Статьи

Квитки подешевшають при покупці через офіційні канали продажів «Уральських авіаліній»

  1. Учасники бонусної програми «Крила» отримають максимальну знижку на наступний політ при бронюванні...

2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017 2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017   Фото: Конина Олена   Все про туризм і подорожі Фото: Конина Олена

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Учасники бонусної програми «Крила» отримають максимальну знижку на наступний політ при бронюванні авіаквитків через сайт, мобільний додаток, каси та інші офіційні канали продажів «Уральських авіаліній», повідомили ІА «Чіта.Ру» 7 серпня в прес-службі авіакомпанії.

«Власники карток« Крила »отримають більше бонусів при купівлі квитків на офіційному сайті uralairlines.com , В мобільному додатку UralAirlines - Google Play , App Store , По дзвінку в call-центр 8-800-77-00-262 або в фірмових касах авіакомпанії "Уральські авіалінії». Бонуси нараховуються за кожен політ на рейсах «Уральських авіаліній», їх можна використовувати як знижку на авіаквиток. Один бонус «Крила» дорівнює одному рублю », - йдеться в повідомленні.

За програмою «Крила» доступні пропозиції від партнерів по оренді автомобілів, проживання в готелях, а також додаткові послуги авіакомпанії - за все також нараховуються бонуси.

Реєстрація в програму «Крила» ведеться на сайті uralairlines.com . Нові учасники при реєстрації отримають 1 тис рублів вітальних бонусів на покупку квитка.

2017-08-07 9:00 року 07 серпня 2017

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача