Статьи

Мешканка Горлівки: "Страшна ситуація: в будинку ні копійки, а синові потрібен інсулін"

Фото: AFP

Мешканка Горлівки: "Страшна ситуація: в будинку ні копійки, а синові потрібен інсулін" Станіслав Донець https://cdn.segodnya.ua/img/article/10914/77_main_new.1511086930.jpg https://cdn.segodnya.ua/ img / article / 10914 / 77_tn.1511086930.jpg 2017-11-19T12: 21: 10 + 02: 00 Донбас Діти з непідконтрольних районів Донбасу можуть отримати безкоштовно тест-смужки для вимірювання рівня цукру в крові

Що допоможе дітям, які дізналися, що таке війна? Звичайно, час, любов і турбота близьких людей, спокій в будинку ... Хто допоможе хворим дітям, яких війна відрізала від лікарні, ліків, від мирного життя? Таким дітям найважче - навколо них перелякані нервові дорослі, за вікнами будинку лунають вибухи, близькі друзі давно виїхали, а в лікарні лікарі розводять руками і кажуть, що не можуть допомогти. У таких випадках залишається сподіватися на широту душі і милосердя абсолютно незнайомих людей.

Синові Олени Кириленко всього дев'ять років, проте він вже знає, що війна - це страшно і боляче. Ні, він не був поранений фізично, але постраждав психологічно. Через стрес, викликаного близькістю військових дій, організм дитини на початку минулого року дав збій.

"Як всі діти Артем боявся вибухів, гулу, шуму, ховався під столом, боявся виходити на вулицю. Ми помітили, що син став багато пити води. У той же час у нього різко змінився характер - з веселого шебутной хлопчаки він перетворився в замкнутого нелюдимого злюку. ми з чоловіком списували на стрес і думали, що все пройде, як тільки ми виїдемо з нашої нещасної Горлівки на море, але одного разу не витримав і відвели його до лікаря. Лікар відразу направив нас на аналізи, вони показали дуже високий вміст цукру в крові. Так з'явився у сина діагноз "цукрово й діабет ", - говорить Олена.

Сім'я встала перед проблемою - де дістати інсулін і тест-смужки. В аптеках препарату просто не було, так-сяк вдавалося провезти з підконтрольній території України.

"Як нам тільки його не возили: і в кишенях, і в косметичка і навіть у взутті. Боялися, що на блокпостах можуть заборонити везти ліки на непідконтрольну територію. Але інсуліну не вистачало, а потім він став дорожчати, і в той же час чоловік втратив роботу. Загалом, страшна ситуація: в будинку ні копійки, а дитині треба купити інсулін, потрібні тест-смужки для контролю цукру. Ми були в страшному розпачі ", - додає мати.

Але той хто шукає - завжди знайде. У пошуках вирішення проблеми Олена побачила в інтернеті повідомлення про те, що Гуманітарний штаб Ріната Ахметова з жовтня 2015 року безкоштовно забезпечує дітей-діабетиків необхідними препаратами на три місяці. Відіславши всі документи дитини в Гумштаб, Олена дуже швидко отримала позитивну відповідь.

"Єдине, що нам сказали - ми повинні самі виїхати на підконтрольну територію і отримати там в аптеці свої коробочки. Ми їздили до Маріуполя, забирали ліки і привозили в Горлівку так само як і раніше: в потайних кишенях, навіть ховали в куплених продуктах, в коробочках з-під чаю, - згадав тато хлопчика. - Зараз ми їздимо на підконтрольну територію за тест-смужками. ми вже познайомилися з іншими батьками таких же дітей-діабетиків, які теж подали заявки в Гуманітарний штаб на отримання медикаментів - і отримують їх біс платно ".

Артем навчився самостійно вимірювати рівень цукру в крові за допомогою тест-смужок і колоти собі за розкладом інсулін. Незважаючи на проблеми зі здоров'ям, він росте як звичайна дитина, вчиться на "відмінно" і любить грати в футбол. Він уже багато знає про цей світ - зокрема, про те, що допомога іншим приходить не тільки від близьких і рідних людей, а й від тих, хто просто хоче і може допомагати.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Хто допоможе хворим дітям, яких війна відрізала від лікарні, ліків, від мирного життя?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача