Статьи

Квитки подешевшають при покупці через офіційні канали продажів «Уральських авіаліній»

  1. Учасники бонусної програми «Крила» отримають максимальну знижку на наступний політ при бронюванні...

2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017 2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017   Фото: Конина Олена   Все про туризм і подорожі Фото: Конина Олена

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Учасники бонусної програми «Крила» отримають максимальну знижку на наступний політ при бронюванні авіаквитків через сайт, мобільний додаток, каси та інші офіційні канали продажів «Уральських авіаліній», повідомили ІА «Чіта.Ру» 7 серпня в прес-службі авіакомпанії.

«Власники карток« Крила »отримають більше бонусів при купівлі квитків на офіційному сайті uralairlines.com , В мобільному додатку UralAirlines - Google Play , App Store , По дзвінку в call-центр 8-800-77-00-262 або в фірмових касах авіакомпанії "Уральські авіалінії». Бонуси нараховуються за кожен політ на рейсах «Уральських авіаліній», їх можна використовувати як знижку на авіаквиток. Один бонус «Крила» дорівнює одному рублю », - йдеться в повідомленні.

За програмою «Крила» доступні пропозиції від партнерів по оренді автомобілів, проживання в готелях, а також додаткові послуги авіакомпанії - за все також нараховуються бонуси.

Реєстрація в програму «Крила» ведеться на сайті uralairlines.com . Нові учасники при реєстрації отримають 1 тис рублів вітальних бонусів на покупку квитка.

2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.