Статьи

Максим Галкін розповів про сім'ю, кар'єру і своє дитинство Юрію Ніколаєву в програмі «Чесне слово»

13:28 10.09.2017

У 1998 році Максим Галкін вперше з'явився в ефірі «Першого каналу». Нікому не відомий, 21-річний юнак виступив з пародійним номером і, несподівано для всіх, зірвав бурю овацій. З тих пір пройшло майже двадцять років, і сьогодні практично жодне шоу не обходиться без участі Галкіна. Артист збирає повні концертні зали і є провідним найпопулярніших програм, які показують в прайм-тайм. Як зізнається Максим, йому довелося пройти довгий шлях від наступника Михайла Задорнова до відбувся шоумена.

«Перше моє виступ відбувся в квітні 1994 року в студентському театрі МГУ. Я не знав, з якою саме сторони себе розкрити і вирішив порадитися з мамою. Мамі завжди подобалися мої пародійні виступи і ми вирішили зупинитися на цьому варіанті. Я знав, що у мене непогано виходить, але не очікував, що присутнім настільки сподобається. З тих пір я часто виступав на різних майданчиках. Незважаючи на успіх у глядачів, в ефірах мене почали показувати тільки з 1998 року. Хронометраж деяких програмах не дозволяв вміщати в ефірну версію всіх артистів, і мене, як, тоді ще, невідомого, просто вирізали », - розповів Максим в інтерв'ю Юрію Ніколаєву в програмі " Чесне слово ».

Хронометраж деяких програмах не дозволяв вміщати в ефірну версію всіх артистів, і мене, як, тоді ще, невідомого, просто вирізали », - розповів Максим в інтерв'ю   Юрію Ніколаєву   в програмі    Чесне слово   »

Максим Галкін

Багато обговорень викликає особисте життя Максима Галкіна. У 2011 році вся громадськість говорила про весілля 41-річного артиста з 68-річною примадонною російської естради Аллою Пугачовою . Чутки про їхній роман почали ходити з 2001 року після виходу спільної пісні «Будь або не будь». А після розлучення співачки і Філіпа Кіркорова стало ясно, що Галкін і Пугачова не просто друзі. Вони разом їздили на гастролі, з'являлися під ручку на світських раутах і проводили весь вільний час один з одним.

«У мене дуже мудра дружина. Ми практично не сваримося, але, якщо трапляється, я завжди йду на примирення першим. Я якось сказав, що найсильніші чоловіки - підкаблучник. Так воно і є. На роботі вони начальники, а прийшовши додому їм хочеться комусь підкоритися. Не дарма кажуть, що дружина полковника - генерал », - поділився в інтерв'ю шоумен.

Не дарма кажуть, що дружина полковника - генерал », - поділився в інтерв'ю шоумен

Максим Галкін з дружиною Аллою Пугачовою та дітьми Єлизаветою і Гаррі

У 2013 році подружжя стали щасливими батьками близнюків Єлизавети і Гаррі. Дітей виносила сурогатна мати. Як з'ясувалося, співачка багато років тому заморозила свою яйцеклітину. Говорячи про методи виховання, Галкін зазначив, що вони з дружиною не люблять «сюсюкати» з дітьми. «Усередині кожної дитини дорослий, сформована людина. Тому, ми з Аллою спілкуємося з дітьми, як з дорослими », - розповів артист. Максим зізнається, що діти багато чому його вчать. «З появою Лізи і Гаррі я відкрив універсальний засіб від егоїзму. Тобто, як тільки ти присвячуєш життя комусь, відразу стаєш щасливим ».

Артист активно веде свій фотоблог в соціальній мережі Instagram, постійно викладаючи фотографії дружини і дітей. У телеведучого понад 1,7 млн ​​передплатників, а фотографії набирають до 250 тисяч лайків. Найбільш популярними є фото і відео з близнюками. Передплатники відзначають талант і неймовірну артистичність дітей і просять запросити їх на популярне шоу «Краще за всіх», ведучим якого є сам Максим. Галкін поділився, що при сімейному перегляді « Краще за всіх »Ліза і Гаррі починають ревнувати його до учасників і намагаються всіляко привернути увагу до себе, виконуючи різні трюки.

Галкін поділився, що при сімейному перегляді «   Краще за всіх   »Ліза і Гаррі починають ревнувати його до учасників і намагаються всіляко привернути увагу до себе, виконуючи різні трюки

Єлизавета і Гаррі Галкін

Також, Юрій Ніколаєв поцікавився спогадами з дитинства самого телеведучого. Максим зізнався, що у нього була інтелігентно - демократична сім'я, і ​​до досягнення певного віку він не мав право голосу. «Я виріс у родині військових, де дисципліна не була порожнім звуком. Стосувалася вона, в першу чергу, порядку в моїй кімнаті. Папа щодня перевіряв мої ящики на чистоту ».

В кінці кожен герой програми називає головне слово в своєму житті. Для Максима Галкіна таким виявилося слово «людина». «І все похідні від цього слова. Людина, людство, людяність. Кажу це ексклюзивно для твоєї програми », - зазначив артист.

Читайте також:

Максим Галкін показав, як Алла Пугачова грає з сином

Діти Максима Галкіна і Алли Пугачової випрошують у батьків вихованця

Максим Галкін опублікував фото 68-річної Алли Пугачової в купальнику

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.