Статьи

Лебеді з пастікових пляшок

 1. Лебідь-кашпо з пластикової пляшки

Навряд чи знайдеться така господиня, яка не хотіла б прикрасити свій сад незвичайними садовими скульптурами лебедів. Перешкодою для покупки подібних садових прикрас у більшості випадків стає їх чимала ціна. Але ж зовсім не обов'язково купувати в магазині те, що нескладно зробити самим з підручних матеріалів. Для того щоб поселити на своїй присадибній ділянці прекрасних і граціозних лебедів потрібно небагато: трохи фантазії, натхнення і вільного часу. У нашому майстер-класі ми продемонструємо, як можна зробити своїми руками садові скульптури у формі лебедя зі звичайної пластикової пляшки, яких знайдеться чимало в будь-якому будинку. Робити ми будемо не просто скульптуру-прикраса, а річ корисну в господарстві, адже нашого лебедя можна буде використовувати в якості кашпо.

Лебідь-кашпо з пластикової пляшки

Для виготовлення своїми руками лебедя для саду нам знадобиться:

 • пластикова пляшка ємністю 5 літрів;
 • молочні пластикові пляшки ємністю 300 мл;
 • невеликий відрізок шланга або металопластикової труби;
 • дріт;
 • ножиці;
 • свічка;
 • фарба;
 • маркер.

Виготовлення лебедя з пластикових пляшок:

 1. Основою для нашого лебедя послужить п'ятилітрова ємність. Саме вона буде використана в якості його тулуба і місця для установки горщика з квіткою. Для цього визначимо на ній маркером лінії відрізу.
 2. Відріжемо верхню частину пляшки, залишивши шийку сполученим з нижньою частиною, адже саме воно і буде місцем для кріплення шиї лебедя.
 3. Як шиї для нашого лебедя використовуємо відрізок шланга з жорсткою дротом всередині.
 4. Вставимо шию-шланг в пляшку через шийку. Додамо шиї характерний лебединий вигин і зафіксуємо на нижній частині тулуба за допомогою дроту. Таким чином, заготівля для майбутнього білого красеня-лебедя готова.
 5. Тепер робимо оперення лебедя з молочних пластикових пляшок. Для цього у кожної пляшки потрібно відрізати денце і шийку.
 6. Разрежем молочну пляшку на 4-5 частин і додамо кожній частині форму пера.
 7. Наріжемо гострі частини пір'я бахромою, для зручності попередньо виконавши розмітку за допомогою маркера.
 8. Щоб пір'я виглядали максимально природно, їм потрібно надати вигнуту і закруглену форму. Для цього нагріємо їх над свічкою із зовнішнього боку.
 9. З'єднаємо пір'я, які підходять за формою і розміром, попарно за допомогою дроту. Задекоруємо пір'ям тулуб лебедя, також використовуючи для їх кріплення дріт.
 10. Для декорування шиї у молочних пляшок необхідно відрізати денце і розрізати на 4-5 пір'я, залишаючи їх з'єднаними у горлечка. Яка кількість пляшок нам знадобиться, буде залежати від того, якої довжини шия. У нашому випадку їх знадобилося 16 штук. Щоб закріпити саму верхню пляшку, у всій конструкції (пляшка і шланг-основа) проробляємо наскрізний отвір, через яке простягаємо фіксуючу дріт. Надягаємо на пляшку кришку. Тепер приступимо до останніх штрихів у виготовленні вироби лебідь з пластикових пляшок. Приробити лебедю дзьоб: з цією метою можна використовувати відповідний за формою ковпачок від пляшки з побутовою хімією. Надрежем ковпачок на дві частини (буквою М), вставимо його в кришку від молочної пляшки і приклеїмо кришку до тієї, яка закриває фіксуючу дріт. Намалюємо очі і пофарбуємо дзьоб водостійкою фарбою. Наш лебідь-кашпо готовий, залишилося знайти для нього підходяще місце в саду і розмістити там улюблений горщик з квітами. А можна змайструвати для нього ставок з лататтям з пластикових пляшок густо розмістити жабу , Зроблену своїми руками.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача