Статьи

МЕДІАЛАН - Налаштування роутера DIR-300 / NRU / B7

Перед налаштуванням роутера, рекомендуємо його оновити! Інструкція по оновленню.

Інструкція по оновленню

Підключення Wi-Fi роутер D-Link DIR-300 NRU rev. B7

Знову придбаний і розпакований роутер підключається наступним чином: кабель провайдера (в нашому випадку - МЕДІАЛАН) підключаємо до жовтого порту на задній стороні роутера, підписаним Internet. Доданий кабель синього кольору одним кінцем встромляє в будь-який з чотирьох, що залишилися гнізд роутера, іншим - в роз'єм мережевої плати Вашого комп'ютера. Підключаємо харчування до роутера і чекаємо, коли той завантажиться, а комп'ютер визначить параметри нового мережевого підключення (при цьому не дивуйтеся, що воно «обмежена», так і потрібно).

Примітка: під час налаштування роутера не використовуйте наявне у вас на комп'ютері з'єднання МЕДІАЛАН для виходу в інтернет. Воно повинно бути відключено. Згодом, після настройки роутера, воно також більше не знадобиться - з'єднання буде встановлювати сам роутер.

Не зайвим також буде переконатися, що в параметрах підключення по локальній мережі для протоколу IPV4 встановлені параметри: отримувати IP адреса і адреса DNS серверів автоматично. Для цього, в Windows 7, клацніть по значку з'єднання внизу праворуч, виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом», потім - зміна параметрів адаптера, правим кліком по «З'єднання по локальній мережі - властивості, і переконайтеся, що там не прописані якісь або статичні адреси. У Windows XP ці ж властивості можна подивитися в Панель управління - мережеві підключення. Здається, основні причини, за якими щось може не працювати, я врахував. Йдемо далі.

Налаштування з'єднання в DIR-300 rev. B7

Першим кроком для настройки PPOE (за цим протоколом працює МЕДІАЛАН) на D-Link DIR-300 є запуск Вашого улюбленого інтернет браузера (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari на Mac OS X і т.д.) і перехід на адресу 192.168.0.1 (вводимо цю адресу в адресний рядок браузера і натискаємо enter). В результаті ми повинні побачити запит логіна і пароля для входу в адмінку роутера DIR-300 B7.


Логін і пароль для DIR-300 rev. B7 Стандартний логін для входу - admin, пароль - такий же. Якщо вони чомусь не підходять, то, можливо Ви або хтось інший їх змінили. В цьому випадку можна скинути роутер до заводських налаштувань. Для цього натисніть і утримуйте чимось тонким (я використовую зубочистку) протягом 5 секунд кнопку RESET на зворотному боці роутера. А потім повторіть перший крок.
Після введення логіна і пароля ми потрапимо в меню налаштувань роутера D-Link DIR-300 rev. B7

D-Link DIR-300 rev. B7 - панель адміністрування
Тут нам необхідно вибрати «Розширені настройки», після чого Ви побачите сторінку, на якій буде відображена модель Вашого Wi-Fi роутера, версія прошивки і інша інформація.
У верхньому меню вибираємо «Мережа» і потрапляємо на список з'єднань WAN.

У зображенні вище в цьому списку є одне з'єднання WAN. Тиснемо на з'єднання WAN, у вас повинні бути наступні настройки: тип з'єднання (Динамічний IP), також треба поставити галочку - Отримати адресу DNS-сервера автоматично. Mac-адресу потрібно буде клонувати, тому що існує прив'язка по мас-адресами. Тиснемо зберегти.

Після того як зберегли налаштування WAN, натискаємо кнопку додати, в нижньому правому куті і потрапляємо в головні настройки WAN. Цього разу ми в поле "Тип з'єднання" вибираємо PPPoE. Потім замість стандартного імені з'єднання можна ввести будь-яке інше (наприклад у мене - МЕДІАЛАН), в поле «Ім'я користувача» вводимо Ваш логін від інтернету МЕДІАЛАН, в поля пароль і підтвердження пароля - відповідно. Ставимо галочку Keep Alive і натискаємо «Зберегти». На наступній сторінці, де буде відображено щойно створене з'єднання, нам знову запропонують зберегти конфігурацію. Зберігаємо.

Тепер, якщо всі операції вище були виконані правильно, якщо Ви не помилилися при введенні параметрів з'єднання, то при переході в меню «Мережа» на вкладку «WAN», ви повинні побачити наступну радісну картину:

Зверніть увагу на позначку в пункті «шлюз», за замовчуванням має стояти створене вами PPPoE соедіненіе.Еслі все три з'єднання активні, то це говорить про те, що найголовніше для настройки D-Link DIR-300 NRU rev. B7 ми успішно виконали, і можемо переходити до наступного кроку.

Налаштування WI-FI з'єднання DIR-300 NRU B7

Взагалі, бездротовим з'єднанням Wi-Fi можна користуватися відразу після включення роутера в мережу, але в більшості випадків корисним буває налаштувати деякі його параметри, зокрема, встановити пароль на Wi-Fi точку доступу з тим, щоб сусіди не користувалися Вашим Інтернетом. Навіть, якщо Вам не шкода, це може вплинути на швидкість роботи мережі, а «гальма» при роботі в мережі Інтернет, швидше за все не будуть Вам приємні. Заходимо у вкладку Wi-Fi, основні настройки. Тут можна задати ім'я точки доступу (SSID), воно може бути будь-яким, бажано використовувати латиницю. Після того, як це зроблено, натискаємо змінити.

Тепер заходимо у вкладку «Налаштування безпеки». Тут слід вибрати тип мережевої аутентифікації (переважно WPA2-PSK, як на картинці) і задати пароль на Вашу точку доступу WiFi - букви і цифри, не менше 8 символів. Натискаємо «Змінити». Готово.Теперь можна підключатися до точки доступу Wi-Fi з будь-якого пристрою, обладнаного відповідним модулем зв'язку - будь то ноутбук, смартфон, планшет або Smart TV.

UPD: якщо не працює, спробуйте змінити адресу LAN маршрутизатора на 192.168.1.1 в налаштування - мережа - LAN.

1 в налаштування - мережа - LAN

Що потрібно, щоб працювало ТВ від МЕДІАЛАН Для того, щоб запрацювало IPTV від МЕДІАЛАН через роутер, переходимо на першу сторінку налаштувань DIR-300 NRU rev. B7 (для цього можна натиснути швидке налаштування в правому нижньому кутку) і вибираємо «Майстер налаштування IPTV». Залишилося тільки вибрати порт до якого ви підключите IPTV приставку. Тиснемо змінити.

Тиснемо змінити


Ось мабуть і все, не забуваємо зберігати налаштування роутера!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача