Статьи

Лендінгем для збору заявок під ключ - пробуємо Бітрікс24.Сайти

 1. Мета - швидко зробити Лендінгем з формою
 2. Підготовка - проектуємо Лендінгем
 3. Розробка Лендінзі
 4. стартовий екран
 5. переваги
 6. Опис ключових функцій
 7. CRM-форма
 8. Відгуки клієнтів
 9. Статті про seo-модуль і підвал
 10. Тест відображення на різних пристроях
 11. тестуємо форму
 12. Дивацтва в Бітрікс24.Сайтах
 13. Висновок і рекомендації
 14. Ціни на створення Бітрікс24.Сайтов

Після презентації Бітрікс24.Сайтов ми зробили короткий огляд продукту і розглянули загальні питання цілей, перспектив, конкуренції.

Ми вирішили спробувати новий продукт в роботі. Розповімо про досвід створення Бітрікс24.Сайта. Дамо рекомендації, кому можна використовувати, а кому - поки рано.

Експериментальний сайт присвячений нашому seo-модулю «Інструменти seo-фахівця».

раніше на сторінці модуля в Маркетплейсе був вказаний тільки загальний email [email protected] для питань технічної підтримки. Листи іноді губилися, користувачі отримували відповідь не так оперативно, як хотілося б. Історія листування і відносин не зберігалася в нашій CRM (руками копіювати довго, а ящик info @ ні до чого не прив'язаний).

Мета - швидко зробити Лендінгем з формою

Ми хочемо зробити landing page - сторінку - презентацію модуля «Інструменти seo-фахівця» і приймати заявки на установку і технічну підтримку модуля.

Ми вирішили вбити двох зайців:

 1. Винести форму збору заявок на установку і підтримку модуля на окрему сторінку.
 2. Спробувати Бітрікс24.Сайти в роботі.
  Якщо вийде зробити сторінку з формою, підключеної до CRM, продукт можна використовувати для більш складних маркетингових завдань.

Для нетерплячих, ось що вийшло - https://intervolga-seo.bitrix24.site/ .

Підготовка - проектуємо Лендінгем

Думаємо, яку і звідки аудиторію будемо приводити. Вирішили, що посилання на сайт розмістимо тільки на вкладці «Підтримка» сторінки модуля в Маркетплейсе. У нашого Лендінзі рівно одне джерело переходу. Це не прив'язує нас до конкретної технології і домену. Головне, щоб на сайті працювала форма і відправляла заявки нам в CRM. Так народилася ідея спробувати Бітрікс24-сайт.

Ми свідомо обмежуємо аудиторію. Вона складається з двох груп:

 1. клієнти, які хочуть купити модуль і дізнатися подробиці його роботи;
 2. користувачі, що вже купили модуль.

Ці користувачі знаходяться на нижніх етапах воронки (їх ще називають «Покупці» і «Лояльні»). Важлива теза - ми вважаємо, що Бітрікс24.Сайти зроблені саме для роботи з аудиторією на заключних етапах воронки.

Це підтверджує набір доступних шаблонів і блоків в гості сайту.

Бітрікс24.Сайти - інструмент для роботи з аудиторією на заключних етапах воронки

Розробка Лендінзі

Виходячи з опису аудиторії і цілей сторінки складаємо основні блоки Лендінзі.

Відразу покажемо блоки і прокоментуємо, що із задуманого вийшло зробити, що - немає.

стартовий екран

У конструкторі сайтів є кілька типів «стартових екранів». В цілому, виглядають все однаково - картинка і напис по центру. Ми не любимо великі картинки, тому вибрали екран з мінімальною висотою, щоб користувачам не доводилося даремно крутити колесо.

Відразу рекомендую перевіряти, як картинка і напис відображається на мобільних пристроях. У нашому випадку відображається вкрай погано (скріни нижче), що з цим робити - незрозуміло.

Жодного блоку «шапка сайту», до речі, в конструкторі немає. Є блоки «Меню», але вони саме меню - набір посилань. Щоб розмістити телефон в правому верхньому куті екрану (як звично бачити на 99% сайтів), можна використовувати єдиний блок з шаблону «Нерухомість». Ось він. На ньому телефон зліва поруч з логотипом;).

На ньому телефон зліва поруч з логотипом;)

переваги

Ми подбали про те, щоб вже на першому екрані користувач бачив, чим гарний seo-модуль. Це не стільки «переваги», скільки «нагороди та відзнаки» - кількість установок, номер версії. Прикро, що не можна міняти іконки. Тому установки у нас «з вогником», а версія 2.2.0 - з блискавкою. Також, абсолютно незрозуміло, за яким принципом обрані стилі для посилань. Наприклад, слова «Маркетплейс 1С-Бітрікс» - це посилання, але вона не підкреслена і не виділена кольором. Шкода.

Опис ключових функцій

Найбагатший за можливостями блок. Складається з заголовка (окремий блок, до нього претензій немає) і блоку «Про проект».

У тексті є виділення посилань і примітивний візуальний редактор, можна додати картинку і підзаголовок. Іконки підібрані випадковим чином і поміняти їх не можна. Як, наприклад, можна в одному тексті зв'язати чоловічка, календар, шестірню і діамант? Правильно, ніяк. Ми були б раді можливості використовувати іконочние шрифт fontawesome. Приклад - наш Конструктор посадочних сторінок .

Приклад - наш  Конструктор посадочних сторінок

CRM-форма

Тут все зрозуміло. CRM-форма як є. У Бітрікс24.Сайтах є рівно 2 елементи отримання зворотного зв'язку від користувача - CRM-форми і відкриті лінії. Ніяких «передзвоніть мені» в шапці сайту або «передзвонимо за 28 секунд», до яких так звикли лендінгостроітелі.

Радує, що можна вибрати - показувати заголовок форми чи ні (ми приховали). Рекапча і угоду про ПД налаштовуються на стороні Бітрікс24.

У конструкторі можна трохи змінити оформлення. Погано, що немає жодної горизонтальної форми. Наприклад, найпростіша форма з одного поля e-mail все одно буде займати мінімум половину екрану.

Відгуки клієнтів

Блок відгуків тупить і не дає зберегти нічого крім тексту. Звернення в ТП писати не стали, сподіваємося, що без нас полагодять. Обмежилися текстом відкликання. Візуальний редактор є, можна виділити важливу частину тексту.

Статті про seo-модуль і підвал

Статті - це блок з картинками і посиланнями. Працює як повинен, зауважень немає.

Підвал, напевно, викликав найбільш позитивні емоції. Мало того, що в ньому багато посилань, і все можна правити, так ще він чудово адаптивен.

Мало того, що в ньому багато посилань, і все можна правити, так ще він чудово адаптивен

Тест відображення на різних пристроях

Адаптуюся на Мобайлі працює з рук геть погано. Така поведінка пов'язана з текстом кнопки і центральної написи. Прикро, але ми не можемо підганяти напис під верстку. Адаптуюся повинен працювати абсолютно навпаки.

тестуємо форму

До роботи форми зауважень немає. Її легко заповнити, вона моментально надсилає повідомлення в портал і створює лід.

Так як сайт робимо заради простоти заповнення форми, вважаємо завдання виконаним.

Так як сайт робимо заради простоти заповнення форми, вважаємо завдання виконаним

Форму легко заповнити.

Форму легко заповнити

Повідомлення прийшло через кілька секунд.

Повідомлення прийшло через кілька секунд

Лід створений моментально.

Дивацтва в Бітрікс24.Сайтах

Якщо випадково видалив зображення «за замовчуванням» з блоку, повернути його не можна. Тільки розміщувати блок по-новій. Особливо прикро, якщо вже 8 елементів відредагував. Те ж відноситься до фонового зображення блоку і його фонового кольору.

Є група блоків «Цитата». На подив в ній ховаються не цікаво обрамлені лапками блоки тексту, а банальні «авторські права». Цитат в прямому сенсі немає.

Цитат в прямому сенсі немає

Висновок і рекомендації

результат: https://intervolga-seo.bitrix24.site/

Вище ми написали багато зауважень, але критичних немає.

Бітрікс24.Сайти можна використовувати для вирішення простих маркетингових завдань - збір заявок від клієнтів або запис відвідувачів на захід.

Головний плюс - він же мінус - зв'язок тільки з Бітрікс24, тільки за допомогою CRM-форми. Всього 8 шаблонів зовнішнього вигляду форми, і жодного в горизонтальній орієнтації.

Різні «лід-магніти», спливаючі форми, коллбекі - все, що так люблять Лендінгем-генератори - поки не для нас.

Щось продавати за допомогою Бітрікс24.сайтов - можливостей не вистачить. Блоку з онлайн-оплатою також немає.

Сервісну підтримку надавати можна - CRM-форма відмінно впорається.

Для серйозних завдань Бітрікс24.Сайти використовувати можна, тільки якщо ви шанувальник бренду. Як професійний інструмент маркетолога / сайтостроітеля продукт сирої, клієнтам рекомендуємо другим ешелоном після Тільди і Платформи ЛП.

Я не виключаю, що ми як веб-розробники розпещені конструктором сторінок на власному сайті, тому багато функцій в бітрікс24.сайтах здаються примітивними. Також, дивно, що немає жодного блоку «голий html», щоб просто написати кілька абзаців тексту.

Ціни на створення Бітрікс24.Сайтов

Якщо графіка і текстовий контент готовий, на збірку і настройку сайту піде від 4 до 6 годин. Готовий Бітрікс24.Сайт з нуля ми оцінюємо в 10 - 20 годин роботи пари Менеджер + Дизайнер. тарифи - https://www.intervolga.ru/support/ .

Оцініть статтю:

Як, наприклад, можна в одному тексті зв'язати чоловічка, календар, шестірню і діамант?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача