Статьи

Курс біткоіни 2 лютого впав до 8400 доларів - графік

Фото: Pixabay

Bitcoin обвалюється: курс криптовалюта звалився до рівня осені-2017 Ксенія Капустинська https://cdn.segodnya.ua/img/article/11106/49_main_new.1509552580.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11106/ 49_tn.1509552580.jpg 2018-02-02T10: 06: 11 + 02: 00 Фінанси Вартість інших криптовалюта теж падає, а капіталізація кріпторинка помітно просіла

Курс найпопулярнішою криптовалюта Bitcoin, сьогодні, 2 лютого, опустився нижче 8 500 доларів за коін. лише недавно біткоіни впав до мінімуму за два місяці - нижче 10 тисяч доларів . Про це свідчать дані CoinDesk.

Сьогоднішній мінімум - 8 355 доларів за коін - був досягнутий в районі дев'ятої ранку за київським часом. Нижче 8,5 тисячі доларів вартість Bitcoin не опускалася з кінця листопада 2017 року.

Станом на 10:00 за Києвом, курс Bitcoin трохи підріс і сягнув 8 498 доларів. За добу біткоіни втратив більше 5% вартості.

Як відзначають аналітики, падає курс і інших криптовалюта; зниження становить до 15% за добу. Крім того, за останні 30 днів капіталізація ринку всіх криптовалюта впала з більш ніж 800 млрд доларів до менш 500 млрд.

Нагадаємо, в світі набирає силу тенденція до регулювання ринку криптовалюта з метою протидії незаконної фінансової діяльності. Так, в США з 1 січня ввели податки на обмін біткоіни. Європейська комісія закликала трьох фінансових регуляторів ЄС терміново оновити фінансові правила, щоб впоратися з нестабільністю найпопулярнішою криптовалюта Bitcoin. А Південна Корея посилила правила торгівлі на кріптобіржах , Зажадавши викорінити анонімність. Крім того, Китай має намір заборонити Майнінг біткоіни в країні через серйозні побоювання з приводу надмірного споживання електроенергії, а також зважаючи на фінансові ризиків.

Нагадаємо, статус біткоіни в Україні залишається невизначеним:

НБУ відмовився визнавати Bitcoin валютою . Криптовалюта, на думку Нацбанку, також не є платіжним засобом. У той же час українські регулятори, включаючи НБУ, розробляють систему контролю над ринком криптовалюта. Як заявив 11 січня голова Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, відсторонення держави від цього питання і правовий вакуум на ринку криптовалюта через відсутність нормативної бази "створює загрози для економіки і безпеки держави". Кіберполіції просить прискорити цей процес.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача