Статьи

Мінкульт запропонував розширити список одержувачів грантів в галузі культури

Фото «Парламентської газети»

Міністерство культури Росії запропонувало проіндексувати розмір президентських грантів в галузі культури і розширити список одержувачів таких виплат. Відповідний проект указу опублікований на порталі проектів нормативно-правових актів.

Документ передбачає збільшення суми грантів на рівень інфляції з 2012 року - на 2,36 мільярда рублів. В даний час загальний розмір бюджетних коштів на виплату субсидій Президента РФ становить 5,3 мільярда рублів.

«На сьогоднішній день загальний розмір бюджетних асигнувань на виплату грантів Президента Російської Федерації становить 5,3 мільярда рублів в рік. Проектом указу передбачається збільшення цієї суми на рівень інфляції, починаючи з 2012 року », - йдеться в пояснювальній записці до проекту указу.

Документом також пропонується включити до переліку одержувачів президентських грантів в галузі культури 15 колективів, зокрема МХАТ імені Горького, Театр Націй, Московський Губернський театр, Академію акварелі і витончених мистецтв Сергія Андріяки, «Гелікон-оперу», Пермський державний академічний театр опери та балету імені Чайковського.

«Це, безумовно, стане значущою підтримкою, яка дасть провідним творчим колективам більше можливостей для розвитку. При цьому дійсно важливо, щоб гранти були проіндексовані всім 83 колективам, які входять до переліку », - прокоментувала ініціативу Мінкульту керівник робочої групи Загальноросійського народного фронту« Освіта та культура як основи національної ідентичності », депутат Державної Думи Любов Духанина. Її цитує прес-служба ОНФ.

Парламентарій зазначила, що Народний фронт продовжить домагатися розширення списку грантоотримувачів.

Раніше депутати-активісти Загальноросійського народного фронту направили в Комітет Державної Думи з бюджету і податків поправки в законопроект про бюджет 2017 року, що передбачають індексацію грантів, що надаються творчим колективам.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача