Статьи

Льовкін щоденник

Я продовжую влаштовуватися зручніше в Windows 7 і переповзати з Hotmail (Live Mail) на Gmail (Google Mail) Я продовжую влаштовуватися зручніше в Windows 7 і "переповзати" з Hotmail (Live Mail) на Gmail (Google Mail). Знаю, що не всі люблять розміщувати свої інтимні контакти та календарі в Мережу, але є й ті, хто не боїться цього робити. Я на власні очі бачив, як різні (в тому числі і невеликі юридичні) компанії із задоволенням використовують загальний календар Google. Коротше, я вирішив спробувати.

Зручне відстеження та відображення календарних подій - одна з необхідних умов, які я для свого комп'ютера поставив. А календарів на різні смаки той же Google пропонує безліч. Крім стандартного, прив'язаного до вашого профілю в Gmail, ви можете створити ще й календар для днів народження людей з ваших контактів. Далі ви можете підключати календарі зі святами по країнам і релігій. Я собі наподключал свята російські, канадка, християнські та США.

Тепер їх треба, як мінімум, виводити на екран. За замовчуванням з подібними завданнями повинні справлятися поштові програми. І вони так чи інакше працюю з календарями, але виводять їх на екран не зовсім однаково і не завжди зручно.

Я спробував Mozilla Thunderbird 3 Я спробував Mozilla Thunderbird 3.x (безкоштовний клієнт, календарний скріншотік зліва), MS Outlook 2003 MS Outlook 2007, MS Outlook 2010 року (погрався з бета-версією і видалив в той же день), а також Windows Live Mail (теж безкоштовний) . Але зараз не про це.

Справа в тому, що є Windows Live Calendar Gadget - віджет (гаджет) для Windows 7Vista), який, на мій погляд, справляється із завданням зручно показувати події із загальнодоступних календарів. Оскільки це віджет, він постійно висить на робочому столі Windows і легко виявляємо. А ще він підтримує одночасно декілька календарів в форматі iCal (* .ics files), що і було потрібно. Також у нього є опція оповіщення користувача про загрозу наступити подію, але я її поки не протестував.

Зовнішній вигляд віджету-гаджета і мої налаштування до нього можна подивитися на зображенні в самому верху поста (по ній можна клікнути і побачити немаштабірованное зображення). Отримати лінки на загальні календарі Google можна так:

1) заходите в вашу поштову скриньку Gmail,
2) натискаєте в верхньому меню Calendars ( "Календарі"),
3) потім у вікні, з календарями зліва знаходите розділ Other calendars "Інші календарі" і клацаєте по лінку Add ( "Додати"). Для управління календарями в браузері цього достатньо, але нам тепер треба їх додати в віджет-гаджет.

Отже, щоб отримати iCal-лінк на календар вам треба піти в календарні настройки (Settings) у верхньому правому меню, а потім вибрати закладку Calendars Календарі Отже, щоб отримати iCal-лінк на календар вам треба піти в календарні настройки (Settings) у верхньому правому меню, а потім вибрати закладку Calendars "Календарі".

Далі вибираєте вподобаний вам календар, клікаєте по ньому, а потім тиснете по кольоровий кнопочки ICAL (див. Картинку ліворуч). У спливаючому вікні копіюєте в пам'ять лінк і переносите його в віджет-гаджет або підписуєтеся на нього в інших місцях (наприклад, у вашій поштовій скриньці Hotmail).

ОФФ ... занадто багато кроків (так, треба б спосіб простіше знайти, якщо є такий) і слів "календар" в описі, але без цього було б важко. :-)

В результаті всіх згаданих налаштувань у вас повинні опинитися на робочому столі ті свята і дати, які ви, судячи з усього, не хотіли б пропустити. Єдиний поки знайдений мною недолік віджета - неможливість фільтрації дублікатів по імені. На зображенні вгорі ви можете бачити два свята Святого Патрика в списку, а не один. Втім, для альфа-версії віджета це не критично.

PS До речі, з Днем Святого Патрика! Сьогодні дружно п'ємо пиво. ;-)

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.