Статьи

МГТС відеоспостереження. Інтернет речей по-російськи

Все частіше і частіше за останні роки починають звучати словосполучення «інтернет речей», «розумний дім» і т.д. Для IT-фахівців і техногіков все вже зрозуміло, а ось широке коло може плутатися. Якщо раптом ці поняття у вас викликають питання - відповідь дуже проста. Інтернет речей - це коли кожна свистілки в будинку підключається до інтернету, що б краще і зручніше надавати свої функції користувачеві. А коли в домі таких штук багато і вони грамотно між собою взаємодіють - будинок стає «розумним».
Узагальнення дуже потужне, є багато нюансів, проте в цілому все так.

Далеко не останнім місце в предметах, добре підходять для інтернету речей є камери відеоспостереження
Далеко не останнім місце в предметах, добре підходять для інтернету речей є камери відеоспостереження. Про них-то все давно чули, але, як правило, всі ці системи залишалися прерогативою корпоративного сегмента, бо дорого, клопітно, сервер потрібен і ось це все.
Але то було раніше. Тепер з'явилися цифрові IP-камери, а потім китайці зробили їх сильно дешевше, а потім і + - зручних додатків понаписували. Звичайно, частка використовуваних аналогових камер висока (близько 68%), але перспектив у них відверто кажучи замало. =)


Потихеньку всі ці цифрові камери проникають і в домашній сегмент. Для чого? Давайте розберемося. У мене є дані від Ericsson Consumer Lab про інтерес користувачів до систем розумного будинку і областям цього інтересу.
55% респондентів в принципі проявляють інтерес до розумних домівках
53% зацікавлені у використанні цих технологій для забезпечення контролю і безпеки.
49% хочуть заощадити на ЖКП
45% шукають рішення для підтримки власного здоров'я.
Але одна справа - кому що цікаво, а інше - хто і за що готовий платити.
За фішки в розумному будинку, що забезпечують безпеку готові платити на 10% менше, ніж в цій безпеки зацікавлені. За інші пункти - набагато менше.


Насправді під безпеку. тут мається на увазі не тільки захист від грабіжників, пожеж і т.д., а найпростіше прагнення людини все контролювати. А контролювати хочуть багато речей. Ось, згідно зі статистикою, основні з них


Контроль ситуації в будинку - чи є рух, сторонні і т.д.
Контроль домашнього персоналу - а чи не займається ваша хатня всякими непотребством? А якщо займається, то як? У яких позах? Жартую.
Спостереження за вихованцями - а що там робить моя улюблена черепашка?
Спостереження за дітьми - тут, по-моєму, навіть коментувати нічого.
Власне для цих цілей МГТС предствіла послугу відеонпблюденія, відеоархіву випустілм додаток «МГТС MyCam» для роботи в зв'язці з брендованої IP камерою.

Система працює за системою plug-and-play - встромив кабель \ підключився до Wi-Fi, включив нові опції і вперед
Система працює за системою plug-and-play - встромив кабель \ підключився до Wi-Fi, включив нові опції і вперед. З опцій доступні датчик руху, датчик звуку, вибір якості відео, включення прямої трансляції звуку і відправка повідомлень на e-mail.
Для просунутих користувачів є більш поглиблені настройки - в датчику руху, припустимо, можна вибирати зону, за якої камера буде стежити. Фішка зручна, якщо у вас працює, припустимо, вентилятор. Аналогічно і з датчиком звуку - є багато гнучких налаштувань. Кажуть при бажанні можна змусити камеру ігнорувати голос крикуна дитини, але реагувати на чужі голоси.
Для моментального доступу до інформації існує мобільний додаток, де доступні трансляції з камер, а так само список повідомлень, що відсилає вас відразу до тієї ділянки відео, щодо якого було надіслано повідомлення. Частоту повідомлень, до речі, теж можна налаштувати.
Сервіс був запущений насправді давно - восени 2015. У даний момент попит на розумні послуги потихеньку наростає і переходить з комерційного сегмента в побутовій. Хлопці з МГТС кажуть, що за гот роботи вони цілком непогано просунулися, а середньомісячний приріст виручки від «розумних» сервісів становить більше 10% в місяць, що, через певний час, дозволить отримати непогану таку частку російського ринку в області інтернету речей. План в цілому непоганий.

Для того, що б полегшити вхід в технологію домашнього відеоспостереження МГТС надає оренду камери з безкоштовною доставкою, а з 1 листопада 2016 до 31 травня 2017 року відеоспостереження і відеоархів доступні абсолютно безкоштовно
Для того, що б полегшити вхід в технологію домашнього відеоспостереження МГТС надає оренду камери з безкоштовною доставкою, а з 1 листопада 2016 до 31 травня 2017 року відеоспостереження і відеоархів доступні абсолютно безкоштовно.
Потім ціна на відеоархів і забезпечення відеоспостереження буде в районі 200-400 рублів, оренда самої камери - в районі 200 рублів. Якщо купувати - близько 5000. Якщо раптом ви влітку вирішите перебратися на дачу і захочете взяти камеру з собою - обіцяють зробити спеціальні LTE-модулі і сезонні пропозиції.
МГТС - комфортний і звичний величезній кількості населення провайдер різного роду послуг, і, в цілому, здорово, що вони починають оперувати трендовими поняттями і намагатися будувати ринок. Свого часу схожа стратегія з орендою роутера і місяцями безкоштовного інтернету допомогла підключитися до мережі величезній кількості малозабезпечених \ технічно неписьменних користувачів. Тепер те ж саме провертається з IP камерами, і це дійсно здорово. Чи дійсно вони потрібні широкому спектру населення - питання. Однак можливості потестувати систему тепер є практично у всіх.

Для чого?
Контроль домашнього персоналу - а чи не займається ваша хатня всякими непотребством?
А якщо займається, то як?
У яких позах?
Спостереження за вихованцями - а що там робить моя улюблена черепашка?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача