Статьи

Купити офшор в Латвії | Реєстрація компанії в Латвії

Латвія є одним з прибалтійських держав, розташованих в Північній Європі. Латвія в входить в ЄС і НАТО, до того ж, є учасником Шенгенської угоди.

Законодавство Латвії, в цілому, спирається на європейські закони.

Так, наприклад, не резиденти можуть реєструвати в Латвії два види компаній: компанії з обмеженою відповідальністю і Limited company (LTD), зареєстрована відповідно до Commercial Law, може вести господарську діяльність в будь-якій частині світу, включаючи Латвію. Для них застосовуємо однаковий принцип стягування податків.

Будь-яка особа - фізична або юридична, може зареєструвати офшор в Латвії.

Всі копії поданих в реєстраційну комісію документів повинні бути обов'язково перекладені на латиську мову.

Набутий офшор в Латвії дозволяє вести будь-яку діяльність, яка не заборонена законом. Що стосується отримання ліцензії, то вона необхідна тільки для трастової, банківської або страхової діяльності. У назві компанії обов'язково має бути присутнім слово «SIA» або ж його повний варіант «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību».

Щомісяця придбана в Латвії компанія повинна подавати податковий звіт про ПДВ і соціальний податок. Щороку в Податкову службу і Реєстр надається також і річний звіт компанії, в якому повинна бути відображена повна інформація про величину прибутку і збитків, про склад директорів і засновників і т.д.

д

Купити офшор в Латвії варто, виходячи з ряду безперечних переваг:

  • стабільність банківської системи країни;
  • дуже низькі корпоративні податки;
  • країна входить в Європейський Союз;
  • для необхідного статутного капіталу потрібна невелика сума грошових коштів;
  • доступна вартість щорічного обслуговування компанії.

Соціальний податок становить 34.09%, з яких більшу частину виплачує роботодавець (23.59%).

Всі іноземні компанії повинні платити податок на прибуток в розмірі 15% .У деяких регіонах Латвії застосовуються різні пільгові системи оподаткування, що дозволяють зменшити податкову ставку майже в 2 рази.

Що важливо, від податку на юридичних осіб звільнені партнерства, але один з партнерів (якщо він юридична особа) все ж повинен сплачувати податок на прибуток в Латвії.

У Латвії передбачені також і «непрямі» податки. Це податки на дивіденди, податок на відсотки від банків Латвії, а також податок на право використання творів культури і мистецтва.

З 34 країнами світу Латвією підписано угоду про уникнення подвійного оподаткування.

Купити офшор в Латвії Вам допоможуть в компанії Bennet Bernstein & Partners Ltd. Фахівці нашої компанії проконсультують вас по всіх наявних питаннях і допоможуть зареєструвати новий офшор в Латвії з урахуванням специфіки комерційної діяльності Вашої компанії.

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво!

Для більш докладної інформації, а також щоб зробити замовлення, дивіться сторінку:

Реєстрація компанії в Латвії

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача