронізації декількох копій на різному обладнанні,
 • розширюваність шляхом установки різних модулів і плагінів,
 • зручний менеджер профілів з налаштуванням профілю при створенні,
 • можливість налаштування основного і додаткових профілів,
 • швидка навігація за списком контактів, меню і налаштувань,
 • висока безпека, швидкість і стабільність роботи,
 • потужний плагін SpamFilter для ефективного захисту від спаму,
 • підтримка на офіційному сайті, SourceForge та інших ресурсах,
 • низькі вимоги до швидкості Інтернету і ресурсів комп'ютера,
 • інтеграція з соціальними мережами Mail.Ru, ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Twitter та ін.,
 • можливість грати в онлайн ігри самостійно або Мультипла,
 • і слухати радіо онлайн в прямому ефірі без використання браузера.

Модулі та авторські збірки

За час існування програми створені популярні додаткові плагіни для підтримки зображень і аватарів, використання профілів, перевірки орфографії, читання електронної пошти, прочитання повідомлень голосом, шифрування, прослуховування радіо онлайн, роботи в корпоративній мережі, а також потужний спам-фільтр для боротьби з про всіма видами спаму і безліч інших корисних функціональних розширень месенджера. Для підключення слід завантажити плагіни в архівах і розпакувати в папку Plugins Міранди. Сумісні додаткові плагіни самі підтягнуться і підключаться після перезапуску програми, так вийде швидка багатофункціональна мультиплатформенна Аська з величезним набором додатків. До списку підтримуваних протоколів самостійно можна додати будь-який з існуючих протоколів, просто написав (або замовивши програмісту) невеликий плагін.

Істотним безумовною перевагою Міранди є можливість створити власну унікальну збірку, налаштовану виключно під конкретні індивідуальні потреби. Тим, хто не має часу або бажання, але вже встиг російську версію Miranda скачати безкоштовно на комп'ютер і переконатися, що програма хороша, рекомендуємо завантажити збірку Міранди, а краще відразу кілька вподобаних, і спробувати їх в справі.

Коротка інструкція по русифікації інтерфейсу

Хоча безкоштовно скачати Міранду російською мовою для Віндовс в оригінальній останньої версії неможливо, русифікація Міранди - процедура проста і доступна кожному. Щоб інтерфейс Міранди змінив мову на російську, випливає з архіву русифікатора витягти текстовий файл русифікації в корінь каталогу програми і перезапустити її.

Міграція, конкуренти, відгуки та коментарі користувачів

Модульний месенджер з безліччю протоколів, плагінів, скінів і збірок може швидко сподобається користувачу альтернативного програмного забезпечення , Справа не стане за тим, щоб безкоштовно скачати Miranda для Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (x32 і x64) з підтримкою російської мови і швидко встановити на свій комп'ютер, ноутбук або планшет з операційною системою Windows. Перехід на Міранду з іншого Інтернет-мессенджера відбувається швидко і легко, зі збереженням всіх контактів і персональних даних. Максимально безпроблемна міграція можлива з попередніх версій Miranda, ICQ, QIP і QIP Infium, з ними ж спостерігається найкраща сумісність. За протоколами ICQ або Jabber підтримується робота з менш поширеними IM-клієнтами: Yandex.ICQ, Rambler.ICQ, R & Q, SIM, Pidgin, Imadering, Empathy, Kopete і іншими.

Всі користувачі попередніх версій, які бажають додати відгук або коментар на офіційних сайтах розробників програми miranda-im або miranda-ng в доменах org, тематичних сайтах, форумах і в соціальних мережах, відзначили, що ця безкоштовна програма для спілкування не має конкурентів. Справедливості заради варто помітити, що конкуренти насправді є. Серед конкурентів слід згадати такі месенджери: ICQ , Mail.Ru Агент , Jabber Messenger, QIP Infium, QIP, ooVoo , Skype , Viber. Від аналогічних програм Міранда відрізняється в вигідну сторону, тим, що не містить реклами і дбайливо споживає Інтернет-трафік, економлячи гроші користувача.

За відгуками і коментарям користувачів на офіційному сайті, сайтах і форумах, присвячених швидкому онлайн спілкування, і залишених у тематичних групах популярних соціальних мереж, Міранда дуже економічна при використанні дорогого 3G або GPRS Інтернету. Для спілкування з родичами, приятелями і колегами, використовуючи це програмне забезпечення, достатньо мати підключення до мережі Інтернет і переносну останню версію Miranda скачати безкоштовно на російській мові і встановити на свій комп'ютер, ноутбук або планшет з OS Windows.

Завантажити Miranda безкоштовно з підтримкою російської мови

Оновлено: 14.12.2018 Остання версія: NG 0.95.10, IM 0.10.80 Синоніми: швидко аська, мранда, Миринда, Марінда, Мерінда, меранда, meranda, marinda Операційна система: Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista , XP (32-bit і 64-bit) Розмір файлу: 8,0 МБ, 7,4 МБ, 7,9 МБ Завантажити безкоштовно:

Безкоштовні програми скачати безкоштовно

Зараз Ви знаходитесь на сторінці "Міранда - багатомовний мультипротокольний месенджер з безліччю плагінів і скінів" сайту програми для Microsoft Windows , Де кожен має можливість легально безкоштовні програми для комп'ютера з Microsoft Windows скачати безкоштовно. Ця сторінка оновлена ​​14.12.2018. Спасибі, що відвідали розділ програм для спілкування .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача