Статьи

Куди підуть служити відомі жителі Донецька

Найсильніша людина України Олександр Лашин в молодості & nbsp; служив у військах протиповітряної оборони. Фото: markkazus.com

Куди підуть служити відомі жителі Донецька Глушков Антон https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5053/18_tn.jpg 2014-03- 26T06: 57: 09 + 02: 00 Донбас Найсильніша людина країни готовий захищати небо, а олімпійський призер поставив умову

Тривожна ситуація на кордоні і часткова мобілізація військ багатьох захисників вітчизни змушує задуматися про свій обов'язок перед Батьківщиною. "Сегодня" дізналася, хто з відомих донеччан в разі загрози готовий відправиться на службу, і в якому роді військ їх навички і вміння в нагоді б в армії.

Як розповів "Сегодня" найсильніша людина України Олександр Лашин, в молодості він служив у військах протиповітряної оборони. "Армію я закінчив рядовим, але у мене дві вищі освіти, і якщо покличуть, напевно, піду служити лейтенантом. Правда, підготовка у мені невелика - службу я проходив в спортроті, тому більшу частину часу проводив на зборах. Втім, тактичним навичкам під час служби мене навчили, непогано звертаюся зі зброєю, і якщо додатково пройду курс молодого бійця - цілком ще сгожусь в армії ".

Готовий відправитися захищати цілісність України і начальник благоустрою мерії Костянтин Савінов. "Я не служив в армії, але якщо потрібно буде - готовий. Я фахівець широкого профілю, і якщо десь потрібен буду - впораюся з покладеними на мене функціями. Що накажуть - то і зроблю", - пояснив Костянтин Савінов.

Олімпійський призер з кульової стрільби донеччанин Юрій Сухоруков 25 років служив у Внутрішніх військах інструктором з фізпідготовки, а два роки тому вийшов на пенсію. "Сьогодні я не готовий йти на захист нашої країни, - заявив нам спортсмен. - Моя позиція проста: я встану в шеренгу тільки тоді, коли зі мною поруч встануть політики. ось тоді я готовий ".

Кілька перейнявся питанням "Сегодня" і екс-секретар Донецької міськради, а нині народний депутат Микола Левченко. "Не дивлячись на те що я не служив, зброєю цілком володію. Однак я не готовий до військової служби, тому що нам нема з ким воювати", - заявив нардеп.

А ось відомий донецький телеведучий і директор телеканалу "Донбас" Юрій Сугак, запевнив нас, що в будь-який момент готовий вирушити на службу в армію. "Я старший сержант запасу, в молодості служив в ВДВ. Можу стрибати з парашутом, можу стріляти, є навіть грамоти зі стрільби. Так що в принципі - я готовий піти захищати Батьківщину", - зазначив Юрій Сугак.

ЗАКЛИК: НОВОБРАНЦІ ТІЛЬКИ ДО 40 РОКІВ

Навіть при бажанні більшість відомих донеччан не зможуть піти в армію через поважного віку. Наприклад, мер Донецька Олександр Лук'янченко давно розміняв сьомий десяток. "Я служив в лавах Радянської Армії, в танкових військах. Знаю, що таке служба, не з чуток. Захищати Батьківщину почесно і відповідально", - заявляв якось на зустрічі 66-річний мер. Трохи молодше градоначальника і губернатор Сергій Тарута - в липні йому виповниться 59 років. Згідно з біографією, в молодості він закінчив Приазовський державний технічний університет за фахом "інженер-механік", тому міг би стати в нагоді в будь-якому роді військ.

Як розповіли "Сегодня" в східному територіальному командуванні внутрішніх військ (нині - Національна гвардія), зараз новобранців закликають тільки на контрактній основі. "Якщо оголосять загальну мобілізацію, в першу чергу розподіляти будемо не по бажанню, а по навичкам людини. Вікове обмеження для новобранців в разі мобілізації становить до 40 років. Правда, у воєнний час це умовна цифра і може бути змінена за наказом головнокомандувача армією", - пояснили "Сегодня" в командуванні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача