Статьи

Куди підуть служити відомі жителі Донецька

Найсильніша людина України Олександр Лашин в молодості & nbsp; служив у військах протиповітряної оборони. Фото: markkazus.com

Куди підуть служити відомі жителі Донецька Глушков Антон https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_tn.jpg 2014-03- 26T06: 57: 09 + 02: 00 Донбас Найсильніша людина країни готовий захищати небо, а олімпійський призер поставив умову

Тривожна ситуація на кордоні і часткова мобілізація військ багатьох захисників вітчизни змушує задуматися про свій обов'язок перед Батьківщиною. "Сегодня" дізналася, хто з відомих донеччан в разі загрози готовий відправиться на службу, і в якому роді військ їх навички і вміння в нагоді б в армії.

Як розповів "Сегодня" найсильніша людина України Олександр Лашин, в молодості він служив у військах протиповітряної оборони. "Армію я закінчив рядовим, але у мене дві вищі освіти, і якщо покличуть, напевно, піду служити лейтенантом. Правда, підготовка у мені невелика - службу я проходив в спортроті, тому більшу частину часу проводив на зборах. Втім, тактичним навичкам під час служби мене навчили, непогано звертаюся зі зброєю, і якщо додатково пройду курс молодого бійця - цілком ще сгожусь в армії ".

Готовий відправитися захищати цілісність України і начальник благоустрою мерії Костянтин Савінов. "Я не служив в армії, але якщо потрібно буде - готовий. Я фахівець широкого профілю, і якщо десь потрібен буду - впораюся з покладеними на мене функціями. Що накажуть - то і зроблю", - пояснив Костянтин Савінов.

Олімпійський призер з кульової стрільби донеччанин Юрій Сухоруков 25 років служив у Внутрішніх військах інструктором з фізпідготовки, а два роки тому вийшов на пенсію. "Сьогодні я не готовий йти на захист нашої країни, - заявив нам спортсмен. - Моя позиція проста: я встану в шеренгу тільки тоді, коли зі мною поруч встануть політики. ось тоді я готовий ".

Кілька перейнявся питанням "Сегодня" і екс-секретар Донецької міськради, а нині народний депутат Микола Левченко. "Не дивлячись на те що я не служив, зброєю цілком володію. Однак я не готовий до військової служби, тому що нам нема з ким воювати", - заявив нардеп.

А ось відомий донецький телеведучий і директор телеканалу "Донбас" Юрій Сугак, запевнив нас, що в будь-який момент готовий вирушити на службу в армію. "Я старший сержант запасу, в молодості служив в ВДВ. Можу стрибати з парашутом, можу стріляти, є навіть грамоти зі стрільби. Так що в принципі - я готовий піти захищати Батьківщину", - зазначив Юрій Сугак.

ЗАКЛИК: НОВОБРАНЦІ ТІЛЬКИ ДО 40 РОКІВ

Навіть при бажанні більшість відомих донеччан не зможуть піти в армію через поважного віку. Наприклад, мер Донецька Олександр Лук'янченко давно розміняв сьомий десяток. "Я служив в лавах Радянської Армії, в танкових військах. Знаю, що таке служба, не з чуток. Захищати Батьківщину почесно і відповідально", - заявляв якось на зустрічі 66-річний мер. Трохи молодше градоначальника і губернатор Сергій Тарута - в липні йому виповниться 59 років. Згідно з біографією, в молодості він закінчив Приазовський державний технічний університет за фахом "інженер-механік", тому міг би стати в нагоді в будь-якому роді військ.

Як розповіли "Сегодня" в східному територіальному командуванні внутрішніх військ (нині - Національна гвардія), зараз новобранців закликають тільки на контрактній основі. "Якщо оголосять загальну мобілізацію, в першу чергу розподіляти будемо не по бажанню, а по навичкам людини. Вікове обмеження для новобранців в разі мобілізації становить до 40 років. Правда, у воєнний час це умовна цифра і може бути змінена за наказом головнокомандувача армією", - пояснили "Сегодня" в командуванні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.