Статьи

Меч і Магія: Герої Онлайн - безкоштовна онлайн браузерна гра

Меч і Магія: Герої Онлайн - це продовження вдалої і вельми знаменитої серії ігор, яку самі творці позиціонували як безпосередній сиквел, дії якого відкривають перед нашими очима новітню історію в уже знайомій всесвіту

Меч і Магія: Герої Онлайн - це продовження вдалої і вельми знаменитої серії ігор, яку самі творці позиціонували як безпосередній сиквел, дії якого відкривають перед нашими очима новітню історію в уже знайомій всесвіту. Однак, як і кожна гра, яка перебазувалася з комфортних кордонів розваг для 1-го гравця або не менше приємних багатокористувацьких боїв по сітці в браузерну гру, над механікою фундаментально потрудилися, переробили гру Меч і Магія: Герої Онлайн в незвичайний формат. Тепер давайте подивимося, яких змін зазнала гра Героїв Клинка і Магії.


В ігровому світі Альянс Світла (канонічно люди) і Нікрополіс (знайома все якось нежить) б'ються між собою, а ми можемо обрати одну з даних сторін і зайняти місце під її знаменем.Іграя за будь-яку зі сторін Вас чекають свої, особливі пригоди, зі власними поворотами в сюжеті і різними дорученнями. Фактично, генерація персонажів в даному моменті зведена до мінімуму - ми обираємо сторону, потім повинні визначиться з класом (яких тільки два - воїн і маг), генеруємо собі головного героя (дозволяється обрати стать, одну з трьох різновидів особи і колір) і вирушаємо в руки системи навчання, яка ретельно пояснить всі аспекти механіки гри, за допомогою комплекту сюжетної лінії квестів. {Jcomments on}

{Jcomments on}

Між воїнами і магами існують істотні відмінності. Вони мають особисті комплекти умінь і рис, а ще надають військам різні знижки. Наприклад, маги зобов'язані добре контролювати запаси мани і підтримувати війська сильними заклинаннями на поле битви, в той час, як бійці, елементарно, повинні сильно бити в обличчя противнику і інертно нарощувати властивості власних юнітів. На жаль, герой не вважається повноцінним юнітом, звичайно він може надати хорошу підтримку в битві, він може наносити удари в різні точки поля битви, але не має можливості, наприклад, затулити собою лучника від загибелі.


Безпосередньо перед боєм не дозволяється особисто розставляти військо на поле битви, проте сам хід битв цілком дотриманий. Є у тому числі і смужка дій, яка покаже Вам хто і за ким з ваших юнітів буде йти. Свій хід зробили - очікуємо суперника. При цьому діють такі, здавалося б, не очевидні речі, як Баффі від прихильників і тактичні примочки. Наприклад, боєць з щитом, що стоїть неподалік від лучника, дасть стрільцеві Баффі, понижуючий шкоди. А удар, нанесений не з спини, менше за кількістю шкоди того, який буде завдано з флангу, і вже, звичайно менше «критичного» шкоди з тилу. Контратаки також ніхто не відміняв і вони присутні, в браузерної онлайн грі, в повній своїй мірі. Будь бій відбирає у героя конкретне число особливих очок дії, які або накопичують з часом, або поповнюються особливими еліксирами, які можна отримувати за проходження квестів.


Ігровий світ гри Меч і Магія: Герої Онлайн змінився в порівнянні зі звичайною «картою» з одне користувальницьких ігор. Тут усюди дуже багато інших гравців-героїв, ми часто зустрічаємо NPC і різні квести, а місто і поселення являють собою не просто крихітні будиночки, а «намальовані в повний зріст». При цьому маркетинг свого поселення також є, але виглядає він вельми незвично - ми «орендуємо» власне місто за особливі монети у величезних воріт, а потім відкриється ще одне віконце, в якому дозволено створювати споруди, вербувати новітні війська і покращувати їх. Всі ці заходи займають пристойну кількість часу, так що потрібно ретельно планувати власний ігровий процес, щоб не витрачати час за дарма.


Геймплей в цілому виглядає так - ми забираємо доручення і вирушаємо на його виконання, в процесі беремо інші квести, розмовляючи з іншими гравцями і качаємо власного персонажа. При даній системі гра не зводиться до постійного кочу - ми безперервно набуваємо і отримуємо новітнє обмундирування, знаходимо новітні варіанти зовнішності і фарбу для речей, набуваємо всілякі плюшки і титули.

Меч і Магія: Герої Онлайн має дуже хорошу графіку, найбільш яскраво виглядають в зорової частки промальовані рельєфи - виглядають вони просто відмінно. Є у тому числі і зміна погоди, але вона мабуть, ніяк не впливає на що-небудь, окрім зорового плану. Герої, монстри і різноманітні істоти виконані в 3D, проте без особливих прорісовок - моделі різні, проте дрібні, і наблизити до них камеру неможливо. Здивувало звуковий супровід в цій браузерної грі. Багато мелодії захотілося скачати і окремо послухати, хоча є і два особливо докучають треку. Однак, на перших етапах в грі, вимикати звуковий супровід, в грі Might & Magic: Heroes, не хотілося.

Однак, на перших етапах в грі, вимикати звуковий супровід, в грі Might & Magic: Heroes, не хотілося

Не можу сказати, чи виправдовує себе в даний момент Might & Magic: Heroes Online як подальше продовження серії Героїв, проте як окрема браузерна онлайн гра, вона виглядає дуже навіть добре. Йому, можливо ще, не вистачає контрасту, однак якщо творці стануть часто оновлювати контент, то ми маємо можливість отримати досить непоганий проект, здатний заманити нас до тих часів, поки творці не випустять Heroes of Might & Magic VII.

Грати в Героїв

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача