Статьи

Мій київстар my kyivstar ua. Київстар домашній інтернет: вхід

 1. Входимо в кабінет
 2. Мій «Київстар» (Мій «Київстар»)
 3. Поповнити рахунок «Київстара»
 4. Витрати на «Київстар»

»Чекав неприємний сюрприз - замість звичних полів« логін »і« пароль »зробили поле введення номера договору або мобільного. Ви його вводите і отримуєте смс c паролем для входу. Але у багатьох телефонний номер , Який прив'язаний до договору був або загублений або недоступний і пароль отримати можливості немає.

У цій статті ми постараємося максимально просто пояснити як увійти в особистий кабінет і що робити, якщо Ви втратили телефон і немає можливості отримати смс.

Раніше вхід виглядав так:

А зараз так:


URL теж змінили
URL теж змінили. Раніше був my.kyivstar.ua, а зараз account.kyivstar.ua. Але ви не помилитеся з адресою, тому що працює переадресація.
Зверніть увагу!

Якщо Ви хочете увійти в «Мій Київстар» як абонент «Домашнього інтернету», то необхідно вводити номер особового рахунку, за яким Ви поповнюєте послугу. Для входу в особистий кабінет мобільного зв'язку вводите номер мобільного.

Входимо в кабінет

Отже, Ви ввели номер особового рахунку та Вам приходить в перебігу декількох хвилин смс з тимчасовим паролем за яким Ви пройдете авторизацію.

Що ж потрібно робити, якщо Ви не можете отримати смс?

Звичайно, звертатися в тих. підтримку «Київстар» - за номером 460 (для абонентів Київстар) або 0 800 30 460 (дзвінки по Україні безкоштовні) і запитати у оператора зміну номера телефону, або відвідати будь-який ЦОА «Київстар» і звернутися до фахівця компанії.

Кабінет користувача виглядає так само, як і раніше:


Кабінет користувача виглядає так само, як і раніше:

Якщо у Вас виникли питання з приводу входу, пишіть в коментарі.

Даний матеріал служить підказкою для діючих абонентів.

Усім Здрастуйте! У сьогоднішній статті буде розкрита тема «київстар домашній інтернет Вхід". Проблеми зі входом в «Мій Київстар»? Вам допоможе тех. підтримка, до якої можете звернутися за номером «460», що є безкоштовним при дзвінках з «Київстар», «Діджус» та «Білайн», і номером «0-800-300-460» для дзвінків з інших мобільних, а також стаціонарних телефонів .

Також ви можете слідувати моєї інструкції, описаної нижче.

Система передбачає можливість перегляду поточного рахунку, кількості бонусів, зміни тарифу, тимчасового відключення інтернету і замовлення додаткових послуг.


Система передбачає можливість перегляду поточного рахунку, кількості бонусів, зміни тарифу, тимчасового відключення інтернету і замовлення додаткових послуг

Простіше тут буде отримати пароль в SMS і написати його в поле введення. Він прийде протягом п'яти хвилин на вказаний вами номер.


Другий спосіб полягає у вході з використанням свого пароля. Тисніть «Вхід по особістом паролю» і введіть свій постійний пароль. Не забудьте про розкладку клавіатури. Може виникнути проблема в використовуваному браузері. У такому випадку увійдіть через інший оглядач. При неможливості отримання SMS варто звернутися до операторів за вищевказаними номерами. Оператор уточнить ваші дані і допоможе у вирішенні проблеми.

Мій Київстар

Якщо ви використовуєте особистий мобільний телефон в робочих цілях, вкрай важливо відстежувати витрати на мобільний зв'язок . Однак навіть звичайні люди часто замислюються про те, як можна отримати потрібну інформацію про витрати, а також керувати базовими послугами. Адже умови багатьох тарифних планів далеко не очевидні і розрахувати витрати на здійснення дзвінків або серфінг в інтернеті з самого початку не просто. Але на допомогу приходить система самообслуговування «Мій Київстар».

Мій «Київстар» (Мій «Київстар»)

В сервіс для абонентів передплаченої форми обслуговування «Мій Київстар» можна зайти за адресою my.kyivstar.ua.

Крім цього, існує мобільний додаток для Android, iOS і Windows Phone , Яке можна завантажити з відповідних маркетів.

Щоб використовувати цей сервіс, необхідно зареєструватися. Зробити це досить просто: необхідно набрати з телефону номер * 100 * 88 * (цифри на малюнку в розділі «Реєстрація») # і натиснути кнопку виклику. Після цього в текстовому повідомленні ви отримаєте смс-повідомлення з обліковими даними (логіном і паролем) для доступу в систему самообслуговування «Мій Київстар».

Якщо під час першого входу в систему ви внесете хоча б мінімальну інформацію про себе (наприклад, вкажіть своє ім'я), то при зверненні в контакт-центр вас зможуть ідентифікувати і звертатися по імені. Що, погодьтеся, досить приємно.

Після входу, абоненту «Київстар» стає доступний головний екран системи, де вказані особисті дані користувача, поточний стан (включаючи додаткову інформацію: дата підключення, PUK1, PUK2, ICC SIM) і бонусний баланс. Тут також доступні посилання для швидкого доступу: встановлення, поповнення рахунку «Київстар», а також переказ грошей на інший абонентський номер. Як дізнатися свій тариф? Зайти на головну сторінку сервісу.


Поповнити рахунок «Київстара»

 • Альфа Банк;
 • EasyPay;
 • портмоне;
 • ПриватБанк.

Після вибору одного з провайдерів, відбувається перехід на відповідну брендовану сторінку поповнення рахунку. Наприклад, якщо вибрати поповнення «Київстару» через ПриватБанк, то відбудеться перехід на сторінку ПриватБанку, яка буде розфарбована в корпоративні кольори мобільного оператора . Для поповнення досить вказати номер мобільного телефона і деталі платіжної картки (номер, дату і CVV2-код). Мінімальна сума поповнення - 5 грн, максимальна - 1 тис грн.


Якщо вибрати поповнення за допомогою EasyPay, то можна налаштувати «Автоплатеж», таким чином деяка сума поповнення рахунку буде списуватися регулярно з вашої банківської карти.

Витрати на «Київстар»

У розділі «Витрати» ви отримаєте інформацію про вартість наданих послуг. Ці дані, проте, не є фіскальними, тому можуть використовуватися тільки для оцінки і планування витрат.

Більш детальну інформацію ви можете отримати в підрозділах:

 • сумарно;
 • Деталізація викликів;
 • Виклики за поточний місяць;
 • Інші витрати;
 • Звіти.

Інформація на вкладці «Сумарно» відображається помісячно. Також ви не зможете побачити тут поточний місяць. Наприклад, липень.


Оперативну інформацію «Київстар» надає на платній основі. Дані за поточний місяць можна подивитися на вкладці «Виклики за поточний місяць», вартість - 1,06 грн.


Однак, якщо ви хочете подивитися суми, на які ви поповнювали свій рахунок в поточному місяці, то вихід є - це розділ «Платежі». Тут ви зможете отримати інформацію з дати вашої реєстрації в системі.


Ще один цікавий розділ, гідний уваги, це «Послуги та акції». Тут ви можете підключити нові послуги:

 • Голосові послуги (антивизначник номера, Автовизначник номера, суперопределітель номера, автовідповідач, переадресацію, налаштувати стоп-лист);
 • Послуги передачі даних (інтернет пакети, коректування настройок, поставити маячок, підключити мобільний рацію);
 • Інформаційні послуги;
 • Додаткові послуги ;
 • Базові послуги;
 • Послуги обміну повідомленнями;
 • Підключити роумінг.

Також зручно, що в цьому розділі можна самостійно ініціювати призупинення обслуговування свого номера.


Одним з найцікавіших розділів є «Налаштування телефону», де міститься велика довідкова інформація на всі випадки життя.


Якщо ви не знайшли свою відповідь, а дзвонити в контакт-центр немає бажання, то скористайтеся розділом « Зворотній зв'язок ». Тут є перелік часті питань. Можна також скористатися онлайн-помічником або написати питання на електронну пошту. Відповідь обіцяють дати протягом 2-х діб.


Популярні пропозиції (Україна)

Досить часто в попередніх обговореннях згадується про систему самообслуговування «Мій Київстар». У цьому блозі ми більш детально проконсультуємо Вас про призначення і принципи роботи даної послуги.

Отже, «Мій Київстар» або «Мій Djuice» (для абонентів Djuice) - це можливість самостійно отримувати всю необхідну інформацію по номеру за допомогою Інтернет, використовуючи WEB або WAP доступ.

Для роботи з системою самообслуговування «Мій Київстар» абонентам необхідно самостійно пройти реєстрацію в Інтернеті за адресою www.my.kyivstar.ua / wap.my.kyivstar.ua або www.my.djuice.ua / wap.my.djuice.ua ( ввести номер в форматі 80YYХХХХХХХ, далі заповнити певні поля). Після цього на Ваш номер буде надіслано SMS з логіном та паролем. Зверніть увагу, логін - це завжди Ваш номер телефону, навіть, якщо він зареєстрований на юридична особа ! Протягом 48 годин з моменту відправки Вам необхідно обов'язково зайти в систему і змінити пароль на легко запам'ятовується для Вас (пароль може складатися з 6-14 символів без пробілів).

Тариф! Послуга підключається безкоштовно, не передбачає собою ніякої абонентської плати . Єдине, за що потрібно буде заплатити - це за отримання інформації в підрозділі «Виклики за поточний місяць»: перший з початку поточного місяця запит інформації про виклики за поточний місяць - 5,31 грн. (Для нових користувачів в місяць реєстрації та протягом наступного календарного місяця - 1,06 грн.), Повторний запит інформації про виклики за поточний місяць (оновлення інформації) - 1,06 грн. Наприклад, Ви підключилися в лютому і відкриваєте «Виклики за поточний місяць», в такому випадку Ви оплатите 1,06 грн. за перше відкриття в лютому і по 1,06 грн. за всі наступні. Така ж вартість буде і березні. А ось починаючи з квітня перше відкриття підрозділу «Виклики за поточний місяць» коштуватиме 5,31 грн., А всі наступні в цьому місяці 1,06 грн. До речі, при кожному використання платного розділу система буде попереджати Вас про тарифікації.

Не забувайте, що ще необхідно буде оплачувати вартість WАР і WEB доступу під час роботи з системою «Мій Київстар» (відповідно до Вашого тарифним планом ), АЛЕ при використанні Традиційного доступу до мережі Інтернет плата за трафік не стягується.

Інформація для контрактних абонентів! Якщо у Вас на одному особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів, в системі реєструється кожен номер окремо. Для доступу з використанням одного логіна і пароля, необхідно написати заяву в ЦОА. Крім того, в системі «Мій Київстар» Ви зможете припиняти і відновлювати обслуговування абонентського номера, без звернень в ЦОА.


Що ж потрібно робити, якщо Ви не можете отримати смс?
Проблеми зі входом в «Мій Київстар»?
Як дізнатися свій тариф?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача