Статьи

«Мегафон» оголосив про запуск повністю безкоштовного безліміту

Опція доступна для всіх абонентів.

Стільниковий оператор «Мегафон» дав відповідь конкурентам, які в серпні запустили безлімітний інтернет . Причому відповідь вийшов значним. «Мегафон» анонсував, що з 27 серпня абонентам декількох тарифів буде запропонований абсолютно безкоштовний безліміт. Крім того, оператор запустить два нові тарифи з мобільним інтернетом без обмежень для того, щоб скористатися ним змогли всі абоненти.

З 27 серпня повністю безлімітний інтернет без обмежень по швидкості або трафіку стане доступний для абонентів тарифних планів «Включайся! Дивись + »,« Включайся! Преміум »,« Включайся! Слухай ». Для абонентів цих тарифів перехід на безліміт буде абсолютно безкоштовним. Користувачам знадобиться тільки підключити нову опцію безліміту в особистому кабінеті або через додаток «Мегафона».

Для тих абонентів, хто не захоче переходити на перераховані вище тарифи, «Мегафон» запустить два нових тарифних плани: «Включайся! Спілкуйся АКЦІЯ »,« Включайся! Дивись АКЦІЯ ». При підключенні на ці тарифи від абонентів не потрібно додатково підключати послугу безлімітного інтернету. Вона буде активована за замовчуванням.

Вона буде активована за замовчуванням

Важливо відзначити, що у тарифів «Включайся! Спілкуйся АКЦІЯ »,« Включайся! Дивись АКЦІЯ »є одне обмеження, яке, втім, не пов'язане з інтернетом. На акційні тарифи не можна перейти з інших операторів зі збереженням номера. Через що «Мегафон» зробив таке обмеження на поточний момент невідомо.

Раніше співробітники російських операторів розкрили спосіб, що дозволяє істотно заощадити на зв'язку .

Теж цікаво:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті «Мегафон» оголосив про запуск повністю безкоштовного безліміту

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.