Статьи

МГТС відеоспостереження. Інтернет речей по-російськи

Все частіше і частіше за останні роки починають звучати словосполучення «інтернет речей», «розумний дім» і т.д. Для IT-фахівців і техногіков все вже зрозуміло, а ось широке коло може плутатися. Якщо раптом ці поняття у вас викликають питання - відповідь дуже проста. Інтернет речей - це коли кожна свистілки в будинку підключається до інтернету, що б краще і зручніше надавати свої функції користувачеві. А коли в домі таких штук багато і вони грамотно між собою взаємодіють - будинок стає «розумним».
Узагальнення дуже потужне, є багато нюансів, проте в цілому все так.

Далеко не останнім місце в предметах, добре підходять для інтернету речей є камери відеоспостереження
Далеко не останнім місце в предметах, добре підходять для інтернету речей є камери відеоспостереження. Про них-то все давно чули, але, як правило, всі ці системи залишалися прерогативою корпоративного сегмента, бо дорого, клопітно, сервер потрібен і ось це все.
Але то було раніше. Тепер з'явилися цифрові IP-камери, а потім китайці зробили їх сильно дешевше, а потім і + - зручних додатків понаписували. Звичайно, частка використовуваних аналогових камер висока (близько 68%), але перспектив у них відверто кажучи замало. =)


Потихеньку всі ці цифрові камери проникають і в домашній сегмент. Для чого? Давайте розберемося. У мене є дані від Ericsson Consumer Lab про інтерес користувачів до систем розумного будинку і областям цього інтересу.
55% респондентів в принципі проявляють інтерес до розумних домівках
53% зацікавлені у використанні цих технологій для забезпечення контролю і безпеки.
49% хочуть заощадити на ЖКП
45% шукають рішення для підтримки власного здоров'я.
Але одна справа - кому що цікаво, а інше - хто і за що готовий платити.
За фішки в розумному будинку, що забезпечують безпеку готові платити на 10% менше, ніж в цій безпеки зацікавлені. За інші пункти - набагато менше.


Насправді під безпеку. тут мається на увазі не тільки захист від грабіжників, пожеж і т.д., а найпростіше прагнення людини все контролювати. А контролювати хочуть багато речей. Ось, згідно зі статистикою, основні з них


Контроль ситуації в будинку - чи є рух, сторонні і т.д.
Контроль домашнього персоналу - а чи не займається ваша хатня всякими непотребством? А якщо займається, то як? У яких позах? Жартую.
Спостереження за вихованцями - а що там робить моя улюблена черепашка?
Спостереження за дітьми - тут, по-моєму, навіть коментувати нічого.
Власне для цих цілей МГТС предствіла послугу відеонпблюденія, відеоархіву випустілм додаток «МГТС MyCam» для роботи в зв'язці з брендованої IP камерою.

Система працює за системою plug-and-play - встромив кабель \ підключився до Wi-Fi, включив нові опції і вперед
Система працює за системою plug-and-play - встромив кабель \ підключився до Wi-Fi, включив нові опції і вперед. З опцій доступні датчик руху, датчик звуку, вибір якості відео, включення прямої трансляції звуку і відправка повідомлень на e-mail.
Для просунутих користувачів є більш поглиблені настройки - в датчику руху, припустимо, можна вибирати зону, за якої камера буде стежити. Фішка зручна, якщо у вас працює, припустимо, вентилятор. Аналогічно і з датчиком звуку - є багато гнучких налаштувань. Кажуть при бажанні можна змусити камеру ігнорувати голос крикуна дитини, але реагувати на чужі голоси.
Для моментального доступу до інформації існує мобільний додаток, де доступні трансляції з камер, а так само список повідомлень, що відсилає вас відразу до тієї ділянки відео, щодо якого було надіслано повідомлення. Частоту повідомлень, до речі, теж можна налаштувати.
Сервіс був запущений насправді давно - восени 2015. У даний момент попит на розумні послуги потихеньку наростає і переходить з комерційного сегмента в побутовій. Хлопці з МГТС кажуть, що за гот роботи вони цілком непогано просунулися, а середньомісячний приріст виручки від «розумних» сервісів становить більше 10% в місяць, що, через певний час, дозволить отримати непогану таку частку російського ринку в області інтернету речей. План в цілому непоганий.

Для того, що б полегшити вхід в технологію домашнього відеоспостереження МГТС надає оренду камери з безкоштовною доставкою, а з 1 листопада 2016 до 31 травня 2017 року відеоспостереження і відеоархів доступні абсолютно безкоштовно
Для того, що б полегшити вхід в технологію домашнього відеоспостереження МГТС надає оренду камери з безкоштовною доставкою, а з 1 листопада 2016 до 31 травня 2017 року відеоспостереження і відеоархів доступні абсолютно безкоштовно.
Потім ціна на відеоархів і забезпечення відеоспостереження буде в районі 200-400 рублів, оренда самої камери - в районі 200 рублів. Якщо купувати - близько 5000. Якщо раптом ви влітку вирішите перебратися на дачу і захочете взяти камеру з собою - обіцяють зробити спеціальні LTE-модулі і сезонні пропозиції.
МГТС - комфортний і звичний величезній кількості населення провайдер різного роду послуг, і, в цілому, здорово, що вони починають оперувати трендовими поняттями і намагатися будувати ринок. Свого часу схожа стратегія з орендою роутера і місяцями безкоштовного інтернету допомогла підключитися до мережі величезній кількості малозабезпечених \ технічно неписьменних користувачів. Тепер те ж саме провертається з IP камерами, і це дійсно здорово. Чи дійсно вони потрібні широкому спектру населення - питання. Однак можливості потестувати систему тепер є практично у всіх.

Для чого?
Контроль домашнього персоналу - а чи не займається ваша хатня всякими непотребством?
А якщо займається, то як?
У яких позах?
Спостереження за вихованцями - а що там робить моя улюблена черепашка?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.