Статьи

Microsoft навчилася перетворювати Android-смартфони в смартфони на базі Windows

18.03.2015, Ср, 16:03, Мск, Текст: Сергій Попсулін Корпорація Microsoft тестує прошивку для Android-смартфонів, повністю замінює операційну систему Google на пристроях на її власну Windows Phone.

Microsoft розробила програмне забезпечення, що перетворює смартфони на платформі Android в Windows-смартфони, повідомляє TechCrunch. Після його установки у користувача складається враження, що він володіє Windows-апаратом, пояснює видання.

Мова йде не про завантажувач, що дозволяє запускати на мобільному пристрої дві операційні системи на вибір, а про заміну заводський прошивки з Android на прошивку з операційною системою від Microsoft, пише техноблог.

Нову прошивку софтверний гігант тестує на смартфонах Xiaomi Mi 4 китайських користувачів. Цьому посприяла компанія Xiaomi, що надала Microsoft доступ до користувачів її флагманського пристрою, пише видання. Про те, що Xiaomi допомагає Microsoft тестувати програмне забезпечення, представники Microsoft повідомили на заході в Китаї, де корпорація зібрала партнерів по розробці апаратного забезпечення для мобільних пристроїв.

Те що Microsoft вирішила тестувати прошивку саме в Китаї - не дивно, зазначає TechCrunch. Справа в тому, що китайські користувачі як ніхто інший люблять експериментувати з кастомними прошивками для Android-смартфонів через відсутність доступу до каталогу додатків Google Play.

Ні Microsoft, ні Xiaomi на заході в Шеньчжені подробиць про новий проекті не розповіли, пише TechCrunch. Однак пізніше видання змогло отримати офіційний повідомлення від Microsoft.

Microsoft навчилася звертати Android-сартфони в Windows-смартфони
Microsoft навчилася звертати Android-сартфони в Windows-смартфони

У повідомленні говориться, що в тестуванні нової прошивки бере участь група користувачів Xiaomi Mi4, які діляться своїми відгуками та враженнями як з Microsoft, так і з Xiaomi. У компанії також повідомили, що «у найближчі місяці буде зроблено заяву про доступність». Однак чого саме - в корпорації не уточнили.

Додамо, що Microsoft вже давно досліджує різні способи поширення Windows серед власників пристроїв на інших платформах. У 2014 р компанія домовилася з індійським виробником смартфонів Karbonn Mobiles про випуск апаратів з двома встановленими ОС, однією з яких була Android, а другий - Windows Phone. Нарешті, в Microsoft розглядали можливість додавання підтримки запуску Android-додатків в середовищі мобільної операційної системи Windows Phone.

У 2013 р з'являлася інформація, що Microsoft веде переговори з HTC про те, щоб зробити свою Windows Phone другий операційною системою на що випускаються компанією HTC смартфонах на базі Android.

Згідно Gartner, в 2014 році частка платформи Windows за обсягом продажів кінцевим споживачам в усьому світі скоротилася до 2,8% (3,2% роком раніше). При цьому частка Android зросла з 78,5% до 80,7%.Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача