Статьи

Курс біткоіни 2 лютого впав до 8400 доларів - графік

Фото: Pixabay

Bitcoin обвалюється: курс криптовалюта звалився до рівня осені-2017 Ксенія Капустинська https://cdn.segodnya.ua/img/article/11106/49_main_new.1509552580.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11106/ 49_tn.1509552580.jpg 2018-02-02T10: 06: 11 + 02: 00 Фінанси Вартість інших криптовалюта теж падає, а капіталізація кріпторинка помітно просіла

Курс найпопулярнішою криптовалюта Bitcoin, сьогодні, 2 лютого, опустився нижче 8 500 доларів за коін. лише недавно біткоіни впав до мінімуму за два місяці - нижче 10 тисяч доларів . Про це свідчать дані CoinDesk.

Сьогоднішній мінімум - 8 355 доларів за коін - був досягнутий в районі дев'ятої ранку за київським часом. Нижче 8,5 тисячі доларів вартість Bitcoin не опускалася з кінця листопада 2017 року.

Станом на 10:00 за Києвом, курс Bitcoin трохи підріс і сягнув 8 498 доларів. За добу біткоіни втратив більше 5% вартості.

Як відзначають аналітики, падає курс і інших криптовалюта; зниження становить до 15% за добу. Крім того, за останні 30 днів капіталізація ринку всіх криптовалюта впала з більш ніж 800 млрд доларів до менш 500 млрд.

Нагадаємо, в світі набирає силу тенденція до регулювання ринку криптовалюта з метою протидії незаконної фінансової діяльності. Так, в США з 1 січня ввели податки на обмін біткоіни. Європейська комісія закликала трьох фінансових регуляторів ЄС терміново оновити фінансові правила, щоб впоратися з нестабільністю найпопулярнішою криптовалюта Bitcoin. А Південна Корея посилила правила торгівлі на кріптобіржах , Зажадавши викорінити анонімність. Крім того, Китай має намір заборонити Майнінг біткоіни в країні через серйозні побоювання з приводу надмірного споживання електроенергії, а також зважаючи на фінансові ризиків.

Нагадаємо, статус біткоіни в Україні залишається невизначеним:

НБУ відмовився визнавати Bitcoin валютою . Криптовалюта, на думку Нацбанку, також не є платіжним засобом. У той же час українські регулятори, включаючи НБУ, розробляють систему контролю над ринком криптовалюта. Як заявив 11 січня голова Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, відсторонення держави від цього питання і правовий вакуум на ринку криптовалюта через відсутність нормативної бази "створює загрози для економіки і безпеки держави". Кіберполіції просить прискорити цей процес.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.