Статьи

Metro Home - стильні погодний гаджет для вашого Робочого столу - Інфія

Що вийшла не так давно мобільна операційна система Windows Phone 7 має цілу низку цікавих нововведень, особливе місце серед яких займає інноваційний інтерфейс системи під назвою Metro UI. Як всякий успішний продукт він викликав цілу хвилю наслідувань, переосмислень і реінкарнацій на самих різних пристроях. Ми вже розглядали перетворення Робочого столу Windows в якусь подобу Windows Phone 7 за допомогою програми Rainmeter. А сьогодні хочу запропонувати вашій увазі ще два стильних гаджета для Робочого столу.

Metro Home - це невелика програма, яка відображає на вашому робочому столі годинник, дату, погоду і слайд-шоу в стилі нової мобільної системи від Microsoft Metro Home - це невелика програма, яка відображає на вашому робочому столі годинник, дату, погоду і слайд-шоу в стилі нової мобільної системи від Microsoft. Крім поточної погоди та температури відображається прогноз погоди на чотири дні. Місцезнаходження і постачальник погодних даних налаштовується в опціях програми. Там же можна вказати колір фону і формат відображення часу і температури.

Програма поширюється у вигляді zip-архіву і не вимагає установки
Програма поширюється у вигляді zip-архіву і не вимагає установки. Працює в Windows Vista і Windows 7 (32 або 64-бітові версії), але потрібний встановлений Microsoft.NET Framework 4.

Завантажити Metro Home

Ну а якщо зовнішній вигляд Metro Home вас не вразив, то спробуйте інший гаджет від цього ж виробника під назвою HTC Home. Як зрозуміло з імені, цей гаджет імітує іншу популярну мобільну оболонку - HTC Sense. Тут більше різних ефектів, в тому числі анімація відображення погоди, а й споживання ресурсів комп'ютера далеко не останнє. Крім цього, HTC Home підтримує скіни і дозволяє встановлювати додаткові плагіни, які додають функції календаря і медіа-програвач.

Крім цього, HTC Home підтримує скіни і дозволяє встановлювати додаткові плагіни, які додають функції календаря і медіа-програвач

Завантажити HTC Home

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача