Статьи

Купити U2C m2 Mini. Ціна на U2C m2 Mini в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Одесі, Львові: огляд, відгуки, опис, продаж

 1. Інструкція ручного введення BISS ключа U2C m2 Mini
 2. 1 спосіб - ручне введення BISS ключа U2C m2 Mini:

Опис і фото Відео огляд Характеристики Прошивки і настройки Драйвера і інструкції Комплектація Альтернатива Відгуки (6) Блог Опис і фото Характеристики
Технічні параметри U2C m2 Mini

Завантажити прошивку U2C m2 Mini


Багато хто запитує нас, де взяти прошивку для ресивера U2C m2 Mini або як прошити U2C m2 Mini. Для цього на нашому сайті ми ввели спеціальний розділ в якому можна скачати прошивку U2C m2 Mini і прочитати інструкцію по прошивці ресивера U2C m2 Mini. Варто відзначити, що всі ресивери одного сімейства прошиваються однаковими прошивками і процедура прошивки таких ресиверів однакова. Це відноситься до моделей ресіверів однієї серії і ресиверів, які є клонами.


Існують різні поняття прошивальних файлів, вони діляться на кілька тематичних категорій:

 • Дампи - при прошивці дампа U2C m2 Mini в ресивер "заливається" повна копія всього адресного простору пам'яті, яке містить абсолютно всі параметри ресивера (Прошивку, списки каналів, файли конфігурації, файли ключів);
 • Прошивки - при прошивці ресивера U2C m2 Mini файлом прошивки в ресівер "заливається" базове програмне забезпечення (сама робоча програма), яка містить мінімум налаштувань і володіє тільки заводськими параметрами за замовчуванням;
 • Файли конфігурації - при завантаженні в ресивер U2C m2 Mini файлів конфігурації в супутниковому ресівері оновлюються всі параметри користувача, всі внесені настройки, файли ключів, зовнішній вигляд меню. Іноді файли конфігурації супутникових ресиверів включають в себе і списки каналів, але все це залежить від марки ресивера і моделі.
 • Списки каналів - це файли, які містять інформацію про супутникових каналах, їх кількості та черговості в меню ресивера, після "заливки" їх в ресивер їх також можна коригувати з пульта дистанційного керування.

Шановні клієнти, все прошивки U2C m2 Mini, файли налаштувань U2C m2 Mini надані на сайті тільки в ознайомлювальних цілях. Магазин не несе відповідальності за їх зміст і працездатність, подібні файли можна завантажити на сайті виробника устаткування U2C m2 Mini або на форумах виробників супутникового обладнання, доступних у відкритому доступі в мережі Інтернет. Всі ризики і відповідальність, пов'язана з прошивкою U2C m2 Mini і налаштуванням супутникових ресиверів, клієнт бере на себе і виконує всі операції добровільно на свій страх і ризик. Магазин не прошиває і не налаштовує супутникові приймачі, в яких виробником включений G-сервіс, не дає консультації з налаштування G-сервісу і його експлуатації, всі відповіді на ваші запитання шукайте на форумах виробників супутникового обладнання.Інструкція ручного введення BISS ключа U2C m2 Mini

Не секрет, що після сканування супутникових каналів на ресівері U2C m2 Mini в списку каналів з'являться канали, кодовані статичним біс ключем і без цього ключа супутниковий ресивер U2C m2 Mini буде непереливки картинку, про що буде говорити напис на екрані телевізора - КАНАЛ закодувати. Відразу виникає питання, як вести BISS ключ на U2C m2 Mini або замінити старий BISS ключ в U2C m2 Mini на новий. У супутниковому ресівері U2C m2 Mini це дуже просто зробити, вводяться BISS ключі U2C m2 Mini декількома способами:

1 спосіб - ручне введення BISS ключа U2C m2 Mini:

 1. Увімкніть ресивер U2C m2 Mini і перейдіть на кодований BISS ключем канал
 2. Після цього натисніть на пульті U2C m2 Mini кнопку нуль 4 рази - комбінація 0000
 3. На екрані U2C m2 Mini з'явиться меню в якому можна ввести з пульта BISS ключ
 4. Після введення BISS ключа натисніть на пульті кнопку - ОК
 5. Якщо все було зроблено вірно, на екрані U2C m2 Mini з'явиться зображення вибраного каналу, вдалого перегляду

2 спосіб - прошивка U2C m2 Mini і завантаження повного списку каналів і ключів в U2C m2 Mini:

 1. Викачуємо прошивку U2C m2 Mini на USB флешку
 2. Підключаємо до ресивера U2C m2 Mini USB накопичувач (флешку) з уже скачаним файлом прошивки
 3. Увімкніть ресивер U2C m2 Mini і перейдіть в загальне меню
 4. Оберіть USB, ОНОВЛЕННЯ ПЗ З USB, пароль входу 0000
 5. Оберіть на USB носії файл прошивки U2C m2 Mini і натисніть ОК
 6. Після прошивки U2C m2 Mini переходимо знову в меню, вибираємо ОНОВЛЕННЯ І бекап - ОНОВЛЕННЯ ПЗ З USB
 7. Вибираємо ТИП ОНОВЛЕННЯ ВСЕ і тиснемо СТАРТ
 8. Оберіть на USB носії файл дампа U2C m2 Mini і натисніть ОК
 9. Після прошивки ресивер U2C m2 Mini перезавантажиться і буде повністю готовий до роботи

Відео огляд U2C m2 Mini


Відео огляд прошивки U2C m2 Mini

Опис і фото Відео огляд Характеристики Прошивки і настройки Драйвера і інструкції Комплектація Альтернатива Відгуки (6) Блог Опис і фото Характеристики  Технічні параметри U2C m2 Mini  Завантажити прошивку U2C m2 Mini  Багато хто запитує нас, де взяти прошивку для ресивера U2C m2 Mini або як прошити U2C m2 Mini

Як здійснюється доставка:

Наш інтернет магазин SatMarket.com.ua здійснює продаж супутникового і ефірного цифрового обладнання для перегляду ТБ, а також доставку по всій території України за допомогою популярних перевізників України, таких як (список сформований по збільшенню вартості пересилання):

 • Є можливість самовивозу зі складу-магазину,
 • "Укр Пошта",
 • "Ін-Тайм",
 • "Делівері",
 • "Нова Пошта",
 • Можлива адресна доставка прямо додому перевізником "Укр Пошта" (100% передоплата),
 • Можлива адресна доставка прямо додому перевізником "Нова Пошта" (100% передоплата).

Як проводиться оплата:

Оплата замовленої супутникової продукції може бути здійснена кількома способами:

 • накладений платіж - найпопулярніший спосіб оплати, оплата здійснюється при отриманні товару у перевізника, в даному випадку ви не ризикуєте під час перевезення товару і проводите оплату після огляду товару. Комісія за пересилку товару післяплатою становить 1-2% від суми.
 • оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії (Приватбанк) - після оформлення замовлення менеджер нашого магазину за допомогою смс повідомлення або на електронну пошту висилає реквізити розрахункового рахунку компанії SatMarket для оплати і суму до оплати.

Згідно Законів України, оплата за товар здійснюється в національній валюті - Українська Гривня, ціни вказані на сайті в доларовому і другом еквіваленті є узагальненою цінової мірою і до торгового процесу відношення не мають.

Гарантія та сервіс:

Перед відправкою вся продукція перевіряється на предмет працездатності і відсутності заводського браку, опечатується фірмовими гарантійними пломбами (якщо це можливо) із зазначенням дати продажу обладнання. Наявність фірмової гарантійної пломби захищає продукцію від зовнішнього втручання і гарантує покупцю магазину satmarket.com.ua гарантійний ремонт або відповідну заміну в разі неможливості відновлення купленої продукції.

Довгострокове партнерство, якість і надійність:

У випадках, коли гарантійний термін закінчився і пристрій вийшов з ладу ми також здійснюємо не гарантійний і після гарантійний ремонт на платній основі дозволяючи максимально комфортно надати допомогу своїм клієнтам. Компанія сатмаркет має свій власний сервісний центр з обслуговування і ремонту цифрової телевізійної техніки продається в нашому інтерент магазині. Більшість дрібних операцій з відновлення й ремонту відбувається в нашому сервісному центрі https://remont.satmarket.com.ua , Що дозволяє максимально швидко проводити ремонт і відновлення цифрової техніки, дана особливість дозволяє максимально скоротити час очікування клієнта і підвищити якість обслуговування.

Прошивка і настройка:

Вся продукція поставляється споживачеві в працездатному вигляді і містить базове програмне забезпечення, для полегшення налаштування супутникового обладнання на нашому сайті існує спеціальний розділ в кожному виді товарної продукції (де це має сенс) - Прошивки і настройки. В даному розділі можна знайти цікаві для вас інструкції до продукції, дампи і прошивки для самостійного оновлення програмного забезпечення.

Для продуктів, які вимагають установку драйверів ми створили спеціальний розділ - Драйвера і інструкції.

Згідно з новими нормами законодавства України продавець не має права робити зміну програмного забезпечення самостійно, але в разі виникнення запитань від споживача може його проконсультувати в питаннях оновлення програмного забезпечення або відновлення роботи продукту в разі його збійної роботи або поломки.

Всі консультації наших фахівців надаються БЕЗКОШТОВНО по телефону.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача