Статьи

Лазерне гравіювання

  1. Ціни на лазерне гравіювання в Києві
  2. Як замовити гравіювання на флешках

Брендування флешок методом лазерного гравірування на увазі собою унікальний безконтактний метод нанесення.
Здійснюється він шляхом прорезки зображення на предмет за допомогою лазерного променя. Такий логотип стає абсолютно стиратися і витримає навіть самий затятий тест-драйв, оскільки лазер випалює верхній шар поверхні на яку наноситься логотип. В результаті виходить малюнок у стилі гравюри.Заказать гравіювання можна на наступних флешках: дерев'яних, металевих, скляних і шкіряних.

Як виглядає лазерне нанесення на різних флешках?

Ця технологія має багато переваг:

- швидкість - нанесення логотипу за кілька хвилин

- якісно - повна ідентичність макету

- вигідно - оптимальне співвідношення "ціна-якість"

- надійно - не стираються нанесення

- універсально - нанесення на практично всі види поверхонь флешок (скло, метал, шкіра, дерево)

Лазерна прорезка набагато швидше механічних видів нанесення і не потребує витратних матеріалів, що робить її доступнішою. Також, за допомогою лазера можна змінювати глибину гравіювання, або ж товщину різання. Саме ці вирішальні характеристики дозволяють нанести логотип Вашої компанії найкращим чином. Властивості металу деяких накопичувачів дозволяють вибрати колір вигравіруваним логотипу: світло-сірий або чорний. Луч може прорізати найтонші лінії, чим не може похвалитися тамподрук і шовкотрафарет.

Приклади гравіювання логотипу

Ціни на лазерне гравіювання в Києві

Ціни на лазерне гравіювання в Києві

Як замовити гравіювання на флешках

Щоб оформити замовлення на Usb-флешки з лазерного гравірування логотипу, достатньо зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті, або оформити запит на пошту. Якщо Ви визначилися з моделлю флешки, можете оформити замовлення через корзину сайту. Доставка здійснюється кур'єрськими службами по всій території України, доступний самовивезення з офісу в Києві.

Вибрати флеш-накопичувач під нанесення логотипу Ви можете перейшовши за посиланням:

http://flash-box.com.ua/shop/category/fleshki-pod-nanesenie

Як виглядає лазерне нанесення на різних флешках?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.