Статьи

Материнська плата Asus Strix B350-F Gaming

 1. персоналізація
 2. затьмарюючи конкурентів
 3. SupremeFX
 4. Sonic Studio III
 5. Візуалізація джерел звуку в грі
 6. продуктивність
 7. Холодніше і тихіше
 8. Мережевий контролер Gigabit Ethernet від Intel
 9. LANGuard
 10. Пріоритетності трафіку - GAMEFIRST IV
 11. інтерфейси підключення
 12. USB 3.1 type A
 13. захисні технології
 14. Q-LED
 15. Стабілізатор напруги DIGI +
 16. Захист від перевантаження по струму
 17. Технологія Q-Shield
 18. Q-slot
 19. Q-DIMM
 20. Бонуси серії ROG Strix
 21. Підтримка VR-пристроїв
 22. Процесор і чіпсет

Материнські плати

На складі: Чи не доступний

Гарантія: 36 місяців


Номер за каталогом: 67588

Виробник: ASUS


Материнські плати  На складі: Чи не доступний  Гарантія: 36 місяців  Номер за каталогом: 67588  Виробник: ASUS  персоналізація  неймовірний звук  прекрасна продуктивність  Швидка мережу  інтерфейси підключення  захисні технології  Бонуси серії ROG Strix  Підтримка VR-пристроїв  Материнські плати ROG Strix Gaming продовжують славні традиції геймерських продуктів серії Pro Gaming, доповнюючи їх сучасними рішеннями від команди розробників Republic of Gamers

персоналізація

персоналізація

неймовірний звук

неймовірний звук

прекрасна продуктивність

прекрасна продуктивність

Швидка мережу

Швидка мережу

інтерфейси підключення

інтерфейси підключення

захисні технології

захисні технології

Бонуси серії ROG Strix

Бонуси серії ROG Strix

Підтримка VR-пристроїв

Материнські плати ROG Strix Gaming продовжують славні традиції геймерських продуктів серії Pro Gaming, доповнюючи їх сучасними рішеннями від команди розробників Republic of Gamers. Модель ROG Strix B350-F Gaming - це сміливий дизайн, першокласна продуктивність і неймовірний звук. Підтримка новітніх процесорів AMD поєднується в цьому стильному пристрої з ексклюзивними інноваціями серії ROG. Приєднуйтесь до Республіці Геймеров і перемагайте разом з ROG Strix B350-F Gaming!

персоналізація

Світлодіодне підсвічування Aura

ROG Strix B350-F Gaming - це не тільки потужна і функціональна, але ще і неймовірно красива материнська плата. Крім вбудованої підсвічування, до неї можна підключити стандартні світлодіодні стрічки і тим самим надати комп'ютеру ще більшу індивідуальність і яскравість. Для управління підсвічуванням (як вбудованою, так і зовнішньої) додається спеціальна утиліта Aura, що пропонує вибрати один з 12 режимів.

Для управління підсвічуванням (як вбудованою, так і зовнішньої) додається спеціальна утиліта Aura, що пропонує вибрати один з 12 режимів

затьмарюючи конкурентів

Технологія ASUS Aura Sync дає можливість використовувати разом відразу кілька пристроїв зі світлодіодним підсвічуванням Aura, забезпечуючи ідеальну синхронізацію візуальних ефектів з єдиним центром управління з зручного додатки. За допомогою Aura Sync ви зможете створити справжню симфонію світла і зробити зовнішній вигляд свого комп'ютера воістину унікальним!

* Дізнайтеся більше про технології Aura Sync, відвідавши спеціальний веб-сайт ASUS Aura.

SupremeFX

Вбудована аудіосистема SupremeFX, реалізована на даній материнській платі, може похвалитися неймовірно високою якістю лінійного входу для запису звуку (співвідношення сигнал шум - 113 дБ), а також безпрецедентним якістю лінійного виходу для кристально чистого звучання (співвідношення сигнал-шум - 120 дБ). У схему харчування кодека SupremeFX S1220A був доданий стабілізатор з малим падінням напруги для поліпшення чистоти електроживлення, а завдяки операційним підсилювачів Texas Instruments® RC4580 і OPA1688 досягається чудова якість відтворення звуку з наднизьким рівнем нелінійних спотворень.

У схему харчування кодека SupremeFX S1220A був доданий стабілізатор з малим падінням напруги для поліпшення чистоти електроживлення, а завдяки операційним підсилювачів Texas Instruments® RC4580 і OPA1688 досягається чудова якість відтворення звуку з наднизьким рівнем нелінійних спотворень

Sonic Studio III

Як програмне доповнення до материнської плати пропонується утиліта Sonic Studio III, яка дозволяє задати безліч налаштувань вбудованої аудіосистеми. З її допомогою також можна створити і застосувати профілі з різними наборами параметрів, оптимізовані під конкретні програми

З її допомогою також можна створити і застосувати профілі з різними наборами параметрів, оптимізовані під конкретні програми

Візуалізація джерел звуку в грі

Sonic Radar III

Технологія Sonic Radar III забезпечує візуалізацію всіх джерел звуку в комп'ютерній грі, навіть якщо ті не перебувають в межах прямої видимості. За допомогою спеціального радара зі стрілкою геймери зможуть чітко визначити напрямок, звідки доносяться кроки супротивника, постріли, крики і інші звуки, а додаткова функція фільтрації дозволяє чути тихі звуки.

 1. покращений алгоритм
  Новий алгоритм роботи функції Sonic Radar III став ще більш точним, дозволяючи визначати ворогів ще з більшою точністю.
 2. тривимірна стрілка
  Sonic Radar III використовує новий радар з тривимірною стрілкою для більш інтуїтивного відстеження звуку.
 3. Audio Boost
  Це нова функція, що дозволяє оптимізувати відтворення звуку.
 4. Audio Radar
  Радар функції Sonic Radar III виконує візуалізацію джерел звуку.

продуктивність

висока енергоефективність

Спеціальний енергетичний процесор від ASUS автоматично визначає ступінь завантаження системи і оптимізує її енергоспоживання. Якщо ж потрібно забезпечити безперервну роботу фонових програм під час відсутності користувача, то досить комп'ютер перейти до спеціальний режим зі зниженим енергоспоживанням, в якому відключається живлення від невикористовуваних контролерів периферійних пристроїв.

Холодніше і тихіше

Fan Xpert 4 - це інтелектуальна система управління вентиляторами, яка допоможе домогтися ефективного охолодження комп'ютера при мінімальному рівні шуму. Підтримуються як 4-, так і 3-контактні вентилятори з будь-яким способом регулювання (ШІМ або настройка напруги).

Підтримуються як 4-, так і 3-контактні вентилятори з будь-яким способом регулювання (ШІМ або настройка напруги)

Мережевий контролер Gigabit Ethernet від Intel

Для комфортної гри через інтернет

Ethernet-контролери, розроблені фахівцями Intel, славляться своєю стабільною і ефективною роботою при низькому рівні завантаженні центрального процесора.

ЗНИЖЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ НА ПРОЦЕССОР

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ПАКЕТІВ TCP І UDP

LANGuard

Для стабільної роботи комп'ютерної мережі

Роз'єм провідної мережі на даній материнській платі оснащується спеціальним захистом від статичної електрики і перепадів напруги. Захист мережевого інтерфейсу - це технологія LANGuard!

Пріоритетності трафіку - GAMEFIRST IV

ІГРИ БЕЗ «лагів»

Розраховані на багато користувачів ігри стають все більш популярними, тому якість інтернет-з'єднання стає критично важливим фактором ігрового комп'ютера. Ось чому фахівці ASUS розробили програмне забезпечення GameFirst, за допомогою якого можна встановити пріоритет використання інтернет-каналу для різних додатків.

інтерфейси підключення

M.2 (по шині PCIe 3.0)

Для високошвидкісних твердотільних накопичувачів

Використовуючи чотири лінії PCI Express 3.0 / 2.0, інтерфейс M.2 забезпечує швидкість передачі даних до 32 Гбіт / с. Він ідеально підходить для підключення сучасних твердотільних накопичувачів.

