Статьи

Microsoft Visual C ++ 2015 скачати для комп'ютера

 1. Часто зустрічаються неполадки і методи їх усунення
 2. Як встановити дистрибутив?

Версія програми діє до: 2015. поширюється:

Безкоштовно. Розмір: 15 MB.
Операційна система: Windows. Завантажень: 1014 274.
Останнє оновлення: 2019-05-11.

Microsoft Visual C ++ 2015 являє собою важливий мультимедійний компонент операційної системи (ОС) Windows, розповсюджуваний компанією Майкрософт. Він потрібен для виконання програм, розроблених при використанні інструментів Visual Studio. Цей додаток є одним з головних в ОС, так як при його відсутності, або пошкодженні, багато ігор і програми відмовляються запускатися. Дистрибутив встановлює елементи для роботи наступних бібліотек: C (CRT), C ++, MFC, C ++ AMP і OpenMP.

Завантажити пакет Microsoft Visual C ++ 2015 для Windows 7 і Windows 10. З офіційного сайту доступна для завантаження і установки найстабільніша версія цього додатка.

Системні вимоги

Для нормальної роботи пакета від компанії Microsoft необхідно володіти обладнанням з наступними характеристиками:

 1. центральним процесором, що має тактову частоту не менше 1,6 Ггц в редакції пакета від 2015 року та 0,9 ГГц для програм 2005 - 2013 років.
 2. оперативною пам'яттю з об'ємом не менше 1 ГБ;
 3. доступним простором на жорсткому диску, що має об'єм не менше 50 МБ;
 4. жорстким диском з частотою обертання 5,4 тисячі обертів на хвилину.

Остання версія програмного забезпечення розрахована на використання в наступних ОС:

 1. XP Service Pack (SP) 3;
 2. Vista SP 2;
 3. Server 2003, 2008 SP 2 2012;
 4. Win 7 SP 1;
 5. Win 8, 8.1 і 10;

Часто зустрічаються неполадки і методи їх усунення

При запуску ігрового контенту в більшості випадків виникають помилки, пов'язані з відсутністю наступних файлів:

 1. msvcp.dll і msvcr.dll версій 140, 120, 110, 100, 90 і 80;
 2. vcruntime 140.dll.

Успішно вирішити проблему допоможе інсталяція в систему програмних пакетів Microsoft Visual C ++ Redistributable Package від 2005, 2008, 2010, 2012, 2013 і 2015 років.

В останній редакції цього дистрибутива виправлені такі недоліки, як збій при його інсталяції на Windows 8.1 і 2012 R2, відсутність розпізнавання сертифікатів автентичності, постійна фонова установка з завантаженням великої кількості тимчасових папок на жорсткий диск.

Як встановити дистрибутив?

Для того щоб виконати інсталяцію цього додатка необхідно виконати наступні кроки:

 1. скачати з перевіреного джерела файл vc_redist.x86.exe для 32-розрядної Windows або vc_redist.x64.exe для 64-розрядної системи;
 2. запустити його;
 3. у вікні установки погодитися з умовами ліцензійної угоди;
 4. після проходження процесу інсталяції закрити інформаційне вікно, натиснувши на відповідну кнопку.

Виконавши таку процедуру один раз можна забути про всі проблеми і клопоти, пов'язаних з непрацездатністю мультимедійного контенту. Тепер кожне включення ПК буде приносити користувачеві тільки радість і задоволення.

Для підтримки актуальності стану Windows і всіх пристроїв рекомендуємо щомісяця оновлювати драйвера, наприклад, за допомогою програм для пошуку і установки драйверів .

Завантажити та встановити Microsoft Visual C ++ для х32 і х64 біт ОС Windows. Важливий компонент доступний для завантаження з нашого сайту.

Як встановити дистрибутив?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача