Статьи

Microsoft оновила Windows XP і Windows 8 для захисту від вірусу WannaCry

Раніше компанія випустила оновлення пізніших версій Windows, яке враховує уразливість Раніше компанія випустила оновлення пізніших версій Windows, яке враховує уразливість   Фото: Reuters   Москва

Фото: Reuters

Москва. 13 травня. INTERFAX.RU - Корпорація Microsoft випустила оновлення для операційних систем Windows XP, Windows 8 і Windows Server 2003 для захисту користувачів від атак програми-шифрувальника WannaCry, повідомила "Інтерфаксу" представник компанії Христина Давидова.

За її словами, користувачі безкоштовного антивіруса компанії і оновленої версії Windows захищені.

"Ми знаємо, що деякі з наших клієнтів працюють з версіями Windows, які більше не підтримуються компанією. Це означає, що клієнти не отримають оновлення від Microsoft в березні. З огляду на можливий вплив на користувачів і їх бізнес ми прийняли рішення випустити оновлення для користувачів Windows XP, Windows 8 і Windows Server 2003 ", - йдеться в офіційному блозі Microsoft.

Там же повідомляється, що в березні поточного року компанія випустила оновлення Microsoft Security Bulletin MS17-010, яке враховує уразливість, експлуатований WannaCry.

Напередодні "Лабораторія Касперського" зафіксувала близько 45 тис. Атак програмою-шифрувальником WannaCry в 74 країнах по всьому світу; найбільшою мірою зараження піддалася Росія. Зокрема, атаці піддавалися комп'ютери компанії "Мегафон", також вірус торкнувся IT-систему ВАТ "Російські залізниці", хакерській атаці також піддалися сервери МВС. Потрапляючи на комп'ютер, вірус блокує роботу і вимагає оплату за розблокування.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.