USB 3.1 type A

Підтримка швидкості до 10 Гбіт / с

Дана материнська плата пропонує користувачам останню версію популярного периферійного інтерфейсу USB, що володіє теоретичної пікової пропускною спроможністю на рівні 10 Гбіт / с. Інтерфейс USB 3.1 реалізований на ній у вигляді стандартних роз'ємів Type-A, що забезпечують зворотну сумісність з пристроями попередніх поколінь. Крім того, фахівці ASUS реалізували можливість додаткового прискорення USB 3.1 за допомогою спеціальної утиліти ASUS USB 3.1 Boost.

захисні технології

SafeSlot

SafeSlot - це розроблена ASUS конструкція слотів PCIe, яка відрізняється поліпшеною міцністю і забезпечує посилений затиск відеокарти. Такий слот виготовлений з використанням нового процесу формування зі вставкою, під час якого в нього інтегрується металевий каркас. Він міцно закріплює слот на материнській платі за допомогою додаткових точок пайки.

Він міцно закріплює слот на материнській платі за допомогою додаткових точок пайки

Q-LED

Індикатори Q-LED дозволяють з легкістю визначити, який саме компонент є причиною неполадок в роботі комп'ютера.

Індикатори Q-LED дозволяють з легкістю визначити, який саме компонент є причиною неполадок в роботі комп'ютера

Стабілізатор напруги DIGI +

Цифрова система живлення DIGI + відрізняється високою ефективністю, надійністю і стабільністю при будь-яких навантаженнях.

Цифрова система живлення DIGI + відрізняється високою ефективністю, надійністю і стабільністю при будь-яких навантаженнях

Захист від перевантаження по струму

Інтерфейсні роз'єми і слоти пам'яті захищені від перевантажень і коротких замикань самовідновлюються запобіжниками.

Інтерфейсні роз'єми і слоти пам'яті захищені від перевантажень і коротких замикань самовідновлюються запобіжниками

Технологія Q-Shield

Без проблем!
Захист від порізів при установці.

Захист від порізів при установці

Q-slot

1 засувка
для зручності установки відеокарти.

1 засувка  для зручності установки відеокарти

Q-DIMM

1-сторонні
фіксатори означають легкість в установці модулів пам'яті.

Бонуси серії ROG Strix

Overwolf

Залишайся в грі!

Overwolf - це спеціальна програма-оверлей, яка дозволить переглядати веб-сайти, працювати з електронною поштою, обмінюватися миттєвими повідомленнями, записувати і транслювати ігровий процес - і все це не виходячи з вашої улюбленої гри. Щоб підкреслити свій геймерський статус, ви можете завантажити для неї візуальну тему оформлення в стилі ROG з магазину Overwolf.

Підтримка VR-пристроїв

Маркування ASUS ROG Beyond VR Ready на материнській платі ROG Strix H270F Gaming означає, що вона пройшла суворе тестування на сумісність з обладнанням від провідних виробників в індустрії систем віртуальної реальності. Крім того, гарантується максимальна продуктивність, бездоганні ігрові та розважальні можливості системи після відключення обладнання віртуальної реальності. ASUS Beyond VR Ready відкриває новий спосіб настройки та побудови системи вашої мрії з повною впевненістю в якості.

ASUS Beyond VR Ready відкриває новий спосіб настройки та побудови системи вашої мрії з повною впевненістю в якості

Процесор і чіпсет

Процесорний роз'єм AMD AM4
Дана материнська плата сумісна з процесорами AMD серій Ryzen, A (сьомого покоління) і Athlon, які встановлюються в роз'єм AM4. Нараховуючи до восьми ядер, моделі серії Ryzen втілюють нову високопродуктивну микроархитектуру Zen, а моделі серії A сьомого покоління відрізняються наявністю потужного вбудованого графічного ядра AMD Radeon R. Процесори AMD для роз'єму AM4 підтримують інтерфейс USB 3.0 (5 Гбіт / с), 16 ліній PCI Express 3.0 / 2.0 і двухканальную оперативну пам'ять DDR4.

Чіпсет AMD B350
Чіпсет AMD B350 пропонує два порти USB 3.1 (10 Гбіт / с) і шість портів SATA 6 Гбіт / с для підключення периферійних пристроїв, а також забезпечує широкі можливості по розгону процесорів AMD для роз'єму AM4. Він оптимізований під використання багатопроцесорних графічних конфігурацій, зібраних за технологією AMD CrossFireX.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача