Статьи

літературне ворожіння

Літературне ворожіння (як стверджують деякі джерела), друге за популярністю ворожіння після карт.

Воно просте, зрозуміле і досить забавна. Все випадкове невипадково, а красивий і ліричний текст заходить краще, ніж тексти стандартних гідний.

Далі джерела діляться - одні кажуть, що літературне ворожіння зародилося на основі релігійних текстів, інші - що в жіночих салонах трохи пізніше і на основі розважальної жіночої літератури.

Але, хто б його не придумав, це чудова ідея для будь-якого книжкового події. Ми самі часто їм користуємося, і проходить воно завжди на ура.

Отже, все літературні ворожіння побудовані на виборі випадкової фрази з книг - з різними варіаціями вибору. Ми спробували узагальнити все, що бачили, і про що читали.

Отже, літературні ворожіння бувають такі:

1. Просто випадковий вибір фрази з різних книг. Онлайн або реальне. Онлайн - випадкова генерація цитати. Реальне - просто тикаєте пальцем в текст, або загадуєте сторінку і рядок (уточнивши, зверху чи знизу піде відлік). Як правило, ворожіння буває або по прозі, або за віршами.

2. Вибір фрази з конкретного автора або конкретної книги. Онлайн або реальне. Варіанти - як в попередньому пункті. Тут ви вибираєте, чиїми саме словами буде зроблено прогноз.

Майже у всіх джерелах вказується, що Перегадивать не можна. Але у виняткових випадках можна поставити уточнююче (! А не перефразований) питання.

«І, будь ласка, не зловживайте терпінням класиків, щоб вони не відвернулися від вас.» - ось таку забавну формулювання ми знайшли в мережі.

Так само попереджають, що не варто ставитися надто серйозно до результатів ворожіння. Гра вона і є гра.

А ось конкретні приклади того, як це буває:

 • Онлайн-ворожіння на віршах. В інтернеті таких багато з різним ступенем ляпів: тут , тут, тут і тут .
 • Вже цікавіше - ворожіння по авторам . Вибираєте автора (по фотографії, теж навчальний момент), і отримуєте свою фразу.
 • Теж саме , Але без фотографій, автори підписані.
 • Теж саме, але п про конкретні книгам цих авторів . Як віртуальний варіант ворожіння по улюблену книгу. + Треба вводити сторінку і рядок, що ще більше наближає до ворожіння по звичайній книзі. Лаконічний дизайн.
 • Онлайн-ворожіння на романтичних віршах . Той нечастий випадок, коли вказується автор. Нам, як бібліотекарям, це подобається.
 • Онлайн-ворожіння по Омару Хайямові . Хаям взагалі хороший для ворожіння. http://aldragon.net/page/dry-frei-random
 • Воно ж, але п про Максу Фраю . Фрай дуже популярний для цитування та ворожінь.
 • Ондайн-ворожіння по Бродському . Добре оформлена гра до 75-річчя поета, що рідкість для онлайн-ворожінь. Ще одна відмінність від аналогів - вимагає введення питання. Зазвичай питання досить задати про себе. Цікаво було б побачити статистику запитів.
 • Онлайн-ворожіння по рядках японських авторів (Танка, хокку). Лаконічно, красиво.
 • Прості варіанти літературного ворожіння, коли один учасник в коментарях задає питання, а інший пише або літературні рядки, або номер сторінки та рядка, як відповідь, і задає свій. Виходить ланцюжок питань-відповідей, складена самими читачами. тут і тут.
 • Ставлення до вас літературних героїв зарубіжної класики. забавна річ - вводите ім'я і отримуєте свій опис словами знаменитих героїв. До речі, герої вказуються з творами, що не може не радувати.
 • Фотозвіт центральної районної бібліотеки г.Бірюч про проведення літературного ворожіння на місцевості.
 • Літературне ворожіння на повітряних кульках - цікава ідея від Центральної дитячої бібліотеки МО р Алапаєвська

Але особисто нам подобається варіант крихітних сувоїв, перев'язаних яскравими нитками. Воно відмінно працює, як окремий захід, і добре доповнює інші івенти.

Воно відмінно працює, як окремий захід, і добре доповнює інші івенти

Відбирайте вірші самі - на жаль, в онлайн-ворожіннях часто присутні занепадницькі рядки. Трохи філософії, трохи позитиву, багато гумору - ось те, на що варто спиратися при відборі. Адже ваша мета - не зіпсувати комусь настрій, правда?

Якщо бажаєте скористатися нашими напрацюваннями - ми абсолютно не проти) Дизайн картинки ми самі взяли на olik.ru .

Збираємося його поповнювати час від часу.

Взагалі, «вилов» віршів в ворожіння - заняття дуже захоплююче. Тільки не треба сідати і читати все підряд. Це ж ворожіння, щось на зразок знака, експромт, навіть натхнення - вірші будуть потрапляти вам самі, там і тут, згадуватися окремими рядками, звучати від знайомих і не дуже знайомих, миготіти в стрічці і кидатися в очі в книгах. Правда-правда, спробуйте!

Будемо вдячні за ваші знахідки!

Адже ваша мета - не зіпсувати комусь настрій, правда?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.