Статьи

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне гравірування на шкірі

Такі сучасні технології як 3D друк і лазерне гравіювання вже не викликають подиву - вони надійно увійшли в наше життя і використовуються як в промислових цілях, так і в побуті. Гравірування на шкірі - це сучасний, технологічний і дуже популярний спосіб виготовлення подарунків, сюрпризів, а також всілякої сувенірної продукції.

Технологія гравіювання на шкірі Технологія гравіювання на шкірі

Настільний лазер Endurance DIY - це доступний спосіб виконання лазерного гравірування на шкірі в умовах будинку або невеликої фірми. Важлива перевага такого виробництва в тому, що воно не вимагає організації проміжних процесів і не вимагає втручання людини. Також потрібно відзначити, що на відміну від технології 3Д друку, процес нанесення малюнка на шкіру не займає багато часу, навіть якщо створюється масштабне зображення з безліччю деталей. Середнього розміру зображення наносяться за пару хвилин, а зовсім мініатюрні - за кілька секунд. Саме тому кращого способу, ніж обладнання Endurance DIY для виробництва штучних виробів годі й шукати.

Людина, яка не стикався з лазерним гравіюванням, уявляє собі цей процес складним і вимагає дорогого устаткування. Насправді, продукція може виготовлятися на письмовому столі, з використанням Endurance DIY і програмного забезпечення CNCC laseraxe, роботу з яким може осилити абсолютно будь-який користувач комп'ютера. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і навіть не вимагає інсталяції - для роботи з нею досить просто запустити виконавчий файл.

Підключення і настройка

Щоб приступити до роботи, потрібно підключити Endurance DIY до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Після цього відкриваємо програму і за допомогою кнопки Connect встановлюємо з'єднання з обладнанням. Тепер залишається вибрати зображення за допомогою кнопки Open і перевести його в векторний формат, використовуючи кнопку PR. Програма пропонує кілька варіантів перекладу картинок в вектор, наприклад, BlackWhite, тобто інверсія. Ви отримуєте контрастне чорно-біле зображення і можете на вибір виконати гравірування картинки або її фону. Опція Outline передбачає виділення меж зображення, а опція Scale забезпечує масштабування графіки, але в межах робочої області лазерного гравера.

Проста генерація G-code Проста генерація G-code

Після того, як зображення переведено в вектор, отмасштабовані і повністю готове для нанесення, потрібно перевести його в G-код, зрозумілий обладнання. 3D-принтери використовують для цього спеціальне програмне забезпечення, але для гравера Endurance DIY воно не потрібно. Вам потрібно лише вибрати в налаштуваннях програми оптимальну швидкість друку PrintSpeed ​​350 мм / хв і натиснути Save. Тепер за допомогою кнопки Create генеруємо G-code, який з'явиться в автоматично вкладці Code.

Потужність лазера буде встановлена ​​за замовчуванням на 100%, але ви можете легко її змінити, скориставшись бегунком з позначенням SpPower. Якщо малюнок деталізований і не дуже великий, то зменшивши потужність, можна зробити його більш акуратним. Коли всі підготовчі операції виконані, залишається одягнути спеціальні захисні окуляри, натиснути Run і влаштуватися зручніше, щоб спостерігати за процесом гравіювання. Більше від оператора не потрібно ніяких дій - апарат сам відключить лазер після завершення процесу нанесення картинки, також як автоматика відключає обладнання, що виконує 3Д друк.

На жаль, гравірувати вдасться далеко не на всіх видах шкіри. Замінники натурального матеріалу, які сьогодні зовсім непросто візуально відрізнити від справжньої шкіри, набагато гірше переносять вплив високої температури. Зображення на кожзамі виходять дуже грубими, з некрасивими оплавленими краями. Проблему можна вирішити шляхом наклеювання на оброблювану ділянку захисної плівки, яка знизить дію температури на замінник.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача