Статьи

Легкий і простий скрипт ротатора банерів та оголошень

  1. Вам потрібно виводити рекламні блоки в ротації? Ротація означає, що при переході на іншу сторінку...
  2. Як подлючен скрипт і вивести, наприклад, в боковій колонці (можна виводити ротаційний блок в будь-якому...
  3. Налаштування скрипта
  4. Завантажити скрипт ротатора банерів та оголошень
  5. Які можуть у вас виникнути проблеми при його установці
  6. Як вставити php код в віджет WordPress без плагінів
  7. PS Установлю ротатор тізерів "Tizer Divizion - скрипт створення тізерів і тестування CPA офферов на своїх сайтах".

Вам потрібно виводити рекламні блоки в ротації? Ротація означає, що при переході на іншу сторінку сайту або оновленні користувач побачить наступний ваш банер або текстове оголошення.

Не важливо яким движком ви користуєтеся, але спробуйте знайти цей плагін або модуль. На подив, це виявилося не так просто. Всі готові рішення мають багато різних шашечок, але немає самого простого показу банерів в ротації. І все. Більше нам нічого не треба.

З цим завданням я давним-давно впоралася за допомогою одного простенького скрипта з декількох маленьких рядків. Але зараз я ледве його знайшла на своєму компі, напам'ять, на жаль не вивчила. Тому вирішила для надійності зберегти його знову і додати в бібліотеку цього сайту, щоб не втратити.

Власне сам скрипт ....

Як встановити скрипт ротатора на своєму сайті

У кореневій папці сайту створіть папку з будь-яким зрозумілим для вас назвою. Я назвала просто "rotator".

У цю папку залийте 1 файл "rand.php" - це і є сам скрипт (назва файлу може бути будь-яким вашим). І в неї ж файли з розширенням php, в яких ви будете розміщувати коди банерів або текстові оголошення: наприклад, 1.php, 2.php, 3.php, 4.php. Це означає, що 4 рекламних блоку будуть показані користувачам по черзі. Зайшов на 1 сторінку - 1 банер, перейшов на дркугую - 2 банер і т.д. (Це примітка для танкістів;)).

Як подлючен скрипт і вивести, наприклад, в боковій колонці (можна виводити ротаційний блок в будь-якому місці сайту).

Підключаємо скрипт за допомогою інклюд. Для цього в потрібне місце вставляєте код:

Не забудьте поміняти назви папки і файлу на свої.

Налаштування скрипта

Про все настройки є в коментарях файлу.

Завантажити скрипт ротатора банерів та оголошень

Скрипт знаходиться в архіві вагою близько 4 кб, як бачите дуже легкий, а не тільки проста установка.

Він робочий повністю, т. К. В кожному файлі є готові банери. Тому після того, як його встановіть, ви відразу ж побачите результат: ротацію банерів в дії. Природно, потім поміняйте демо коди на власні.

Завантажити цей простий скрипт з демо файлами. Безкоштовно.

Які можуть у вас виникнути проблеми при його установці

Якщо ваш сайт на друпал, то ніяких. Просто не забудьте переключитися в редакторі на php код. Ви можете вставити його в будь-який блок вашої теми прямо з адмінки.

З вордпресс не все так просто. Щоб все запрацювало, потрібно попередньо підготувати движок.

У джумла я не пробувала підключити ротацію, мабуть там все буде за сценарієм Друпал або вордпресс.)

У WordPress зручно використовувати віджети в різних місцях сайту. Досить перетягнути віджет в будь-яку область веб-сторінки, іноді ще й налаштувати висновок потрібної інформації і тут же з'являється нова інформація на блозі.

Віджети є стандартні, а багато тем пропонують свої спеціалізовані блоки.

Але є одне АЛЕ ... В віджет можна вставити код php. А в сам файл теми не завжди є можливість вставити потрібний код, та й не завжди хочеться правити файли, та ще й запам'ятовувати (читай - робити для себе замітки) що і куди, для чого вставив. Виправлення файлів теми не дозволить безболісно оновити її в майбутньому. Доводиться або відмовлятися від нових версій, або знову і знову вносити свої зміни.

Для вставки php коду існує два варіанти вирішення. Перший - знайти плагін вордпресс для цього, другий - все-таки обійтися без плагінів і змінити лише один файл теми.

Сьогодні ми розглянемо впровадження коду пхп на прикладі додавання на блог вордпресс ротатора банерів або контенту, реклами, важливих оголошень.

Як вставити php код в віджет WordPress без плагінів

У WordPress не закладена можливість вставляти php код в віджети, в той час, як html код ви вставите без проблем.

Рішення просте і я даю його нижче по тексту.

Потрібно внести зміни в файл вашої теми functions.php.

Спочатку зробіть його копію на випадок збою. Потім відкрийте файл functions.php і в кінці перед закриває тегом «?>» Додайте наступні рядки (скрипт):

// підключення php коду в віджети add_filter ( 'widget_text', 'my_widget_execute_php', 100); function my_widget_execute_php ($ text) {if (strpos ($ text, '<! -?')! == false) {ob_start (); eval ( '? ->'. $ text); $ Text = ob_get_contents (); ob_end_clean (); } Return $ text; }

Пишіть будь PHP код прямо в віджети і він буде виконуватися.

Але не забувайте про захист вордпресс. Адже будь-який, хто отримає доступ до адмінки зможе зробити те ж саме. Тому нагадую про запобіжні заходи.

PS Установлю ротатор тізерів "Tizer Divizion - скрипт створення тізерів і тестування CPA офферов на своїх сайтах".

Актуальна вартість на сторінці замовлення розробки сайтів на вордпресс в додаткових послугах.

Вам потрібно виводити рекламні блоки в ротації?
Вам потрібно виводити рекламні блоки в ротації?
Php і в кінці перед закриває тегом «?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача