Статьи

LOT Polish Airlines авіакомпанія. Інформація про авіакомпанії ЛОТ Польські авіалініі.Білети LOT.ЛОТ відгук.


IATA код авіакомпанії: LO   Міжнародна назва авіакомпанії: LOT Polish Airlines (ЛОТ Полішь Ейрлайнс)   Бонусна програма для частолетающіх пасажирів:   Miles & More   Бонусна програма для корпоративних клієнтів:   Star Alliance Company Plus   Авіаційний альянс:   Star Alliance   Сайт авіакомпанії:   www

IATA код авіакомпанії: LO

Міжнародна назва авіакомпанії: LOT Polish Airlines (ЛОТ Полішь Ейрлайнс)

Бонусна програма для частолетающіх пасажирів: Miles & More

Бонусна програма для корпоративних клієнтів: Star Alliance Company Plus

Авіаційний альянс: Star Alliance

Сайт авіакомпанії: www.lot.com

Представництво ЛОТ польських авіаліній в Москві: +7 (495) 775 77 37
Представництво ЛОТ польських авіаліній в Санкт-Петербурзі: +7 (812) 324 32 52

Подивитися представництва в інших містах і країнах на сайті авіакомпанії LOT

Авіакомпанія LOT є найбільшим польським повітряним перевізником, присутнім на ринку вже більше 75 років.
LOT перша польська фірма, яка почала продаж квитків через Інтернет. В наші дні паперовий квиток відходить у минуле. Завдяки технології etix® подорожують по країні пасажири можуть вже користуватися електронними квитками.

Повітряний флот Польських авіаліній LOT, будучи одним з наймолодших у світі, складається з парку 51 машин. Атлантичні траси обслуговують 6 широкофюзеляжних Боїнгів 767. На європейському небі щоденну службу в кольорах польського перевізника несуть 9 Боїнгів 737, 10 літаків Ембраєр 170, 13 регіональних реактивних літаків Ембраєр 145 і 13 турбогвинтових АТР версії 72 і 42-500, пофарбованих у кольори регіональної лінії EuroLOT .

Фотографії літаків LOT
[Nggallery id = 3]

Своїм клієнтам LOT пропонує рейси в кілька десятків міст Європи і Північної Америки, а також в 10 польських міст. У літньому сезоні 2004 LOT відкрив рейси з Варшави в Дублін і Венецію. Наша участь в Star Alliance - найбільшому світовому союзі авіаційних ліній проявляється в тому, що пасажири LOT можуть подорожувати в більш ніж 700 міст в 128 країнах і користуватися салонами у всіх найголовніших аеропортах світу.

Сьогодні LOT пропонує свом пасажирам найвищий рівень обслуговування та гнучкі тарифи, що відповідають потребам різних сегментів ринку, в тому числі дешеві інтернетні тарифи. Свою роль зіграло зручний розклад, в якому до мінімум скорочено час очікування транзитних повідомлень в найголовніших аеропортах Європи.

Завдяки співпраці з іншими лініями по формулі код-шерінг, ЛОТ може запропонувати клієнтам квитки у все більшу кількість міст, зокрема в США, Канаді, Португалії та Ірландії.

LOT, як личить сучасній авіалінії, це також сучасні технології, що використовуються наприклад в цілях інтернетної продажу квитків. У розпорядженні пасажирів є цілодобовий телефонний центр бронювання і продажу в Варшаві, який обслуговує телефони з Польщі, Західної Європи, а також в Нью-Йорку, який охоплює своїм радіусом США і Канаду.

Протягом усього польоту до Вашого цілковитого розпорядженням надано бортперсонал. На борту Пасажир для нас - найважливіше. Під час посадки в літак, наш персонал допоможе Вам знайти відповідне місце на борту і розмістити ручну поклажу. Після набору висоти, Вам нададуть харчування й напої Протягом всього шляху, персонал буде піклуватися про Ваш комфорт і безпеку.

Miles and More
Miles & More - це преміальна програма для часто літаючих пасажирів LOT. За допомогою даної програми пасажири можуть заробляти милі і обмінювати їх на чудові призи: преміальні перельоти, підвищення класу обслуговування та інші подарунки. Причому в рамках програми Miles & More милі нараховуються не тільки за перельоти на будь-який з авіакомпаній Star Alliance: програма співпрацює з великою кількістю партнерів в різних областях, які також нараховують милі (готелі, компанії з прокату автомобілів, банки і т.п.).

Авіаквитки авіакомпанії LOT
Подивитися розклад рейсів, забронювати авіаквитки авіакомпанії ЛОТ Польські авіалінії онлайн Ви можете на нашому сайті в розділі онлайн бронювання авіаквитків .

Подивитися відгук про авіакомпанії LOT польські авіалінії

Перегляд новин авіакомпанії LOT

На головну

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.