Статьи

Механічна торгова система

  1. зміст
  2. Механічні торгові системи Форекс
  3. прибутковий радник
  4. перевага робота
  5. Мультивалютний і мультисистемний експерт
  6. Купити готову систему
  7. Відео про використання МТС
  8. висновок

чудова платформа Metatrader 4 і Metatrader 5 дає відмінну можливість для трейдерів автоматизувати свою торгівлю на ринку Форекс. Популярність двох цих терміналів і наявність в них власних мов програмування MQL4 і MQL5, тестера і оптимізатора стратегій, стало передумовою для популярності МТС на Форексі. Велика кількість трейдерів, використовує автоматизацію своєї роботи в тій чи іншій мірі. Хтось використовує лише індикатори, хтось радників, а хтось довіряє заробляння грошей роботу, який робить все сам. чудова   платформа Metatrader 4 і Metatrader 5   дає відмінну можливість для трейдерів автоматизувати свою торгівлю на ринку Форекс

зміст

Автоматизація торгівлі

Той, хто хоч раз сидів за кілька годин перед комп'ютером, здійснюючи операції, відкриваючи позиції і чекаючи сигналів на їх закриття, переживаючи за депозит, коли терпів збиток, рухав трейлинг-стоп за ціною, відстежував сигнали з декількох індикаторів, замислювався про автоматизацію цієї роботи . Раніше було складніше, але зараз, коли є такі чудові, абсолютно безкоштовні торгові термінали, зробити це нескладно. Потрібно лише трохи розібратися з кодуванням на MQL або зробити радник на замовлення звернувшись до розробника роботів, яких достатня кількість в співтоваристві і деяких можна знайти в розділі програмісти, на цьому сайті. Можна замовити радника, який буде лише підказувати і допомагати в ручній роботі, а можна повністю автоматизувати заробляння грошей за допомогою механічної системи, яка буде в автоматичному режимі здійснювати всі операції за вас.

Можна замовити радника, який буде лише підказувати і допомагати в ручній роботі, а можна повністю автоматизувати заробляння грошей за допомогою механічної системи, яка буде в автоматичному режимі здійснювати всі операції за вас

Механічні торгові системи Форекс

МТС - це експерт, робот, радник, який може укладати угоди самостійно, слідуючи алгоритму закладеному в його програмі. Такий робот може сам аналізувати ситуацію на ринку, досліджувати графіки валютних котирувань, робити прогнози і т.д. Торговий робот сам виставляє ордери, відстежує їх, змінює Stop Loss і Take Profit, якщо мета досягнута - закриває їх або фіксує збиток. Все це можна запрограмувати за допомогою MQL4 або MQL5 в коді радника.

прибутковий радник

Як не крути, а експерт повинен приносити прибуток. На одне такого, потрібно постаратися. Але робота, яку ви проведете придумуючи і перевіряючи його принесе свої плоди у вигляді прибутку. Безліч різних ідей торгівлі можна знайти на просторах інтернету. Всі вони різні і, як правило побудовані на деяких принципах, ідеях. Велика частина з них марна, але є і стоять варіанти. У будь-якому випадку ви ніколи не знайдете готове рішення, вам все-одно доведеться попрацювати допрацьовує систему. І це дуже навіть копіткий, нудний працю. Однак, як я вже говорив він з лишком окупається, коли радник в результаті починає приносити прибуток.

Однак, як я вже говорив він з лишком окупається, коли радник в результаті починає приносити прибуток

перевага робота

Автоматична система дає трейдеру свободу. Запустивши робота, не потрібно сидіти за комп'ютером і витріщатися в монітор відстежуючи зміни на ринку Форекс , Він сам все зробить. Потрібно лише періодично перевіряти результати його торгівлі і при необхідності коректувати їх. Робота вручну завжди пов'язана з сильним психологічним тиском, який призводить до помилок. Горезвісний людський фактор позначається в цей час дуже сильно. Необхідно мати сталеві нерви і роки досвіду, щоб встояти перед хвилюванням, страхом і жадібністю, які завжди відчуває будь-який трейдер. При цьому трейдер може укладати угоди не узгоджуються з його початкової стратегією, може виставляти ордери більші, ніж передбачалося в надії зірвати куш, і т.д і т.п. Закінчується все це, як правило плачевно - депозит благополучно зливається.

Торговий робот такого ніколи не зробить, він працює строго за заданою програмою. Він ніколи не робить помилок властивих людині. Він не відчуває страху, жадібності, хвилювання, він нічого не відчуває. Без жодних докорів сумління закриє збиткову угоду, рятуючи депозит від зливу. Він ніколи не перевищить дозволеного ризику в новій угоді. Загалом це такий ідеальний трейдер.

Мультивалютний і мультисистемний експерт

Ще одна перевага радника перед трейдером-людиною, це можливість реалізувати в ньому відразу кілька торгових систем і, при цьому, вони будуть працювати відразу по декількох валютних парах. Жодна людина не зможе цього зробити, він просто не встигне фізично. Такий підхід призводить до диверсифікації ризиків. Коли одна система дає просідання депозиту, інша може при цьому давати прибуток, знижуючи тим самим ризик сильної осідання. З іншого боку, якщо обидві системи підуть в мінуса, то загальна просадка буде великий. Все це слід враховувати тестуючи радника до виставлення його на реальному рахунку.

Купити готову систему

Я б не радив купувати готового радника. Мене завжди насторожує в такій ситуації те, що людина продає вам, по суті, курку яка несе золоті яйця. Навіщо йому її продавати, якщо він і сам може запустити цього робота на реальному рахунку?

Відео про використання МТС

Майже десять років тому на каналі РБК показали короткий ролик про торговельні роботах, але як виявилося, висновки і поради в цьому ролику ще як актуальні для нашого часу. Такий стан речей лише доводить, що висновки ці правильні і не залежать від технологічного прогресу. Рекомендовано до перегляду:

висновок

Робот значно полегшує роботу на ринку Форекс. Одного разу придумавши, налаштувавши, протестувавши і оптимізувавши його ви будете лише стежити за його роботою, отримуючи прибуток. Трейдер, який цікавиться Форексом , Обов'язково повинен автоматизувати свою торгівлю. Це не обов'язково повинна бути автономна, повністю механічна система, цілком підійде і радник, який дає поради по відкриттю ордерів, розраховує оптимальні стопи і може відстежувати кілька валютних пар. Все це значно полегшує нелегку працю трейдера на Форексі.

З повагою
Павло Смирнов.

Навіщо йому її продавати, якщо він і сам може запустити цього робота на реальному рахунку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача