Статьи

Мегафон особистий кабінет вхід, можливості і опис

 1. Вхід і реєстрація в особистому кабінеті Мегафон
 2. можливості
 3. Додаток Мегафон особистий кабінет
 4. Особистий кабінет Мегафон для корпоративних клієнтів
 5. Можливості ЛК для бізнесу
 6. додаткова інформація
 7. Офіційні контакти

Мегафон - це один з трьох популярний в Росії стільникових операторів, у нього більше 2,2 мільйона абонентів по всій країні, і якщо і ви є її клієнтів, то напевно зацікавлені в тому, щоб легко і просто управляти вашим тарифом, послугами та підключеними опціями . Для цього і існує Мегафон особистий кабінет, в який ви можете увійти як з комп'ютера, так і з планшета або смартфона, а також через мобільний додаток.

Якщо ви тільки недавно стали користуватися цим оператором або раніше жодного разу не заходили в ЛК, вважаючи за краще вирішувати виниклі питання по телефону, за допомогою USSD команд або в офісах компанії, то вам може бути складно розібратися, як же з ним працювати. Наш сайт допоможе вам розібратися і знайти відповіді на найпопулярніші питання, які виникають у тих, хто тільки починає користуватися цим сервісом.

Вхід і реєстрація в особистому кабінеті Мегафон

Щоб почати користуватися всіма можливостями ЛК Мегафон, необхідно спочатку там зареєструватися, а потім увійти в систему. Робиться це на офіційному сайті оператора. Для входу потрібно логін (ваш номер телефону) і пароль (комбінація символів, яку ви отримаєте при реєстрації в ЛК і зможете потім поміняти). Ось тут докладніше про вхід і реєстрацію:

Вхід в особистий кабінет Реєстрація

можливості

 • Деталізація рахунку і контроль витрат. Ви в будь-який момент можете подивитися, скільки грошей залишилося у вас на рахунку, а також подивитися деталізацію витрат за поточний місяць і замовити на свій email безкоштовну детальну деталізацію витрат за будь-який минулий місяць.
 • Поповнення рахунку і Автоплатеж. Через особистий кабінет Мегафон ви в будь-який момент можете поповнити ваш рахунок за допомогою банківської карти, карти оплати або послуги "Обіцяний платіж".
 • Контроль залишків пакетів послуг. Також легко ви можете подивитися, скільки у вас залишилося безкоштовних хвилин, смс і трафіку Інтернет, що входять в ваш тарифний план (якщо він передбачає такі послуги) до кінця розрахункового періоду.
 • Мегафон бонус. Цей мобільний оператор нараховує своїм клієнтам бонусні бали, і їх поточний розмір також можна подивитися через даний сервіс, і тут же витратити їх у вигляді грошей на рахунок, бонусного Інтернет трафіку, хвилин, смс або інших послуг.
 • Управління тарифом і опціями. Подивитися, який у вас поточний тариф і почитати його опис також можна в ЛК. І якщо він вас чимось не влаштовує - підібрати собі найбільш підходящий тариф і в пару кліків перейти на нього. Тут же можна знайти, підключені тарифні опції, як платні, так і безкоштовні, і ви в будь-який момент можете як відключити поточні, так і підключити нові опції, в тому числі і додаткові пакети Інтернету, хвилин на дзвінки або смс повідомлень.
 • Підключення та відключення послуг. Аналогічно можна подивитися і різні додаткові послуги, які пропонує Megafon. Скажімо, ви можете замінити стандартний гудок на якусь мелодію, розібратися з роумінгом в поїздках по Росії або подорожах по світу, підключити послугу "Сім'я", щоб використовувати один на всіх пакет смс, дзвінків та Інтернету, налаштувати переадресацію потрібних вам викликів або підключити інші послуги.
 • Довідка та відповіді на питання. Через ЛК ви можете звернутися в техпідтримку і задати будь-яке вас цікавить. Всі звернення зберігаються всередині сервісу в розділі "Техпідтримка", і ви можете в будь-який момент отримати до них доступ і прочитати відповідь від служби підтримки.

Можливості на відео

Детальніше і більше наочно ознайомитися з можливостями особистого кабінету оператора Мегафона ви можете на цьому відео. Будете точно знати, що і як можна зробити в ЛК, ніж реєстрація в ньому допоможе вам у вирішенні поточних задач, як здійснити вхід, як робиться деталізація рахунку, перевірка балансу, відключення платних послуг та інші корисні речі.

Додаток Мегафон особистий кабінет

Ви можете заходити в свій ЛК не тільки через сайт цього мобільного оператора, а й через мобільний додаток Мегафон особистий кабінет - воно більш компактне і на мій погляд, більш зручне, ніж ЛК на сайті. Крім того, воно завжди під рукою у вашому смартфоні, і ви завжди можете подивитися будь-яку цікаву для вас інформацію, наприклад, залишки по будь-яким пакетам послуг, кількість хвилин, що залишилися або Інтернет трафіку, скільки грошей є на рахунку або які платні послуги у вас підключені. Загалом, можливості цього додатка нічим не поступаються ЛК на сайті, і воно є для всіх популярних мобільних ОС - для iOS, Windows Phone і Android - завантажити можна з відповідного офіційного репозиторію (Apple Store, Windows Store і Google Play)

Особистий кабінет Мегафон для корпоративних клієнтів

Вхід в ЛК Megafon для корпоративних клієнтів здійснюється точно також, як і для фізичних осіб - за допомогою номера телефону в якості логіна і пароля. Тільки ось отримати пароль складніше. Для цього вам потрібно завантажити з офіційного сайту мобільного оператора заяву, заповнити його і відправити email або факсом в компанію або віднести в паперовому вигляді в офісі Мегафона.

Можливості ЛК для бізнесу

 • Ви зможете контролювати всі витрати на зв'язок, а також їх оплату.
 • Всі звітні документи можна буде отримати в електронному вигляді.
 • Також можна управляти лімітами на всі витрати всередині особистого кабінету.
 • Вся інформація про опції і послуги, підключених вами, також доступна в ЛК.
 • Ви зможете закріпити за кожним вашим співробітників окремий номер і вести облік його витрат на зв'язок.
 • Як і в звичайному ЛК, тут можна управляти як кожним тарифним планів, так і окремими опціями.
 • Є можливість керувати переадресацією всіх вхідних і вихідних дзвінків.
 • Можна відключати і підключати будь-які додаткові послуги.
 • А також - замовити заміну втраченої або що стала непридатною SIM карти.

Так як в ЛК для корпоративних клієнтів відображаються всі номери вашої компанії, то є можливість сортувати їх по потрібної колонки або фільтрувати за певними ознаками для зручності пошуку потрібної інформації. Детальний керівництво ви можете завантажити на офіційному сайті оператора у відповідному розділі.

додаткова інформація

Ви можете зайти в свій ЛК навіть при негативному балансі - це не має значення, і, до речі, потім через нього ж легко можна поповнити свій рахунок з банківської карти або довірчим платежем.

ЛК Megafon - це абсолютно безкоштовний сервіс, не важливо, чи здійснюєте ви вхід в нього з комп'ютера, планшета або телефону, або взагалі користуєтеся мобільним додатком.

Як бачите, користуватися особистим кабінетом від Мегафон просто і зручно. Вся інформація завжди у вас під рукою, і ви в будь-який момент можете як подивитися те, що вам потрібно, так і підключити щось, відключити, змінити, змінити тариф, перевірити залишки трафіку, хвилин або смс повідомлень, розібратися з роумінгом і іншим послугами. Можливостей цього сервісу вистачить для звичайного користувача, так що бігти в офіс з будь-якого приводу вже не обов'язково - все можна зробити онлайн. А якщо ви не знайшли тієї інформації, яка вас цікавить - можна написати повідомлення в техпідтримку або безкоштовно зателефонувати на гарячу лінію 8-800-550-05-00 (для дзвінків з Росії) або 8-920-111-0500 (під час подорожей по світу - безкоштовно тільки для абонентів центрального регіону).


Офіційні контакти

Адреса: 115035, Кадашевская набережна будинок 30, місто Москва.

Офіційний сайт Мегафон: www.megafon.ru

Особистий кабінет оператора: lk.megafon.ru

Телефон довідкової служби: 8-800-550-05-00.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача