Статьи

Курси іспанської в Барселоні - навчання в групах або індивідуально

Групові курси іспанської

Стандартний варіант інтенсив 20 включає 20 занять на тиждень у групі з понеділка по п'ятницю, тобто 4 заняття в день. Зазвичай заняття проходять з 9.30 до 13.30 (включаючи невелику перерву). У розпал сезону заняття можуть проходити і вдень. Інтенсив 30 схожий на інтенсив 20, тільки в нього входять ще по 2 додаткових заняття в малих групах в день.

Протягом курсу ви підтягнете граматику, словниковий запас, поліпшите всі мовні навички: розмова, аудіювання, читання та письмо. Курс має комунікативний підхід, націлений на поліпшення правильності і швидкості володіння мовою.

Груповий курс іспанської мови Напівінтенсив
В якості альтернативи ми пропонуємо курс Інтенсив 8 або Інтенсив 10. Вибираючи Інтенсив 10, у вас буде 2 заняття в день з понеділка по п'ятницю, тобто половина курсу Інтенсив 20. Інтенсив 8 призначений для студентів університетів / Еразмус, au-pairs або для тих, хто працює або проходить стажування в Барселоні, що робить ваш графік курсу більш гнучким. Наприклад, ви можете вибрати 4 заняття у вівторок і четвер або по два заняття в день з вівторка по п'ятницю і т.д. При такому курсі необхідно, щоб ви говорили на іспанському поза занять, на роботі або в університеті, таким чином ви не будете отставть від курса.Пожалуйста, зв'яжіться з нами, щоб дізнатися чи є заняття згідно з вашим розкладом.

Заняття іспанською мовою в Барселоні проходять в невеликих групах, оскільки стає можливим індивідуальний підхід викладача, а заняття проходять інтенсивніше. Крім іспанської мови, знайомство з іспанською культурою - важлива частина занять.

Комбіновані курси іспанської

Ваш день почнеться з 4 занять іспанським в групах (інтенсив 20), а після невеликої перерви буде ще 1 (інтенсив 20 + 5) або 2 (інтенсив 20 + 10) індивідуальних заняття.

Ви можете визначати теми для бесіди під час індивідуальних занять. Наприклад, можна зробити акцент на вивченні іспанської в сфері бізнесу або медицини. Також можна вибрати аспект, на якому ви б хотіли сфокусуватися, на граматиці або швидкості розмови в цілому. Оскільки індивідуальні заняття побудовані за вашим побажанням і можливостям, вивчення мови дається швидше. Даний курс рекомендується тим, хто хоче опанувати мову, але обмежений у часі.

Курс підготовки до DELE

Даний курс допоможе вам підготуватися до здачі іспиту DELE при Інституті Сервантеса. Після закінчення курсу ви можете здати іспит, при успішному проходженні якого ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка про знання іспанської мови. Курс підготовки до DELE в Барселоні складається з 4 занять інтенсивного іспанського в день в групі і 1 індивідуального заняття в день. На групових заняттях ви будете проходити стандартну програму вивчення іспанської мови, а під час індивідуальних занять - спеціально приділяти увагу іспиту DELE.

Іспит не входить у вартість курсу і повинен бути запитаний не менше, ніж за місяць. Іспит проходить три рази в рік в Іспанії, а також в країні вашого проживання. Ви можете знайти більш детальну інформацію на сайті іспиту DELE (www.diplomas.cervantes.es) або зв'язатися з нами.

Індивідуальні курси іспанської

Зміст індивідуальних занять повністю відповідає вашим побажанням і цілям у вивченні іспанської мови. Якщо ви в пошуку курсу і при цьому перебуваєте на високому рівні володіння мовою, хочете потренуватися в нюансах граматики або повністю присвятити заняття обраної вами тематиці, ми рекомендуємо вам індивідуальні заняття.

Перед початком занять ми визначимо ваш рівень мови і обговоримо тематику та розклад. Протягом курсу ви можете вносити якісь зміни, домовившись з викладачем.

Стандартний курс складається з 20 індивідуальних занять, по 4 заняття іспанським в день з понеділка по п'ятницю. Індивідуальні заняття більш гнучкі, просто зв'яжіться з нами і уточніть вартість, якщо вам необхідно інше кількість занять.

© lingua -   Загальні умови   -   безкоштовна брошура   -   контакти lingua   -   -
© lingua - Загальні умови - безкоштовна брошура - контакти lingua -
-

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача