Статьи

Мавроді створює нову піраміду "МММ-2012"

  1. Засновник фінансових пірамід "МММ" і "МММ-2011" Сергій Мавроді створить нову піраміду....

Засновник фінансових пірамід "МММ" і "МММ-2011" Сергій Мавроді створить нову піраміду. Вона буде називатися "МММ-2012" і практично нічим не буде відрізнятися від "МММ-2011".

Нова фінансова піраміда від творця "МММ" і "МММ-2011" Сергія Мавроді буде називатися "МММ-2012" і допоможе старої. Про її створення підприємець оголосив у четвер, 31 травня, на своєму офіційному сайті.

Останнім часом вкладники стали активно забирати гроші з системи після посилення чуток про ймовірність краху "МММ-2011", повідомив Мавроді. У зв'язку з цим до 15 червня 2012 року введено "режим спокою", згідно з яким всі виплати будуть обмежені. Засновник піраміди обіцяє, що обмеження будуть "жорсткішими".

Нова піраміда буде абсолютно новою структурою, і чутки про неї в пресі не з'являться, проте частина грошей з нової "МММ" все ж буде надходити в стару, обіцяє Мавроді. Для того щоб вкладники переклали заощадження з " МММ-2011 "В нову структуру, в старій піраміді буде підвищено відсоток по вкладах. Більше піраміди нічим відрізнятися не будуть, не рахуючи бонусів.

Новина про можливий крах "МММ-2011" з'явилася в пресі в травні 2012 року після повідомлень в Інтернеті від вкладників про затримки виплат. У деяких регіонах на співробітників "МММ-2011" завели кримінальні справи, а в кінці травня стало відомо про катастрофу піраміди на Україні.

За підрахунками викладача Вищої школи економіки Генріха Пенікаса, "МММ-2011" впаде в червні 2012 року. Саме на цей час припадуть виплати по супердохідним вкладами.

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача