Статьи

LOT Polish Airlines авіакомпанія. Інформація про авіакомпанії ЛОТ Польські авіалініі.Білети LOT.ЛОТ відгук.


IATA код авіакомпанії: LO   Міжнародна назва авіакомпанії: LOT Polish Airlines (ЛОТ Полішь Ейрлайнс)   Бонусна програма для частолетающіх пасажирів:   Miles & More   Бонусна програма для корпоративних клієнтів:   Star Alliance Company Plus   Авіаційний альянс:   Star Alliance   Сайт авіакомпанії:   www

IATA код авіакомпанії: LO

Міжнародна назва авіакомпанії: LOT Polish Airlines (ЛОТ Полішь Ейрлайнс)

Бонусна програма для частолетающіх пасажирів: Miles & More

Бонусна програма для корпоративних клієнтів: Star Alliance Company Plus

Авіаційний альянс: Star Alliance

Сайт авіакомпанії: www.lot.com

Представництво ЛОТ польських авіаліній в Москві: +7 (495) 775 77 37
Представництво ЛОТ польських авіаліній в Санкт-Петербурзі: +7 (812) 324 32 52

Подивитися представництва в інших містах і країнах на сайті авіакомпанії LOT

Авіакомпанія LOT є найбільшим польським повітряним перевізником, присутнім на ринку вже більше 75 років.
LOT перша польська фірма, яка почала продаж квитків через Інтернет. В наші дні паперовий квиток відходить у минуле. Завдяки технології etix® подорожують по країні пасажири можуть вже користуватися електронними квитками.

Повітряний флот Польських авіаліній LOT, будучи одним з наймолодших у світі, складається з парку 51 машин. Атлантичні траси обслуговують 6 широкофюзеляжних Боїнгів 767. На європейському небі щоденну службу в кольорах польського перевізника несуть 9 Боїнгів 737, 10 літаків Ембраєр 170, 13 регіональних реактивних літаків Ембраєр 145 і 13 турбогвинтових АТР версії 72 і 42-500, пофарбованих у кольори регіональної лінії EuroLOT .

Фотографії літаків LOT
[Nggallery id = 3]

Своїм клієнтам LOT пропонує рейси в кілька десятків міст Європи і Північної Америки, а також в 10 польських міст. У літньому сезоні 2004 LOT відкрив рейси з Варшави в Дублін і Венецію. Наша участь в Star Alliance - найбільшому світовому союзі авіаційних ліній проявляється в тому, що пасажири LOT можуть подорожувати в більш ніж 700 міст в 128 країнах і користуватися салонами у всіх найголовніших аеропортах світу.

Сьогодні LOT пропонує свом пасажирам найвищий рівень обслуговування та гнучкі тарифи, що відповідають потребам різних сегментів ринку, в тому числі дешеві інтернетні тарифи. Свою роль зіграло зручний розклад, в якому до мінімум скорочено час очікування транзитних повідомлень в найголовніших аеропортах Європи.

Завдяки співпраці з іншими лініями по формулі код-шерінг, ЛОТ може запропонувати клієнтам квитки у все більшу кількість міст, зокрема в США, Канаді, Португалії та Ірландії.

LOT, як личить сучасній авіалінії, це також сучасні технології, що використовуються наприклад в цілях інтернетної продажу квитків. У розпорядженні пасажирів є цілодобовий телефонний центр бронювання і продажу в Варшаві, який обслуговує телефони з Польщі, Західної Європи, а також в Нью-Йорку, який охоплює своїм радіусом США і Канаду.

Протягом усього польоту до Вашого цілковитого розпорядженням надано бортперсонал. На борту Пасажир для нас - найважливіше. Під час посадки в літак, наш персонал допоможе Вам знайти відповідне місце на борту і розмістити ручну поклажу. Після набору висоти, Вам нададуть харчування й напої Протягом всього шляху, персонал буде піклуватися про Ваш комфорт і безпеку.

Miles and More
Miles & More - це преміальна програма для часто літаючих пасажирів LOT. За допомогою даної програми пасажири можуть заробляти милі і обмінювати їх на чудові призи: преміальні перельоти, підвищення класу обслуговування та інші подарунки. Причому в рамках програми Miles & More милі нараховуються не тільки за перельоти на будь-який з авіакомпаній Star Alliance: програма співпрацює з великою кількістю партнерів в різних областях, які також нараховують милі (готелі, компанії з прокату автомобілів, банки і т.п.).

Авіаквитки авіакомпанії LOT
Подивитися розклад рейсів, забронювати авіаквитки авіакомпанії ЛОТ Польські авіалінії онлайн Ви можете на нашому сайті в розділі онлайн бронювання авіаквитків .

Подивитися відгук про авіакомпанії LOT польські авіалінії

Перегляд новин авіакомпанії LOT

На головну

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача